TWBS (7.x-3.0-unstable3) - en to bs translation catalogue (99 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Next
bs: Sljedeći

en: Pages
bs: Stranice

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Comments
bs: Komentari

en: new
bs: novi

en: Categories
bs: Kategorije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Size
bs: Veličina

en: Message
bs: Poruka

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: up
bs: gore

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Preview
bs: Pregled

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Modules
bs: Moduli

en: Display
bs: Prikaz

en: never
bs: nikad

en: read more
bs: pročitaj sve

en: no screenshot
bs: nema screenshota

en: Attachment
bs: Prilog

en: User
bs: Korisnik

en: Error
bs: Greška

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: Last post
bs: Zadnji post

en: Block
bs: Blok

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Roles
bs: Uloge

en: Location
bs: Lokacija

en: Vocabulary name
bs: Ime riječnika

en: Overridden
bs: Prepisan

en: active
bs: aktivan

en: Categorize
bs: Kategoriziraj

en: This field is required.
bs: Ovo polje je obavezno

en: Code
bs: Kod

en: Mon
bs: Pon

en: Thu
bs: Čet

en: Fri
bs: Pet

en: Sun
bs: Ned

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Uninstall
bs: Deinstalacija

en: Order
bs: Poredak

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: View user profile.
bs: Pogledaj korisnički profil.

en: published
bs: objavljen

en: @time ago
bs: prije @time

en: Search results
bs: Rezultati pretrage

en: Your search yielded no results
bs: Vaša pretraga nije dala nikakve rezultate

en: Topics
bs: Teme

en: Today
bs: Danas

en: Posts
bs: Postovi

en: Choice
bs: Izbor

en: revert
bs: vratiti

en: No forums defined
bs: Nijedan forum nije definisan

en: This topic has been moved
bs: Ova tema je pomjerena

en: Themes
bs: Teme

en: not published
bs: nije objavljen

en: Permission
bs: Dozvole

en: Language neutral
bs: Neutralan jezik

en: Preview trimmed version
bs: Pregledaj skraćenu verziju

en: Preview full version
bs: Pregledaj punu verziju

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »

en: No comments available.
bs: Nema dostupnih komentara.

en: Revoked!
bs: Povučeno!

en: Factor
bs: Faktor

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: No fields available.
bs: Nema dostupnih polja.

en: No blocks in this region
bs: Nema blokova u ovom regionu

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
bs: Skraćena verzija vašeg članka prikazuje kako vaš članak izgleda kada je promovisan na naslovnu stranicu ili kada se izveze u feed. <span class="no-js"> Možete unijeti graničnik "&lt;!--break--&gt;" (bez navodnika) da tačno odredite gdje će se vaš članak razdvojiti.</span>

en: Total votes: @votes
bs: Ukupno glasova: @votes

en: Vote count
bs: Broj glasova

en: Search form
bs: Forma za pretragu
