TWBS (7.x-3.0-unstable3) - en to fa translation catalogue (297 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Next
fa: بعدی

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: More
fa: بیشتر

en: not verified
fa: تایید نشده

en: new
fa: جدید

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Download
fa: دانلود

en: view
fa: مشاهده

en: File information
fa: اطلاعات فایل

en: Release notes
fa: یادداشت‌های انتشار

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Test
fa: آزمایش

en: Message
fa: پیام

en: No log messages available.
fa: هیچ گزارشی در دسترس نیست.

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Parent
fa: والد

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: up
fa: بالا

en: Go to parent page
fa: برو به صفحه والد

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Region
fa: ناحیه

en: Display
fa: نمایش

en: never
fa: هرگز

en: Updated
fa: به‌روز

en: read more
fa: بیشتر بخوانید

en: no screenshot
fa: بدون پیش‌نمایش

en: Attachment
fa: پیوست

en: n/a
fa: هیچ

en: User
fa: کاربر

en: Error
fa: خطا

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: Done
fa: انجام

en: Last post
fa: آخرین ارسال

en: Block
fa: بلوک

en: Check manually
fa: بررسی دستی

en: Up to date
fa: به‌روز

en: Update available
fa: به‌روزرسانی در دسترس است

en: Menu link
fa: پیوند منو

en: Custom
fa: سفارشی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Location
fa: مکان

en: Vocabulary name
fa: نام واژگان

en: Severity
fa: شدت

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Warning
fa: هشدار

en: active
fa: فعال

en: N/A
fa: هیچ

en: OK
fa: موافقت

en: Categorize
fa: دسته‌بندی

en: URL:
fa: نشانی:

en: Updated:
fa: به‌روز شده:

en: %ago ago
fa: %ago قبل

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Prev
fa: قبلی

en: Code
fa: کد

en: Mon
fa: د.

en: Tue
fa: س.

en: Wed
fa: چ.

en: Thu
fa: پ.

en: Fri
fa: جمعه

en: Sat
fa: ش.

en: Sun
fa: ی.

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

en: May
fa: می

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: ژوئیه

en: August
fa: اوت

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

en: Forum
fa: انجمن

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: 1 vote | @count votes
fa[0]: 1 رای
fa[1]: @count رای

en: Uninstall
fa: عزل

en: Order
fa: سفارش

en: Operation
fa: عملکرد

en: 1 new | @count new
fa[0]: 1 جدید
fa[1]: @count جدید

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: View user profile.
fa: مشاهده نمایه کاربر.

en: published
fa: منتشرشده

en: @time ago
fa: @time قبل

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Your search yielded no results
fa: جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت

en: Topics
fa: موضوعات

en: Today
fa: امروز

en: Jan
fa: ژانویه

en: Feb
fa: فوریه

en: Mar
fa: مارس

en: Apr
fa: آوریل

en: Jun
fa: ژوئن

en: Jul
fa: ژوئیه

en: Aug
fa: اوت

en: Sep
fa: سپتامبر

en: Oct
fa: اکتبر

en: Nov
fa: نوامبر

en: Dec
fa: دسامبر

en: Posts
fa: ارسال‌ها

en: Empty
fa: خالی

en: Choice
fa: انتخاب

en: Su
fa: ی.

en: Mo
fa: د.

en: Tu
fa: س.

en: We
fa: چ.

en: Th
fa: پ.

en: Fr
fa: ج.

en: Sa
fa: ش.

en: Info
fa: اطلاعات

en: revert
fa: بازگشت

en: No forums defined
fa: هیچ انجمنی تعریف نشده است

en: This topic has been moved
fa: این موضوع منتقل شده است

en: New comments
fa: دیدگاه‌های جدید

en: New
fa: جدید

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: not published
fa: منتشر نشده

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Please wait...
fa: لطفا صبر کنید...

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Go to page @number
fa: برو به صفحه @number

en: English name
fa: نام انگلیسی

en: Native name
fa: نام بومی

en: Permalink
fa: پیوند ثابت

en: Permission
fa: مجوز

en: Show descriptions
fa: نمایش توضیحات

en: @user's picture
fa: تصویر @user

en: Language neutral
fa: زبان نا‌مشخص

en: More help
fa: راهنمایی بیشتر

en: Preview trimmed version
fa: پیش نمایش نسخه پیرایش شده

en: Preview full version
fa: پیش نمایش کامل

en: Expand
fa: گسترش دادن

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Loading
fa: در حال بارگذاری

en: No comments available.
fa: هیچ دیدگاه‌هایی در دسترس نیست.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
fa: @site_name - خوراک‌های گردآوری شده دسته @title

en: @site_name - aggregated feeds
fa: @site_name - خوراک‌های گردآوری شده

en: @site_name aggregator
fa: گردآورنده @site_name

en: !title feed
fa: خوراک !title

en: Revoked!
fa: باطل شده!

en: Security update required!
fa: به‌روزرسانی امنیتی ضروری است!

en: Not supported!
fa: پشتیبانی نمی‌شود!

en: Recommended version:
fa: نسخه توصیه شده:

en: Security update:
fa: به‌روزرسانی امنیتی:

en: Latest version:
fa: آخرین نسخه:

en: Development version:
fa: نسخه در حال توسعه:

en: Also available:
fa: همچنین در دسترس است:

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Factor
fa: عامل

en: Expand layout to include descriptions.
fa: بسط صفحه آرایی برای شامل شدن توضیحات.

en: Hide descriptions
fa: پنهان نمودن توضیحات

en: Compress layout by hiding descriptions.
fa: کوچک نمودن صفحه آرایی با مخفی نمودن توضیحات.

en: New posts
fa: مطالب جدید

en: Effect
fa: اثر

en: Error message
fa: پیام خطا

en: edit permissions
fa: ویرایش مجوزها

en: original
fa: اصلی

en: done
fa: انجام

en: edit role
fa: ویرایش نقش

en: Direction
fa: جهت

en: Drupal core
fa: هسته دروپال

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Warning message
fa: پیام هشدار

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Help topics
fa: موضوعات راهنما

en: Help is available on the following items:
fa: راهنما در موارد زیر در دسترس است.

en: No tests to display.
fa: هیچ تستی برای نمایش وجود ندارد.

en: No fields available.
fa: هیچ فیلدی در دسترس نیست.

en: Not in menu
fa: در منو نیست

en: No blocks in this region
fa: هیچ بلوکی در این ناحیه نیست

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
fa: نسخه پیرایش شده محتوای ارسالی شما, همانگونه -در صفحه اول یا صدور برای جمع آوری- دیده می‌شود. <span class="no-js"> شما می‌توانید از جداکننده "&lt;!--break--&gt;" (بدون فقل قول) برای مشخص نمودن اینکه کجا محتوای ارسالی شما باید تقسیم شود استفاده کنید.</span>

en: Total votes: @votes
fa: تمام آرا: @votes

en: Vote count
fa: شمارش آرا

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
fa: هیچ فیلدی در این دسته وجود ندارد. در صورتی که هنگام ذخیره‌سازی دسته هنوز خالی باشد، دسته حذف می‌گردد.

en: Search form
fa: فرم جستجو

en: No modules are available to uninstall.
fa: هیچ ماژولی جهت حذف وجود ندارد.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
fa: این پوسته به PHP نسخه @php_required نیاز دارد و با PHP نسخه !php_version سازگار نیست.

en: Last checked: @time ago
fa: آخرین بررسی: @time قبل

en: Last checked: never
fa: آخرین بررسی: هرگز

en: Includes: %includes
fa: عبارتند از: %includes

en: Disabled modules
fa: ماژول‌های غیرفعال

en: Disabled themes
fa: پوسته‌های غیرفعال

en: No new posts
fa: مطلب جدیدی نیست

en: Sticky topic
fa: موضوع ماندگار

en: Show shortcuts
fa: نمایش میان‌برها

en: width @width
fa: عرض @width

en: height @height
fa: ارتفاع @height

en: upscaling allowed
fa: بزرگنمایی مجاز است

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
fa: تصادفی بین @degrees&deg و -@degrees&deg

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
fa: این مجوز از نقش کاربر شناخته شده گرفته شده است.

en: Submitted by !username on !datetime
fa: ارسال شده توسط !username در !datetime

en: Other blocks
fa: بلوک‌های دیگر

en: (active tab)
fa: (لبه فعال)

en: Status message
fa: پیام وضعیت

en: An AJAX HTTP error occurred.
fa: یک خطای AJAX HTTP رخ داده است.

en: HTTP Result Code: !status
fa: کد نتیجه HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
fa: یک درخواست AJAX HTTP به صورت غیرعادی خاتمه یافت.

en: Debugging information follows.
fa: اطلاعات اشکال‌زدایی در ادامه آمده است.

en: Path: !uri
fa: مسیر: !uri

en: StatusText: !statusText
fa: متن وضعیت: !statusText

en: ResponseText: !responseText
fa: متن پاسخ: !responseText

en: ReadyState: !readyState
fa: وضعیت آمادگی: !readyState

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
fa: برای ارسال دیدگاه <a href="@login">وارد شوید</a> یا <a href="@register">ثبت نام کنید</a> .

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
fa: برای ارسال دیدگاه <a href="@login">وارد شوید</a>.

en: Customize dashboard
fa: سفارشی نمودن پیشخوان

en: Hide summary
fa: مخفی نمودن خلاصه

en: Edit summary
fa: ویرایش خلاصه

en: Files must be less than !size.
fa: فایل‌ها باید کوچکتر از !size باشند.

en: Allowed file types: !extensions.
fa: انواع فایل‌های مجاز: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
fa: تصاویر باید دقیقا !size پیکسل باشند.

en: Images must be between !min and !max pixels.
fa: تصاویر باید بین !min و !max پیکسل باشند.

en: Images must be larger than !min pixels.
fa: تصاویر باید بزرگتر از  !min پیکسل باشند.

en: Images must be smaller than !max pixels.
fa: تصاویر باید کوچکتر از !max پیکسل باشند.

en: More information about text formats
fa: اطلاعات بیشتر درباره قالب‌بندی‌های متن

en: By !author @time ago
fa: نوشته شده توسط !author در @time پیش

en: Style name
fa: نام استایل

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
fa: در حال حاضر سبکی وجود ندارد. <a href="!url">یکی اضافه کنید</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
fa: در حال حاضر هیچ افکتی در این سبک وجود ندارد. با انتخاب گزینه‌ای از زیر یکی اضافه کنید.

en: view actual size
fa: نمایش اندازه واقعی

en: Sample original image
fa: نمونه‌برداری از تصویر اولیه

en: Sample modified image
fa: نمونه‌برداری از تصویر تغییریافته

en: Detection method
fa: روش تشخیص

en: Date type
fa: نوع تاریخ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
fa: شما هنوز هیچ نوع محتوایی تعریف نکرده‌اید. برای افزودن یک نوع محتوای جدید به <a href="@create-content">صفحه ایجاد نوع محتوا</a> بروید.

en: @title dialog
fa: پنجره @title

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
fa: این نسخه با هسته دروپال !core_version سازگار نیست و باید جایگزین شود.

en: Requires: !module-list
fa: نیازمند: !module-list

en: Required by: !module-list
fa: ضروری برای: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
fa: نیرو گرفته از <a href="@poweredby">دروپال</a>

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
fa: هیچ واژگانی در دسترس نیست. یک <a href="@link">واژگان اضافه کنید</a>.

en: Includes:
fa: شامل:

en: Enabled: %includes
fa: فعال‌شده: %includes

en: Disabled: %disabled
fa: غیرفعال: %disabled

en: Depends on: !basethemes
fa: وابسته به: !basethemes

en: Required by: %subthemes
fa: ضروری برای: %subthemes

en: Show more content
fa: نمایش محتوای بیشتر

en: @name <em>(locked)</em>
fa: @name <em>(قفل)</em>

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
fa: فایل انتخاب شده %filename نمی‌تواند بارگذاری شود. فقط فایل‌هایی با پسوند‌های زیر مجاز هستند: %extensions.

en: Close overlay
fa: بستن میزکار

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
fa: بلوک‌ها را به ستون‌های زیر کشیده و رها کنید. تغییرات به صورت خودکار ذخیره خواهد شد. اطلاعات بیشتر در <a href="@dashboard-url">صفحه پیکربندی</a> در دسترس است.

en: - Select a value -
fa: - یک مقدار را انتخاب کنید -

en: Undefined language (@langcode)
fa: زبان تعریف نشده (@langcode)

en: Text Formats
fa: قالب‌بندی‌های متن

en: Hot topic, new comments
fa: موضوع داغ، دیدگاه‌های جدید

en: Hot topic
fa: موضوع داغ

en: Normal topic
fa: موضوع عادی

en: Closed topic
fa: موضوع بسته

en: Add other blocks
fa: افزودن بلوک‌های دیگر

en: Options for the administrative overlay
fa: گزینه‌های میزکار مدیریتی

en: Autocomplete popup
fa: بازشونده تکمیل خودکار

en: Searching for matches...
fa: جستجو برای تطابق‌ها...

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
fa[0]: برای حذف @module، ابتدا باید ماژول زیر حذف گردد: @required_modules
fa[1]: برای حذف @module، ابتدا باید ماژول‌های زیر حذف گردد: @required_modules

en: Hide shortcuts
fa: پنهان نمودن میان‌برها

en: (Machine name: @type)
fa: (نام ماشینی :@type)

en: Enable !title
fa: فعال نمودن !title

en: Set !title as default
fa: تنظیم !title به صورت پیش‌فرض

en: No shortcuts available. <a href="@link">Add a shortcut</a>.
fa: هیچ میان‌بری وجود ندارد. <a href="@link">یک میان‌بر اضافه کنید</a>.

en: Subscribe to !feed-title
fa: اشتراک در !feed-title

en: No book content available.
fa: هیچ محتوای کتابی موجود نیست.
