TWBS (7.x-3.0-unstable3) - en to hr translation catalogue (290 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Title
hr: Naziv

en: Next
hr: Sljedeći

en: Pages
hr: Stranice

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Comments
hr: Komentari

en: More
hr: Više

en: not verified
hr: nije potvrđeno

en: new
hr: novo

en: Categories
hr: Kategorije

en: Download
hr: Preuzimanje

en: view
hr: prikaz

en: File information
hr: Informacije o datoteci

en: Release notes
hr: Napomene za inačicu

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Parent
hr: Nadređen

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: up
hr: gore

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Preview
hr: Pregled

en: Default
hr: Zadano

en: Update
hr: Osvježi

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Format
hr: Oblik

en: Modules
hr: Moduli

en: Region
hr: Regija

en: Display
hr: Prikaz

en: never
hr: nikada

en: Updated
hr: Osvježeno

en: read more
hr: iscrpnije

en: no screenshot
hr: nema slikovnog prikaza

en: Attachment
hr: Prilog

en: n/a
hr: nije dostupno

en: User
hr: Korisnik

en: Error
hr: Greška

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Done
hr: Gotovo

en: Last post
hr: Posljednji unos

en: Block
hr: Blok

en: Check manually
hr: Provjeri ručno

en: Up to date
hr: Svježe

en: Update available
hr: Dostupne su nadogradnje

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Roles
hr: Uloge

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Location
hr: Lokacija

en: Vocabulary name
hr: Naziv rječnika

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Overridden
hr: Premošteno

en: Warning
hr: Upozorenje

en: active
hr: aktivan

en: N/A
hr: N/D

en: OK
hr: U redu

en: Categorize
hr: Kategoriziraj

en: Updated:
hr: Osvježeno:

en: %ago ago
hr: prije %ago

en: This field is required.
hr: Nužno polje.

en: Prev
hr: Predhodni

en: Code
hr: Kôd

en: Mon
hr: pon

en: Tue
hr: uto

en: Wed
hr: sri

en: Thu
hr: čet

en: Fri
hr: pet

en: Sat
hr: sub

en: Sun
hr: ned

en: January
hr: siječnja

en: February
hr: veljače

en: March
hr: ožujka

en: April
hr: travnja

en: May
hr: svibnja

en: June
hr: lipnja

en: July
hr: srpnja

en: August
hr: kolovoza

en: September
hr: rujna

en: October
hr: listopada

en: November
hr: studenog

en: December
hr: prosinca

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: 1 vote | @count votes
hr[0]: @count glas
hr[1]: @count glasa
hr[2]: @count glasova

en: Uninstall
hr: Deinstaliraj

en: Order
hr: Redoslijed

en: Operation
hr: Operacija

en: 1 new | @count new
hr[0]: 1 nova
hr[1]: @count nove
hr[2]: @count novih

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: View user profile.
hr: Vidi korisnikov profil

en: published
hr: objavljeno

en: @time ago
hr: prije @time

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Your search yielded no results
hr: Nema rezultata za traženu pretragu

en: Topics
hr: Teme

en: Today
hr: Danas

en: Jan
hr: sij

en: Feb
hr: velj

en: Mar
hr: ožu

en: Apr
hr: tra

en: Jun
hr: lip

en: Jul
hr: srp

en: Aug
hr: kol

en: Sep
hr: ruj

en: Oct
hr: lis

en: Nov
hr: stu

en: Dec
hr: pro

en: Posts
hr: Unosi

en: Empty
hr: Prazno

en: Choice
hr: Izbor

en: Su
hr: ne

en: Mo
hr: po

en: Tu
hr: ut

en: We
hr: sr

en: Th
hr: če

en: Fr
hr: pe

en: Sa
hr: su

en: revert
hr: vrati

en: No forums defined
hr: Nije određen nijedan forum.

en: This topic has been moved
hr: Ova tema je premještena.

en: New comments
hr: Novi komentari

en: Themes
hr: Predlošci

en: not published
hr: nije objavljeno

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Go to page @number
hr: Idi na stranicu @number

en: English name
hr: Engleski naziv

en: Native name
hr: Izvorno ime

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Show descriptions
hr: Prikaži opise

en: @user's picture
hr: Slika korisnika @user

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik

en: More help
hr: Više pomoći

en: Preview trimmed version
hr: Pregledaj skraćenu inačicu

en: Preview full version
hr: Pregledaj punu inačicu

en: Expand
hr: Raširi

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Loading
hr: Učitavanje

en: No comments available.
hr: Nema dostupnih komentara.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
hr: @site_name - sakupljeni feed-ovi u kategoriji @title

en: @site_name - aggregated feeds
hr: @site_name - sakupljeni feed-ovi

en: @site_name aggregator
hr: @site_name sakupljač

en: Revoked!
hr: Povučeno!

en: Security update required!
hr: Nužna sigurnosna nadogradnja!

en: Not supported!
hr: Nije podržano!

en: Recommended version:
hr: Preporučena inačica:

en: Security update:
hr: Sigurnosna nadogradnja:

en: Latest version:
hr: Posljednja inačica:

en: Development version:
hr: Inačica u razvoju:

en: Also available:
hr: Također dostupno:

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Factor
hr: Čimbenik

en: Expand layout to include descriptions.
hr: Proširi obrazac tako da sadrži i opise.

en: Hide descriptions
hr: Sakrij opise

en: Compress layout by hiding descriptions.
hr: Sažmi prikaz sakrivši opise.

en: New posts
hr: Novi unosi

en: mm/dd/yy
hr: mm/dd/gg

en: Effect
hr: Efekt

en: Error message
hr: Poruka greške

en: edit permissions
hr: uredi dopuštenja

en: original
hr: izvornik

en: done
hr: gotovo

en: edit role
hr: uredi ulogu

en: Direction
hr: Smjer

en: Drupal core
hr: Drupal jezgra

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Warning message
hr: Poruka upozorenja

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Help topics
hr: Teme pomoći

en: Help is available on the following items:
hr: Pomoć je dostupna za slijedeće stavke:

en: No tests to display.
hr: Nema testova za prikaz.

en: No fields available.
hr: Nema dostupnih polja.

en: Not in menu
hr: Nije u izborniku

en: No blocks in this region
hr: Nema blokova u ovoj regiji

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
hr: Skraćena inačica unosa prikazuje kako će unos izgledati kada bude prikazan na početnoj stranici ili kada bude na raspolaganju za automatsko sakupljanje sadržaja na mreži. <span class="no-js">Ukoliko želite sami kotrolirati mjesto razdvajanja skrećene inačice unesite slijedeći niz kao graničnik "&lt;!--break--&gt;" (bez navodnika).</span>

en: Total votes: @votes
hr: Ukupno glasova: @votes

en: Vote count
hr: Brojač glasova

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
hr: Nema polja u ovoj kategoriji. Ako ova kategorija ostane prazna pri spremanju, biti će uklonjena.

en: Search form
hr: Obrazac pretrage

en: No modules are available to uninstall.
hr: Nijedan modul se ne može deinstalirati.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
hr: Ovaj predložak zahtjeva PHP inačicu @php_required i nije sukladna s PHP inačicom !php_version.

en: Last checked: @time ago
hr: Zadnja provjera: prije @time

en: Last checked: never
hr: Zadnja provjera: nikad

en: Includes: %includes
hr: Uključuje: %includes

en: Disabled modules
hr: Onemogućeni moduli

en: Disabled themes
hr: Onemogućene teme

en: No new posts
hr: Nema novih unosa

en: Sticky topic
hr: Ljepljiva tema

en: Show shortcuts
hr: Prikaži kratice

en: width @width
hr: širina @width

en: height @height
hr: visina @height

en: upscaling allowed
hr: dopušteno povećanje

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
hr: nasumično između -@degrees&deg i @degrees&deg

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
hr: Ovo dopuštenje je naslijeđeno iz korisničke uloge.

en: Submitted by !username on !datetime
hr: <span class="uname">!username</span> !datetime

en: Other blocks
hr: Ostali blokovi

en: (active tab)
hr: (aktivna oznaka)

en: Status message
hr: Poruka statusa

en: An AJAX HTTP error occurred.
hr: Došlo je do AJAX HTTP greške.

en: HTTP Result Code: !status
hr: HTTP kôd: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
hr: AJAX HTTP zahtjev je nenormalno završio.

en: Debugging information follows.
hr: Slijede debug informacije.

en: Path: !uri
hr: Putanja: !uri

en: StatusText: !statusText
hr: StatusTekst: !statusText

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
hr: <a href="@login">Prijavite se</a> ili <a href="@register">registrirajte</a> za dodavanje komentara

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
hr: <a href="@login">Prijavite se</a> za dodavanje komentara

en: Customize dashboard
hr: Prilagodi nadzornu ploču

en: Hide summary
hr: Sakrij sažetak

en: Edit summary
hr: Uredi sažetak

en: Files must be less than !size.
hr: Datoteke moraju biti manje od !size.

en: Allowed file types: !extensions.
hr: Dopuštene vrste datoteka: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
hr: Slike moraju biti točno !size piksela.

en: Images must be between !min and !max pixels.
hr: Slike moraju biti između !min i !max piksela.

en: Images must be larger than !min pixels.
hr: Slike moraju biti veće od !min piksela.

en: Images must be smaller than !max pixels.
hr: Slike moraju biti manje od !max piksela.

en: More information about text formats
hr: Više informacija o oblicima unosa

en: By !author @time ago
hr: Poslao !author prije @time

en: Style name
hr: Naziv stila

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
hr: Trenutačno nema stilova. <a href="!url">Dodaj novi</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
hr: Trenutačno nema efekata na ovom stilu. Dodaj stil putem donjih opcija.

en: view actual size
hr: vidi stvarnu veličinu

en: Sample original image
hr: Uzorak izvorne slike

en: Sample modified image
hr: Uzorak promijenjene slike

en: Detection method
hr: Metoda otkrivanja

en: Date type
hr: Vrsta datuma

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hr: Još niste stvorili vrste sadržaja. Odite na stranicu <a href="@create-content">dodaj vrstu sadržaja</a> kako bi dodali novu vrstu sadržaja.

en: @title dialog
hr: @title dijalog

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
hr: Ova inačica nije sukladna s Drupalom !core_version i trebalo bi ju zamijeniti.

en: Requires: !module-list
hr: Ovisno o: !module-list

en: Required by: !module-list
hr: Nužno za: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
hr: Pogoni <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
hr: Nema dostupnih rječnika. <a href="@link">Dodaj rječnik</a>.

en: Includes:
hr: Uključuje:

en: Enabled: %includes
hr: Omogućeno: %includes

en: Disabled: %disabled
hr: Onemogućeno: %disabled

en: Depends on: !basethemes
hr: Ovisi o: !basethemes

en: Required by: %subthemes
hr: Nužno za: %subthemes

en: Show more content
hr: Prikaži više sadržaja

en: Collapse
hr: Sažmi

en: @name <em>(locked)</em>
hr: @name <em>(zaključano)</em>

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
hr: Odabrana datoteka %filename nije mogla biti otpremljena. Samo datoteke sa sljedećim nastavcima su dopuštene: %extensions.

en: Close overlay
hr: Zatvori Plutajuću ploču

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
hr: Povucite i spustite blokove u donje stupce. Promjene su automatski spremljene. Više opcija dostupna pri <a href="@dashboard-url">stranici postavki</a>.

en: - Select a value -
hr: - Izaberite vrijednost -

en: Undefined language (@langcode)
hr: Neodređen jezik (@langcode)

en: Text Formats
hr: Oblici unosa

en: Hot topic, new comments
hr: Vruća tema, novi komentari

en: Hot topic
hr: Vruća tema

en: Normal topic
hr: Obična tema

en: Closed topic
hr: Zaključana tema

en: Add other blocks
hr: Dodaj druge blokove

en: Options for the administrative overlay
hr: Opcije administracijske plutajuće ploče

en: Autocomplete popup
hr: Iskočnik samodovršetka

en: Searching for matches...
hr: Tražim...

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
hr[0]: Kako bi deinstalirali @module, prvo treba biti deinstaliran sljedeći modul : @required_modules
hr[1]: Kako bi deinstalirali @module, prvo trebaju biti deinstalirani sljedeći moduli : @required_modules
hr[2]: Kako bi deinstalirali @module, prvo trebaju biti deinstalirani sljedeći moduli : @required_modules

en: Hide shortcuts
hr: Sakrij kratice

en: (Machine name: @type)
hr: (Strojni naziv @type)

en: Enable !title
hr: Omogući !title

en: Set !title as default
hr: Postavi !title zadanim

en: No shortcuts available. <a href="@link">Add a shortcut</a>.
hr: Nema dostupnih kratica. <a href="@link">Dodaj kraticu</a>.

en: Subscribe to !feed-title
hr: Pretplati se na !feed-title

en: No book content available.
hr: Nema sadržaja Knjige
