TWBS (7.x-3.0-unstable3) - en to mg translation catalogue (30 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Pages
mg: Takelaka

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Comments
mg: Heviteny

en: More
mg: Tohiny

en: new
mg: vaovao

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Update
mg: Ovana

en: read more
mg: tohiny

en: User
mg: Mpampiasa

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana

en: Language neutral
mg: Tsy iharana dikan-teny

en: No comments available.
mg: Tsy misy heviteny.

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Search form
mg: Fikarohana

en: Show shortcuts
mg: Fampisehona ireo rohy manivaka

en: Submitted by !username on !datetime
mg: Nampidirin'i !username ny @datetime

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
mg: Vita avy amin'ny <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: Hide shortcuts
mg: Fanafenana ireo rohy manivaka
