TWBS (7.x-3.0-unstable3) - en to ky translation catalogue (16 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Language
ky: Тил

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: view
ky: көрүү

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: up
ky: өйдө

en: never
ky: эч качан

en: This field is required.
ky: Бул мамычаны толтуруу шарт.

en: ‹ previous
ky: ‹ мурунку

en: next ›
ky: кийинки ›

en: @time ago
ky: @time мурун

en: last »
ky: соңку »
