TWBS (7.x-3.0-unstable3) - en to eo translation catalogue (191 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Next
eo: Sekva

en: Pages
eo: Paĝoj

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Comments
eo: Komentoj

en: More
eo: Pli

en: not verified
eo: ne validita

en: new
eo: nova

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Download
eo: Elŝutu

en: view
eo: rigardi

en: Release notes
eo: Eldonaj notoj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: Size
eo: Grandeco

en: Message
eo: Mesaĝo

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Parent
eo: Patro

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: ‹
eo: <

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: up
eo: supren

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en:  ›
eo:  >

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Modules
eo: Moduloj

en: Region
eo: Regiono

en: never
eo: neniam

en: read more
eo: legu pli

en: no screenshot
eo: neniu ekrankopio

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: User
eo: Uzanto

en: Error
eo: Eraro

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Last post
eo: Lasta afiŝo

en: Block
eo: Bloko

en: Check manually
eo: Kontrolu mane

en: Up to date
eo: Ĝisdata

en: Update available
eo: Ĝisdatigo disponebla

en: Menu link
eo: Ligilo al menuo

en: Custom
eo: Propra

en: Roles
eo: Roloj

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Location
eo: Loko

en: Vocabulary name
eo: Vortproviza nomo

en: Severity
eo: Graveco

en: active
eo: aktiva

en: Categorize
eo: Kategoriigu

en: Updated:
eo: Ĝisdatigita:

en: %ago ago
eo: %ago antaŭe

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: Code
eo: Kodo

en: Mon
eo: Lun

en: Tue
eo: Mar

en: Wed
eo: Mer

en: Thu
eo: ĵaŭ

en: Fri
eo: Ven

en: Sat
eo: Sab

en: Sun
eo: Dim

en: January
eo: januaro

en: February
eo: februaro

en: March
eo: marto

en: April
eo: aprilo

en: May
eo: majo

en: June
eo: junio

en: July
eo: julio

en: August
eo: aŭgusto

en: September
eo: septembro

en: October
eo: oktobro

en: November
eo: novembro

en: December
eo: decembro

en: Forum
eo: Forumo

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Referrer
eo: Referantoj

en: 1 vote | @count votes
eo[0]: 1 voĉdono
eo[1]: @count voĉdonoj

en: Uninstall
eo: Malinstalu

en: Order
eo: Ordo

en: Operation
eo: Operacio

en: 1 new | @count new
eo[0]: 1 nova
eo[1]: @count novaj

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: View user profile.
eo: Rigardu uzantan profilon.

en: published
eo: publikigita

en: @time ago
eo: @time antaŭe

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Your search yielded no results
eo: Via serĉo trovis nenion

en: Topics
eo: Temoj

en: Jan
eo: jan

en: Feb
eo: feb

en: Mar
eo: mar

en: Apr
eo: apr

en: Jun
eo: jun

en: Jul
eo: jul

en: Aug
eo: aŭg

en: Sep
eo: sep

en: Oct
eo: okt

en: Nov
eo: nov

en: Dec
eo: dec

en: Posts
eo: Afiŝoj

en: Choice
eo: Elekto

en: revert
eo: malfari

en: No forums defined
eo: Ne estas difinitaj forumoj

en: This topic has been moved
eo: Tiu ĉi temo translokiĝis.

en: New comments
eo: Novaj komentoj

en: Themes
eo: Haŭtoj

en: not published
eo: ne publikigita

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Please wait...
eo: Bonvolu atendi...

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Go to page @number
eo: Iru al paĝo @number

en: English name
eo: Angla nomo

en: Native name
eo: Indiĝena nomo

en: Permission
eo: Permeso

en: Show descriptions
eo: Vidigu priskribojn

en: @user's picture
eo: bildo de @user

en: Language neutral
eo: Lingve neŭtrala

en: Preview trimmed version
eo: Antaŭrigardu mallongigitan version

en: Preview full version
eo: Antaŭrigardu la plenan version

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: No comments available.
eo: Neniuj komentoj estas haveblaj.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
eo: @site_name - kolektitaj fluoj en kategorio @title

en: @site_name - aggregated feeds
eo: @site_name - kolektitaj fluoj

en: @site_name aggregator
eo: @site_name novaĵ-kolektilo

en: !title feed
eo: !title fluo

en: Revoked!
eo: Malvalidigita!

en: Security update required!
eo: Sekureca ĝisdatigo bezonata!

en: Not supported!
eo: Ne subtenata!

en: Recommended version:
eo: Rekomendita versio:

en: Security update:
eo: Sekureca ĝisdatigo:

en: Latest version:
eo: Lasta versio:

en: Development version:
eo: Programada versio:

en: Also available:
eo: Ankaŭ disponebla:

en: Factor
eo: Faktoro

en: Expand layout to include descriptions.
eo: Etendi aranĝon por inkluzivi priskribojn.

en: Hide descriptions
eo: Kaŝu priskribon

en: Compress layout by hiding descriptions.
eo: Maletendi aranĝon per kaŝado de priskriboj.

en: edit permissions
eo: redakti permesojn

en: edit role
eo: redakti rolon

en: Direction
eo: Direkto

en: Drupal core
eo: Drupal-kerno

en: Help topics
eo: Helpaj temoj

en: Help is available on the following items:
eo: Helpo estas disponeblas por la jenaj eroj:

en: No fields available.
eo: Neniuj kampoj disponeblaj.

en: No blocks in this region
eo: Neniuj blokoj en ĉi tiu regiono

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
eo: La mallongigita versio de via afiŝo montras kiel via afiŝo aspektos kiam montrata en la ĉefpaĝo aŭ kiam eksportita por abonrilati. <span class="no-js">Vi povas enmeti la apartigilon "&lt;break&gt;" (sen citiloj) por elekti kie la afiŝo apartiĝas.</span>

en: Total votes: @votes
eo: Sumaj voĉdonoj: @votes

en: Vote count
eo: Voĉdona kalkulo

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
eo: Neniuj kampoj en ĉi tiu kategorio. Se ĉi tiu kategorio restas malplena kiam konservita, ĝi estos forigita.

en: Search form
eo: Serĉformularo

en: No modules are available to uninstall.
eo: Neniuj moduloj estas disponeblaj por malinstali.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
eo: Ĉi tiu haŭto bezonas PHP-version @php_required kaj ne kongruas kun PHP-versio !php_version.

en: Last checked: @time ago
eo: Laste kontrolita: @time antaŭe

en: Last checked: never
eo: Laste kontrolita: neniam

en: Includes: %includes
eo: Inkluzivas: %includes

en: Disabled modules
eo: Malŝaltitaj moduloj

en: Disabled themes
eo: Malŝaltitaj haŭtoj

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
eo: <a href="@login">Ensalutu</a> aŭ <a href="@register">registru</a> por aldoni komentojn

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
eo: <a href="@login">Ensalutu</a> por aldoni komentojn

en: Files must be less than !size.
eo: Dosieroj devas esti malpli ralĝa ol !size.

en: Allowed file types: !extensions.
eo: Permesitaj tipoj de dosieroj: !extensions.

en: More information about text formats
eo: Pliaj informoj pri tekstaj formoj

en: Requires: !module-list
eo: Bezonas: !module-list

en: Required by: !module-list
eo: Bezonata de: !module-list

en: - Select a value -
eo: - Selektu valoron -

en: Subscribe to !feed-title
eo: Abonu al !feed-title
