TWBS (7.x-3.0-unstable3) - en to az translation catalogue (177 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: More
az: Daha çox

en: not verified
az: yoxlanılmayıb

en: new
az: yeni

en: Download
az: Yüklə

en: view
az: görünüş

en: File information
az: Fayl məlumatı

en: Release notes
az: Reliz haqqında məlumat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Modules
az: Modullar

en: Display
az: Monitor

en: never
az: heç vaxt

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Attachment
az: Qoşma

en: n/a
az: yox

en: User
az: İstifadəçi

en: Error
az: Səhv

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Last post
az: Son post

en: Block
az: Blok

en: Check manually
az: Özün seç

en: Up to date
az: Bu günə qədər

en: Update available
az: Yeniləmə mövcuddur

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: Hostname
az: Host adı

en: Location
az: Məkan

en: Vocabulary name
az: Lüğət adı

en: Severity
az: Ciddilik

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: active
az: aktiv

en: N/A
az: Yox

en: This field is required.
az: Bu hissə vacibdir.

en: Mon
az: Bazar ertəsi

en: Tue
az: Çərşənbə axşamı

en: Wed
az: Çərşənbə

en: Thu
az: Cümə axşamı

en: Fri
az: Cümə

en: Sat
az: Şənbə

en: Sun
az: Bazar

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Referrer
az: İstinad edən

en: Uninstall
az: Silin

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: View user profile.
az: İstifadəçi profilinə baxın.

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Search results
az: Axtarış nəticələri

en: Topics
az: Mövzular

en: Jan
az: Yanvar

en: Feb
az: Fevral

en: Mar
az: Mart

en: Apr
az: Aprel

en: Jun
az: Iyun

en: Jul
az: Iyul

en: Aug
az: Avqust

en: Sep
az: Sentyabr

en: Oct
az: Oktyabr

en: Nov
az: Noyabr

en: Dec
az: Dekabr

en: Posts
az: Postlar

en: Empty
az: Boş

en: Info
az: Məlumat

en: No forums defined
az: Heç bir forum təyin edilməyib

en: This topic has been moved
az: Bu mövzu köçürülüb

en: New comments
az: Yeni şərhlər

en: New
az: Yeni

en: Themes
az: Mövzular

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: Permission
az: İcazə

en: Show descriptions
az: Təsvirləri göstərin

en: More help
az: Daha çox kömək

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: No comments available.
az: Şərh yoxdur.

en: Revoked!
az: Ləğv edildi!

en: Security update required!
az: Təhlükəsizlik yeniləməsi tələb olunur!

en: Not supported!
az: Dəstəklənmir!

en: Recommended version:
az: Tövsiyə olunan versiya:

en: Security update:
az: Təhlükəsizlik yeniləməsi:

en: Latest version:
az: Ən son versiya:

en: Development version:
az: İnkişaf versiyası:

en: Also available:
az: Həmçinin mövcuddur:

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Factor
az: Amil

en: Expand layout to include descriptions.
az: Təsvirləri daxil etmək üçün tərtibatı genişləndirin.

en: Hide descriptions
az: Təsvirləri gizlədin

en: Compress layout by hiding descriptions.
az: Təsvirləri gizlətməklə tərtibatı sıxışdırın.

en: New posts
az: Yeni yazılar

en: Effect
az: Effekt

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: original
az: orijinal

en: done
az: yerinə yetirildi

en: Direction
az: İstiqamət

en: Drupal core
az: Drupal nüvəsi

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: No fields available.
az: Sahələr mövcud deyil.

en: Not in menu
az: Menyuda yoxdur

en: No blocks in this region
az: Bu bölgədə blok yoxdur

en: Search form
az: Axtarış forması

en: No modules are available to uninstall.
az: Silmək üçün heç bir modul yoxdur.

en: Last checked: @time ago
az: Son yoxlanış: @time əvvəl

en: Last checked: never
az: Son yoxlanış: heç vaxt

en: Includes: %includes
az: Daxildir: %includes

en: No new posts
az: Yeni yazı yoxdur

en: Sticky topic
az: Yapışqan mövzu

en: Status message
az: Status mesajı

en: An AJAX HTTP error occurred.
az: AJAX HTTP xətası baş verdi.

en: HTTP Result Code: !status
az: HTTP Nəticə Kodu: !status

en: StatusText: !statusText
az: Status Mətni: !statusText

en: ResponseText: !responseText
az: Cavab mətni: !responseText

en: ReadyState: !readyState
az: Hazır status: !readyState

en: Hide summary
az: Xülasəni gizlədin

en: Edit summary
az: Xülasə redaktə edin

en: Style name
az: Stil adı

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
az: Hazırda bu üslubda heç bir effekt yoxdur. Aşağıdakı variantı seçərək birini əlavə edin.

en: view actual size
az: faktiki ölçüyə baxın

en: Detection method
az: Aşkarlama üsulu

en: Date type
az: Tarix növü

en: Includes:
az: Daxildir:

en: Enabled: %includes
az: Aktiv: %includes

en: Disabled: %disabled
az: S[ndwrwlwb]: %disabled

en: Collapse
az: Yıxılma

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
az: Seçilmiş fayl %filename yüklənə bilməz. Yalnız aşağıdakı uzantıları olan fayllara icazə verilir: %extensions.

en: - Select a value -
az: - Qiymət seçin -

en: Text Formats
az: Mətn Formatları

en: Hot topic, new comments
az: İsti mövzu, yeni şərhlər

en: Hot topic
az: Qaynar mövzu

en: Normal topic
az: Normal mövzu

en: Closed topic
az: Qapalı mövzu

en: No book content available.
az: Kitab məzmunu yoxdur.
