TWBS (7.x-3.0-unstable3) - en to et translation catalogue (292 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Next
et: Järgmine

en: Pages
et: Lehed

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: not verified
et: verifitseerimata

en: new
et: uus

en: Categories
et: Kategooriad

en: Download
et: Allalaadimine

en: view
et: näita

en: File information
et: Faili info

en: Release notes
et: Väljalasketeated

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: up
et: üles

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Preview
et: Eelvaade

en: Default
et: Vaikimisi

en: Update
et: Uuenda

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Format
et: Vorming

en: Modules
et: Moodulid

en: Region
et: Regioon

en: Display
et: Kuva

en: never
et: mitte kunagi

en: Updated
et: Uuendatud

en: read more
et: loe edasi

en: no screenshot
et: eevaade puudub

en: Attachment
et: Manus

en: n/a
et: puudub

en: User
et: Kasutaja

en: Error
et: Viga

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Done
et: Valmis

en: Last post
et: Viimane postitus

en: Block
et: Plokk

en: Check manually
et: Kontrolli käsitsi

en: Up to date
et: Värske

en: Update available
et: Uuendus saadaval

en: Menu link
et: Menüülink

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Location
et: Asukoht

en: Vocabulary name
et: Sõnastiku nimi

en: Severity
et: Tõsidus

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Warning
et: Hoiatus

en: active
et: aktiivne

en: N/A
et: Puudub

en: OK
et: Olgu

en: Categorize
et: Liigita kategooriatesse

en: URL:
et: Internetiaadress:

en: Updated:
et: Uuendatud:

en: %ago ago
et: %ago tagasi

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Prev
et: Eelmine

en: Code
et: Kood

en: Mon
et: E

en: Tue
et: T

en: Wed
et: K

en: Thu
et: N

en: Fri
et: R

en: Sat
et: L

en: Sun
et: P

en: January
et: jaanuar

en: February
et: veebruar

en: March
et: märts

en: April
et: aprill

en: May
et: Mai

en: June
et: juuni

en: July
et: juuli

en: August
et: august

en: September
et: september

en: October
et: oktoober

en: November
et: november

en: December
et: detsember

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Referrer
et: Viitaja

en: 1 vote | @count votes
et[0]: 1 hääl
et[1]: @count häält

en: Uninstall
et: Eemaldamine

en: Order
et: Järjestus

en: Operation
et: Operatsioon

en: 1 new | @count new
et[0]: 1 uus
et[1]: @count uut

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: published
et: avaldatud

en: @time ago
et: @time tagasi

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Topics
et: Teemasid

en: Today
et: Täna

en: Jan
et: Jaan

en: Feb
et: Veebr

en: Mar
et: Märts

en: Apr
et: aprill

en: Jun
et: juuni

en: Jul
et: juuli

en: Sep
et: Sept

en: Oct
et: Okt

en: Dec
et: Dets

en: Posts
et: Postitusi

en: Empty
et: Tühi

en: Choice
et: Valik

en: Su
et: P

en: Mo
et: E

en: Tu
et: T

en: We
et: K

en: Th
et: N

en: Fr
et: R

en: Sa
et: L

en: revert
et: tühista

en: No forums defined
et: Ühtki foorumit pole defineeritud

en: This topic has been moved
et: Teema on ümber kolinud

en: New comments
et: Uued kommentaarid

en: New
et: Uus

en: Themes
et: Teemad

en: not published
et: avaldamata

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Please wait...
et: Palun oota...

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Go to page @number
et: Mine lehele @number

en: English name
et: Ingliskeelne nimi

en: Native name
et: Omakeelne nimi

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Permission
et: Õigus

en: Show descriptions
et: Näita kirjeldusi

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: More help
et: Detailsem abi

en: Preview trimmed version
et: Kärbitud verisooni eelvaade

en: Preview full version
et: Täisversiooni eelvaade

en: Expand
et: Ava

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Loading
et: Laadimine

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
et: @site_name - kogutud vood kategoorias @title

en: @site_name - aggregated feeds
et: @site_name - kogutud vood

en: @site_name aggregator
et: @site_name uudistekoguja

en: !title feed
et: Uudisvoog !title

en: Revoked!
et: Tagasi lükatud!

en: Security update required!
et: Vajalik on turvauuendus!

en: Not supported!
et: Mitte toetatud!

en: Recommended version:
et: Soovitatav versioon:

en: Security update:
et: Turvauuendus:

en: Latest version:
et: Viimane versioon:

en: Development version:
et: Arendusversioon:

en: Also available:
et: Lisaks saadaval:

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Factor
et: Tegur

en: Expand layout to include descriptions.
et: Laienda kuva, et näidata ka kirjeldusi.

en: Hide descriptions
et: Peida kirjeldused

en: Compress layout by hiding descriptions.
et: Suru kujundus kokku peites kirjeldused.

en: New posts
et: Uued postitused

en: mm/dd/yy
et: dd/mm/yy

en: Effect
et: Efekt

en: Error message
et: Veateade

en: edit permissions
et: õiguste muutmine

en: original
et: originaal

en: done
et: valmis

en: edit role
et: rolli muutmine

en: Direction
et: Suund

en: Drupal core
et: Drupali tuumamoodulid

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Help topics
et: Abi teemad

en: Help is available on the following items:
et: Abi on saadaval järgnevate teemade kohta:

en: No tests to display.
et: Pole ühtegi testi kuvada.

en: No fields available.
et: Ühtki välja pole saadaval.

en: Not in menu
et: Pole menüüs

en: No blocks in this region
et: Selles regioonis ei ole plokke

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
et: Postituse kärbitud versioon näitab seda, millisel kujul kuvatakse postitust esilehel või andmevoos. <span class="no-js"> Seadistamaks seda, kust täpselt postitust kärbitakse, on võimalik postitusele lisada eraldaja "&lt;!--break--&gt;" (ilma jutumärkideta).</span>

en: Total votes: @votes
et: Kokku: @votes häält

en: Vote count
et: Häälte arv

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
et: Selles kategoorias puuduvad väljad. Kui see kategooria püsib salvestades tühjana, siis see eemaldatakse.

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: No modules are available to uninstall.
et: Eemaldamiseks ei ole ühtegi moodulit.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
et: See kujundusmall vajab PHP versiooni @php_required ning pole ühilduv PHP versiooniga !php_version.

en: Last checked: @time ago
et: Viimati kontrolliti: @time tagasi

en: Last checked: never
et: Viimati kontrollitud: mitte kunagi

en: Includes: %includes
et: Sisaldab: %includes

en: Disabled modules
et: Keelatud moodulid

en: Disabled themes
et: Keelatud teemad

en: No new posts
et: Uued postitused puuduvad

en: Sticky topic
et: Kleebisteema

en: Show shortcuts
et: Näita kiirviiteid

en: width @width
et: laius @width

en: height @height
et: kõrgus @height

en: upscaling allowed
et: suurendamine lubatud

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
et: juhuslik vahemikus -@degrees&deg ja @degrees&deg

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
et: See õigus tuleneb sisseloginud kasutaja rollist.

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime

en: Other blocks
et: Muud plokid

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Status message
et: Olekuteade

en: An AJAX HTTP error occurred.
et: Esines AJAX HTTP viga.

en: HTTP Result Code: !status
et: HTTP kood: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
et: AJAX HTTP päring lõppes tavatult.

en: Debugging information follows.
et: Järgneb silumise teave.

en: Path: !uri
et: Teekond: !uri

en: StatusText: !statusText
et: Staatus: !statusText

en: ResponseText: !responseText
et: VastusTekst: !responseText

en: ReadyState: !readyState
et: ValmisOlek: !readyState

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
et: Kommenteerimiseks <a href="@login">logi sisse</a> või <a href="@register">registreeru</a>

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
et: Kommenteerimiseks <a href="@login">logi sisse</a>

en: Customize dashboard
et: Kohanda töölauda

en: Hide summary
et: Peida kokkuvõte

en: Edit summary
et: Muuda kokkuvõtet

en: Files must be less than !size.
et: Failid peavad olema väiksemad kui !size.

en: Allowed file types: !extensions.
et: Lubatud failitüübid: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
et: Piltide suurus peab olema täpselt !size pikslit.

en: Images must be between !min and !max pixels.
et: Piltide suurus peab olema !min ja !max piksli vahemikus.

en: Images must be larger than !min pixels.
et: Pildid peavad olema suuremad kui !min pikslit.

en: Images must be smaller than !max pixels.
et: Pildid peavad olema väiksemad kui !max pikslit.

en: More information about text formats
et: Rohkem teavet tekstivormingute kohta

en: By !author @time ago
et: Kirjutas !author @time tagasi

en: Style name
et: Stiili nimetus

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
et: Stiilid puuduvad. <a href="!url">Lisa uus</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
et: Selle stiiliga ei ole hetkel seotud ühtegi efekti. Lisa sobiv efekt tehes valik allpool.

en: view actual size
et: kuva tegelikus suuruses

en: Sample original image
et: Algse pildi näidis

en: Sample modified image
et: Muudetud pildi näidis

en: Detection method
et: Tuvastusviis

en: Date type
et: Kuupäeva tüüp

en: @title dialog
et: @title dialoog

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
et: See versioon ei ühildu Drupali versiooniga !core_version ning see tuleks asendada.

en: Requires: !module-list
et: Vajab mooduleid: !module-list

en: Required by: !module-list
et: Vajalik moodulitele: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
et: Süsteemimootor <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
et: Sõnastikke pole. <a href="@link">Lisa sõnastik</a>.

en: Includes:
et: Sisaldab:

en: Enabled: %includes
et: Aktiveeritud: %includes

en: Disabled: %disabled
et: Keelatud: %disabled

en: Depends on: !basethemes
et: Sõltub teemadest: !basethemes

en: Required by: %subthemes
et: On vajalik teemadele: %subthemes

en: Show more content
et: Näita rohkem sissekandeid

en: Collapse
et: Lükka kokku

en: @name <em>(locked)</em>
et: @name <em>(lukus)</em>

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
et: Valitud faili nimega %filename ei saa üles laadida. Ainult järgmiste laienditega failid on lubatud: %extensions.

en: Close overlay
et: Sulge ülekate

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: Undefined language (@langcode)
et: Määratlemata keel (@langcode)

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Hot topic, new comments
et: Kuum teema, uued kommentaarid

en: Hot topic
et: Kuum teema

en: Normal topic
et: Tavaline teema

en: Closed topic
et: Suletud teema

en: Add other blocks
et: Lisa muid plokke

en: Options for the administrative overlay
et: Administratiivse ülekattelehe seaded

en: Autocomplete popup
et: Automaatlõpetuse hüpikaken

en: Searching for matches...
et: Vastavuste otsimine...

en: Hide shortcuts
et: Peida kiirviited

en: (Machine name: @type)
et: (Süsteemne nimetus: @type)

en: Enable !title
et: Luba !title

en: Set !title as default
et: Määra !title vaikeväärtuseks

en: No shortcuts available. <a href="@link">Add a shortcut</a>.
et: Ühtegi otseteed pole saadaval. <a href="@link">Lisa otsetee</a>.

en: Subscribe to !feed-title
et: Telli voog !feed-title

en: No book content available.
et: Raamatu sisu pole saadaval.
