TWBS (7.x-3.0-unstable3) - en to gl translation catalogue (288 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Next
gl: Seguinte

en: Pages
gl: Páxinas

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: not verified
gl: non verificado

en: new
gl: novo

en: Categories
gl: Categorías

en: Download
gl: Descargar

en: view
gl: vista

en: File information
gl: Información do ficheiro

en: Release notes
gl: Notas da versión

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Test
gl: Proba

en: Message
gl: Mensaxe

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Parent
gl: Pai

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: up
gl: arriba

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Preview
gl: Vista previa

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Sunday
gl: Domingo

en: Monday
gl: Luns

en: Tuesday
gl: Martes

en: Wednesday
gl: Mércores

en: Thursday
gl: Xoves

en: Friday
gl: Venres

en: Saturday
gl: Sábado

en: Format
gl: Formato

en: Modules
gl: Módulos

en: Region
gl: Área

en: Display
gl: Visualización

en: never
gl: nunca

en: Updated
gl: Actualizado

en: read more
gl: ler máis

en: no screenshot
gl: non hai captura de pantalla

en: Attachment
gl: Anexo

en: n/a
gl: n/d

en: User
gl: Usuario/a

en: Error
gl: Erro

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Done
gl: Feito

en: Last post
gl: Última entrada

en: Block
gl: Bloque

en: Check manually
gl: Comprobar manualmente

en: Up to date
gl: Actualizado

en: Update available
gl: Actualización dispoñible

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Custom
gl: Personalizado

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Location
gl: Localización

en: Vocabulary name
gl: Nome do vocabulario

en: Severity
gl: Gravidade

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Warning
gl: Alerta

en: active
gl: activo

en: N/A
gl: N/D

en: OK
gl: Aceptar

en: Categorize
gl: Categorizar

en: Updated:
gl: Actualizado:

en: %ago ago
gl: fai %ago

en: This field is required.
gl: Este campo é necesario.

en: Prev
gl: Ant

en: Code
gl: Código

en: Mon
gl: Lun

en: Tue
gl: Mar

en: Wed
gl: Mér

en: Thu
gl: Xov

en: Fri
gl: Ven

en: Sat
gl: Sáb

en: Sun
gl: Dom

en: January
gl: Xaneiro

en: February
gl: Febreiro

en: March
gl: Marzo

en: April
gl: Abril

en: May
gl: Mai

en: June
gl: Xuño

en: July
gl: Xullo

en: August
gl: Agosto

en: September
gl: Setembro

en: October
gl: Outubro

en: November
gl: Novembro

en: December
gl: Decembro

en: Forum
gl: Foro

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Referrer
gl: Referente

en: 1 vote | @count votes
gl[0]: 1 voto
gl[1]: %count votos

en: Uninstall
gl: Desinstalar

en: Order
gl: Orde

en: Operation
gl: Operación

en: 1 new | @count new
gl[0]: 1 novo
gl[1]: %count novos

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: View user profile.
gl: Ver o perfil de usuario/a.

en: published
gl: publicado

en: @time ago
gl: fai @time

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Your search yielded no results
gl: A súa busca non produciu ningún resultado

en: Topics
gl: Temas

en: Today
gl: Hoxe

en: Jan
gl: Xan

en: Apr
gl: Abr

en: Jun
gl: Xuñ

en: Jul
gl: Xul

en: Aug
gl: Ago

en: Sep
gl: Set

en: Oct
gl: Out

en: Posts
gl: Entradas

en: Empty
gl: Valeiro

en: Choice
gl: Opción

en: Su
gl: Do

en: Mo
gl: Lu

en: Tu
gl: Ma

en: We
gl: Mé

en: Th
gl: Xo

en: Fr
gl: Ve

en: Sa
gl: Sá

en: Info
gl: Información

en: revert
gl: volver

en: No forums defined
gl: No hai foros definidos

en: This topic has been moved
gl: Moveuse este tema

en: New comments
gl: Novos comentarios

en: New
gl: Novo

en: Themes
gl: Temas

en: not published
gl: non publicado

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Please wait...
gl: Espere, por favor...

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Go to page @number
gl: Ir á páxina @number

en: English name
gl: Nome en inglés

en: Native name
gl: Nome nativo

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Permission
gl: Permiso

en: Show descriptions
gl: Amosar descricións

en: @user's picture
gl: Imaxe de @user

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: More help
gl: Máis axuda

en: Preview trimmed version
gl: Vista previa da versión recortada

en: Preview full version
gl: Vista previa da versión completa

en: Expand
gl: Despregar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Loading
gl: Cargando

en: No comments available.
gl: Non hai comentarios dispoñibles.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
gl: @site_name - fontes agregadas na categoría @title

en: @site_name - aggregated feeds
gl: @site_name - orixes agregados

en: @site_name aggregator
gl: Agregador de @site_name

en: !title feed
gl: Orixe !title

en: Revoked!
gl: Pechado!

en: Security update required!
gl: Requirese unha actualización de seguridade!

en: Not supported!
gl: Non soportado!

en: Recommended version:
gl: Versión recomendada:

en: Security update:
gl: Actualización de seguridade:

en: Latest version:
gl: Última versión:

en: Development version:
gl: Versión de desenvolvemento:

en: Also available:
gl: Tamén dispoñíbel:

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Expand layout to include descriptions.
gl: Produce un deseño menos compacto que inclúe as descricións.

en: Hide descriptions
gl: Ocultar descricións

en: Compress layout by hiding descriptions.
gl: Produce un deseño menos compacto que inclúe as descricións.

en: New posts
gl: Entradas novas

en: Effect
gl: Efecto

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: edit permissions
gl: editar permisos

en: original
gl: orixinal

en: done
gl: feito

en: edit role
gl: editar rol

en: Direction
gl: Dirección

en: Drupal core
gl: Núcleo de Drupal

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Help topics
gl: Temas de axuda

en: Help is available on the following items:
gl: Hai axuda dispoñible sobre os seguintes elementos:

en: No tests to display.
gl: Non hai probas que amosar.

en: No fields available.
gl: Non hai campos dispoñíbeis.

en: Not in menu
gl: Sin menu

en: No blocks in this region
gl: Non hai bloques nesta rexión

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
gl: A versión recortada do seu envío amosa como se verá cando esté na páxina principal ou cando sexa exportado para distribución a outros sitios web.<span class="no-js"> Pode inserir o delimitador "&lt;!--break--&gt;" (sen as comiñas) para especificar onde se ten que partir o envío.</span>

en: Total votes: @votes
gl: Total de votos: @votes

en: Vote count
gl: Reconto de votos

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
gl: Non hai campos nesta categoría. Se unha categoría permanece valeira ao gardar, será borrada.

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: No modules are available to uninstall.
gl: Non hai módulos dispoñibles para desinstalar.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
gl: Este tema require a versión de PHP @php_required e é incompatíbel coa versión de PHP !php_version.

en: Last checked: @time ago
gl: Última comprobación: fai @time

en: Last checked: never
gl: Última comprobación: nunca

en: Includes: %includes
gl: Inclúe: %includes

en: Disabled modules
gl: Módulos desactivados

en: Disabled themes
gl: Temas desactivados

en: No new posts
gl: Non hai entradas novas

en: Sticky topic
gl: Discusión fixa na cabeza das listas

en: Show shortcuts
gl: Amosar accesos rápidos

en: width @width
gl: largo @width

en: height @height
gl: alto @height

en: upscaling allowed
gl: permitense ampliacións

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
gl: Aleatorio entre -@degrees&deg e @degrees&deg

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
gl: Este permiso é herdado do rol de usuario rexistrado.

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime

en: Other blocks
gl: Outros bloques

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: An AJAX HTTP error occurred.
gl: Houbo un erro HTTP AJAX.

en: HTTP Result Code: !status
gl: Código de Resultado HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
gl: Unha solicitude HTTP de AJAX finalizou de maneira anormal.

en: Debugging information follows.
gl: A continuación detállase a información de depuración

en: Path: !uri
gl: Ruta: !uri

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
gl: <a href="@login">Inicie sesión</a> ou <a href="@register">rexístrese</a> para enviar comentarios

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
gl: <a href="@login">Inicie sesión</a> para enviar comentarios

en: Customize dashboard
gl: Personalizar panel de control.

en: Hide summary
gl: Ocultar resumo

en: Edit summary
gl: Editar resumo

en: Files must be less than !size.
gl: Os ficheiros deben ser menores de !size.

en: Allowed file types: !extensions.
gl: Tipos de ficheiros permitidos: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
gl: As imaxes deben medir exactamente !size píxeles.

en: Images must be between !min and !max pixels.
gl: As imaxes deben ter entre !min e !max píxeles.

en: Images must be larger than !min pixels.
gl: As imaxes deben medir máis de !min píxeles.

en: Images must be smaller than !max pixels.
gl: As imaxes deben medir menos de !max píxeles.

en: More information about text formats
gl: Máis información sobre os formatos de texto

en: By !author @time ago
gl: Por !author fai @time

en: Style name
gl: Nome do estilo

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
gl: Actualmente non hai estilos. <a href="!url">Engadir un novo</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
gl: No hai actualmente efectos neste estilo. Engada un seleccionando unha das opcións de abaixo.

en: view actual size
gl: ver tamaño real

en: Sample original image
gl: Imaxen de mostra orixinal

en: Sample modified image
gl: Imaxe de mostra modificada

en: Detection method
gl: Método de detección

en: Date type
gl: Tipo de data

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
gl: Aínda non foi creado ningún tipo de contido. Acceda a <a href="@create-content">páxina de creación de tipos de contido</a> para engadir novos tipos de contido.

en: @title dialog
gl: Diálogo @title

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
gl: Esta versión non é compatible con Drupal !core_version e debe ser reemplazada.

en: Requires: !module-list
gl: Precisa: !module-list

en: Required by: !module-list
gl: Requerido por: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
gl: Desenrrolado con <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
gl: Non hai vocabularios dispoñibles. <a href="@link">Engadir vocabulario</a>.

en: Includes:
gl: Inclúe:

en: Enabled: %includes
gl: Activado: %includes

en: Disabled: %disabled
gl: Desactivado: %disabled

en: Depends on: !basethemes
gl: Depende de: !basethemes

en: Required by: %subthemes
gl: Necesario para: %subthemes

en: Show more content
gl: Mostrar máis contido

en: Collapse
gl: Pregar

en: @name <em>(locked)</em>
gl: @name <em>(bloqueado)</em>

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
gl: O arquivo seleccionado %filename non pode ser subido. Só se permiten arquivos cas seguientes extensións: %extensions.

en: Close overlay
gl: Pechar superposición

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
gl: Arrastre e solte estos bloques nas columnas inferiores. Os cambios gárdanse automáticamente. Máis opcións dispoñibles na <a href="@dashboard-url"> páxina de configuración</a>

en: - Select a value -
gl: - Seleccione un valor -

en: Undefined language (@langcode)
gl: Idioma non definido (@langcode)

en: Text Formats
gl: Formatos do texto

en: Hot topic, new comments
gl: Discusión candente, novos comentarios

en: Hot topic
gl: Discusión candente

en: Normal topic
gl: Discusión normal

en: Closed topic
gl: Discusión pechada

en: Add other blocks
gl: Engadir outros bloques

en: Options for the administrative overlay
gl: Opcións da capa superposta de administración

en: Autocomplete popup
gl: Popup con autocompletado

en: Searching for matches...
gl: Buscando coincidencias...

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
gl[0]: Para desinstalar @module, o seguinte módulo debe ser desinstalado primeiro: @required_modules
gl[1]: Para desinstalar @module, os seguintes módulos deben ser desinstalados primeiro: @required_modules

en: Hide shortcuts
gl: Ocultar atallos

en: (Machine name: @type)
gl: (Nome de sistema: @type)

en: Enable !title
gl: Activar @title

en: Set !title as default
gl: Seleccionar !title como predeterminada

en: No shortcuts available. <a href="@link">Add a shortcut</a>.
gl: No hai atallos dispoñibles. <a href="@link">Engadir un atallo</a>.

en: Subscribe to !feed-title
gl: Subscribirse a !feed-title

en: No book content available.
gl: Ningún contido de libro dispoñible.
