TWBS (7.x-3.0-unstable3) - en to eu translation catalogue (240 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Pages
eu: Orriak

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: More
eu: Gehiago

en: not verified
eu: ez da egiaztatu

en: new
eu: berria

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Download
eu: Deskargatu

en: view
eu: ikusi

en: File information
eu: Fitxategiaren informazioa

en: Release notes
eu: Bertsioaren oharrak

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Size
eu: Tamaina

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: up
eu: gora

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Format
eu: Formatua

en: Modules
eu: Moduluak

en: Region
eu: Atal

en: Display
eu: Bistaratu

en: never
eu: inoiz ez

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: read more
eu: irakurri gehiago

en: no screenshot
eu: Pantaila-argazkirik ez

en: Attachment
eu: Eranskina

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Error
eu: Errorea

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Done
eu: Eginda

en: Last post
eu: Azken argitalpena

en: Block
eu: Blokea

en: Check manually
eu: Egiaztatu manualki

en: Up to date
eu: Eguneratua dago.

en: Update available
eu: Eguneraketa eskuragarri

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Location
eu: Kokalekua

en: Vocabulary name
eu: Hiztegiaren izena

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Warning
eu: Kontuz

en: active
eu: aktiboa

en: OK
eu: Ados

en: Categorize
eu: Sailkatu

en: Updated:
eu: Eguneratua:

en: %ago ago
eu: duela %ago

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: Prev
eu: Aur

en: Code
eu: Kodea

en: Mon
eu: Al

en: Tue
eu: Ar

en: Wed
eu: Az

en: Thu
eu: Og

en: Fri
eu: Or

en: Sat
eu: La

en: Sun
eu: Ig

en: January
eu: Urtarrila

en: February
eu: Otsaila

en: March
eu: Martxoa

en: April
eu: Apirila

en: May
eu: Mai

en: June
eu: Ekaina

en: July
eu: Uztaila

en: August
eu: Abuztua

en: September
eu: Iraila

en: October
eu: Urria

en: November
eu: Azaroa

en: December
eu: Abendua

en: Forum
eu: Foroa

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: 1 vote | @count votes
eu[0]: bozka 1
eu[1]: @count bozka

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Order
eu: Ordena

en: Operation
eu: Eragiketa

en: 1 new | @count new
eu[0]: berri 1
eu[1]: @count berri

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: View user profile.
eu: Ikusi erabiltzailearen profila.

en: published
eu: argitaratuta

en: @time ago
eu: duela @time

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Your search yielded no results
eu: Zure bilaketak ez du emaitzarik lortu

en: Topics
eu: Gaiak

en: Today
eu: Gaur

en: Jan
eu: Urt

en: Feb
eu: Ots

en: Apr
eu: Api

en: Jun
eu: Eka

en: Jul
eu: Uzt

en: Aug
eu: Abu

en: Sep
eu: Ira

en: Oct
eu: Urr

en: Nov
eu: Aza

en: Dec
eu: Abe

en: Posts
eu: Bidalketak

en: Empty
eu: Hutsik

en: Choice
eu: Aukera

en: Su
eu: Ig

en: Mo
eu: Al

en: Tu
eu: Ar

en: We
eu: Az

en: Th
eu: Og

en: Fr
eu: Or

en: Sa
eu: Lr

en: Info
eu: Informazioa

en: revert
eu: leheneratu

en: No forums defined
eu: Ez da fororik definitu

en: This topic has been moved
eu: Gai hau mugitu da

en: New comments
eu: Iruzkin berriak

en: New
eu: Berriak

en: Themes
eu: Temak

en: not published
eu: argitaratu gabe

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: Please wait...
eu: Itxaron mesedez...

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Go to page @number
eu: Joan @number orrira

en: English name
eu: Ingeleraren izena

en: Native name
eu: Jatorrizko izena

en: Permission
eu: Baimena

en: Show descriptions
eu: Erakutsi deskribapenak

en: @user's picture
eu: %user(r)en irudia

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: More help
eu: Laguntza gehio

en: Preview trimmed version
eu: Aurreikusi bertsio laburra

en: Preview full version
eu: Aurreikusi bertsio osoa

en: Expand
eu: Zabaldu

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Loading
eu: Kargatzen

en: No comments available.
eu: Ez dago iruzkinik eskuragarri.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
eu: @site_name - agregatutako jarioak @title kategorian

en: @site_name - aggregated feeds
eu: @site_name - agregatutako jarioak

en: @site_name aggregator
eu: @site_name agregatzailea

en: !title feed
eu: !title jarioa

en: Revoked!
eu: Errebokatuta!

en: Security update required!
eu: Behar da segurtasun eguneraketa egin!

en: Recommended version:
eu: Gomendatutako bertsioa:

en: Security update:
eu: Segurtasun eguneraketa:

en: Latest version:
eu: Azken bertsioa:

en: Also available:
eu: Baita erabilgarri:

en: Factor
eu: Faktorea

en: Hide descriptions
eu: Deskribapenak ezkutatu

en: Compress layout by hiding descriptions.
eu: Konprimatu aurkezpena deskribapenak ezkutatuz.

en: New posts
eu: Post berriak

en: mm/dd/yy
eu: hh/ee/uu

en: Effect
eu: Efektua

en: Error message
eu: Errore mezua

en: edit permissions
eu: baimenak editatu

en: original
eu: jatorrizkoa

en: done
eu: eginda

en: edit role
eu: zeregina editatu

en: Direction
eu: Helbidea

en: Drupal core
eu: Drupal funtsezkoa

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Warning message
eu: Ohartarazpen mezua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Help topics
eu: Laguntza gaiak

en: Help is available on the following items:
eu: Honako elementuei buruzko laguntza eskuragarri dago:

en: No fields available.
eu: Ez dago eremurik.

en: Not in menu
eu: Ez dago estekarik menuan

en: No blocks in this region
eu: Blokerik ez atal honetan

en: Total votes: @votes
eu: Botoak guztira: @votes

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: No modules are available to uninstall.
eu: Ez dago modulurik desinstalatzeko.

en: Last checked: @time ago
eu: Azken egiaztapena: duela @time

en: Last checked: never
eu: Azken egiaztapena: inoiz

en: Includes: %includes
eu: Sartu: %includes

en: Disabled modules
eu: Ezgaitutako moduluak

en: Disabled themes
eu: Ezgaitutako gaiak

en: No new posts
eu: Post berririk ez

en: Sticky topic
eu: Itsatsitako gaia

en: Show shortcuts
eu: Erakutsi lasterbideak

en: width @width
eu: zabalera @width

en: height @height
eu: altuera @height

en: Other blocks
eu: Beste blokeak

en: (active tab)
eu: (atal gaitua)

en: Status message
eu: Mezu egoera

en: An AJAX HTTP error occurred.
eu: AJAX HTTP errorea gertatu da.

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
eu: <a href="@login">Saioa hasi</a> edo <a href="@register">erregistratu</a> komentarioak post-eatzeko

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
eu: <a href="@login">Logeatu</a> iruzkinak post-eatzeko

en: Customize dashboard
eu: Aginte-panela egokitu

en: Hide summary
eu: Laburpena ezkutatu

en: Edit summary
eu: Laburpena editatu

en: Files must be less than !size.
eu: Fitxategiak !size baino txikiagoak izan behar dira.

en: Allowed file types: !extensions.
eu: Baimendutako fitxategi motak: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
eu: Irudien tamaina !size pixelekoa izan behar da.

en: Images must be larger than !min pixels.
eu: Irudiak !min pixel baino handiagoak izan behar dira.

en: Images must be smaller than !max pixels.
eu: Irudiak !max pixel baino txikiagoak izan behar dira.

en: More information about text formats
eu: Informazion gehiago testu formatuei buruz

en: Date type
eu: Data mota

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
eu: <a href="@poweredby">Drupal</a>en oinarritua

en: Show more content
eu: Eduki gehio ikusi

en: Collapse
eu: Tolestu

en: @name <em>(locked)</em>
eu: @name <em>(blokeatuta)</em>

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -

en: Text Formats
eu: Testu formatuak

en: Normal topic
eu: Gai arrunta

en: Add other blocks
eu: Gehitu beste bloke batzuk

en: Searching for matches...
eu: Emaitzak bilatzen...

en: Hide shortcuts
eu: Ezkutatu lasterbideak

en: (Machine name: @type)
eu: (Makina izena: @type)

en: Subscribe to !feed-title
eu: !feed-title-rako harpidetza egin

en: No book content available.
eu: Ez dago liburu edukirik eskuragarri.
