TWBS (7.x-3.0-unstable3) - en to ga translation catalogue (50 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: new
ga: nua

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Category
ga: Ábhar

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: This field is required.
ga: Réimse riachtanach

en: Prev
ga: Siar

en: January
ga: Eanáir

en: February
ga: Feabhra

en: March
ga: Márta

en: April
ga: Aibreán

en: May
ga: Bealtaine

en: June
ga: Meitheamh

en: July
ga: Iúil

en: August
ga: Lúnasa

en: September
ga: Meán Fómhair

en: October
ga: Deireadh Fómhair

en: November
ga: Samhain

en: December
ga: Nollaig

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: Order
ga: Ordú

en: 1 new | @count new
ga[0]: 1 nua
ga[1]: @count nua

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Today
ga: Inniu

en: Jan
ga: Ean

en: Feb
ga: Fea

en: Mar
ga: Már

en: Apr
ga: Aib

en: Jun
ga: Mei

en: Jul
ga: Iúil

en: Aug
ga: Lún

en: Sep
ga: MF

en: Oct
ga: DF

en: Nov
ga: Samh

en: Dec
ga: Noll

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh

en: Go to page @number
ga: Téigh chuig leathanach @number

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
