TWBS (7.x-3.0-unstable3) - en to nl translation catalogue (286 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Next
nl: Volgende

en: Pages
nl: Pagina's

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Comments
nl: Reacties

en: More
nl: Meer

en: not verified
nl: niet gecontroleerd

en: new
nl: nieuw

en: Categories
nl: Categorieën

en: Download
nl: Downloaden

en: view
nl: weergeven

en: File information
nl: Bestandsinformatie

en: Release notes
nl: Opmerkingen bij uitgifte

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: up
nl: omhoog

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Format
nl: Opmaak

en: Region
nl: Gebied

en: Display
nl: Weergeven

en: never
nl: nooit

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: read more
nl: lees verder

en: no screenshot
nl: geen schermafdruk

en: Attachment
nl: Bijlage

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: User
nl: Gebruiker

en: Error
nl: Fout

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: Done
nl: Gereed

en: Last post
nl: Laatste bericht

en: Block
nl: Blok

en: Check manually
nl: Handmatig controleren

en: Up to date
nl: Actueel

en: Update available
nl: Nieuwe versie beschikbaar

en: Menu link
nl: Menulink

en: Custom
nl: Aangepast

en: Roles
nl: Rollen

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Location
nl: Locatie

en: Vocabulary name
nl: Naam van woordenlijst

en: Severity
nl: Ernst

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: active
nl: actief

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Categorize
nl: Categoriseren

en: Updated:
nl: Bijgewerkt:

en: %ago ago
nl: %ago geleden

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Prev
nl: Vorige

en: Mon
nl: ma

en: Tue
nl: di

en: Wed
nl: wo

en: Thu
nl: do

en: Fri
nl: vr

en: Sat
nl: za

en: Sun
nl: zo

en: January
nl: januari

en: February
nl: februari

en: March
nl: maart

en: April
nl: april

en: May
nl: mei

en: June
nl: juni

en: July
nl: juli

en: August
nl: augustus

en: September
nl: september

en: October
nl: oktober

en: November
nl: november

en: December
nl: december

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Referrer
nl: Doorverwijzer

en: 1 vote | @count votes
nl[0]: 1 stem
nl[1]: @count stemmen

en: Uninstall
nl: Deïnstalleren

en: Order
nl: Volgorde

en: Operation
nl: Bewerking

en: 1 new | @count new
nl[0]: 1 nieuw
nl[1]: @count nieuw

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: published
nl: gepubliceerd

en: @time ago
nl: @time geleden

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Your search yielded no results
nl: De zoekopdracht heeft geen resultaten opgeleverd

en: Topics
nl: Onderwerpen

en: Today
nl: Vandaag

en: Jan
nl: jan

en: Feb
nl: feb

en: Mar
nl: mrt

en: Apr
nl: apr

en: Jun
nl: jun

en: Jul
nl: jul

en: Aug
nl: aug

en: Sep
nl: sep

en: Oct
nl: okt

en: Nov
nl: nov

en: Dec
nl: dec

en: Posts
nl: Berichten

en: Empty
nl: Leeg

en: Choice
nl: Keuze

en: Su
nl: zo

en: Mo
nl: ma

en: Tu
nl: di

en: We
nl: wo

en: Th
nl: do

en: Fr
nl: vr

en: Sa
nl: za

en: revert
nl: terugzetten

en: No forums defined
nl: Geen forums gedefinieerd

en: This topic has been moved
nl: Dit onderwerp is verplaatst

en: New comments
nl: Nieuwe reacties

en: New
nl: Nieuwe

en: Themes
nl: Thema's

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: You are here
nl: U bent hier

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Go to page @number
nl: Ga naar pagina @number

en: English name
nl: Engelse naam

en: Native name
nl: Naam in eigen taal

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Show descriptions
nl: Beschrijvingen weergeven

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: More help
nl: Meer hulp

en: Preview trimmed version
nl: Voorbeeldweergave ingekorte versie

en: Preview full version
nl: Voorbeeldweergave volledige versie

en: Expand
nl: Uitklappen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Loading
nl: Laden

en: No comments available.
nl: Geen reacties beschikbaar.

en: Read
nl: Gelezen

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
nl: @site_name - verzamelde feeds per categorie @title

en: @site_name - aggregated feeds
nl: @site_name - verzamelde feeds

en: !title feed
nl: feed !title

en: Revoked!
nl: Ingetrokken!

en: Security update required!
nl: Beveiligingsupdate vereist!

en: Not supported!
nl: Niet ondersteund!

en: Recommended version:
nl: Geadviseerde versie:

en: Security update:
nl: Beveiligingsupdate:

en: Latest version:
nl: Meest recente versie:

en: Development version:
nl: Ontwikkelversie:

en: Also available:
nl: Ook beschikbaar:

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Expand layout to include descriptions.
nl: Vergroot de lay-out om beschrijvingen toe te voegen.

en: Hide descriptions
nl: Beschrijvingen verbergen

en: Compress layout by hiding descriptions.
nl: Lay-out verkleinen door beschrijvingen te verbergen.

en: New posts
nl: Nieuwe berichten

en: mm/dd/yy
nl: mm/dd/jj

en: Effect
nl: Bewerking

en: Error message
nl: Foutmelding

en: edit permissions
nl: toegangsrechten bewerken

en: original
nl: origineel

en: done
nl: gereed

en: edit role
nl: rol bewerken

en: Direction
nl: Richting

en: Drupal core
nl: Drupal-kern

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Help topics
nl: Helponderwerpen

en: Help is available on the following items:
nl: Er is hulp beschikbaar bij de volgende items:

en: No tests to display.
nl: Geen tests om weer te geven.

en: No fields available.
nl: Geen velden beschikbaar.

en: Not in menu
nl: Niet in een menu

en: No blocks in this region
nl: Dit gebied bevat geen blokken

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
nl: De ingekorte versie van uw inzending geeft weer hoe het artikel op de voorpagina gepubliceerd wordt of hoe het als gesyndiceerde inhoud wordt geëxporteerd. <span class="no-js">U kunt "&lt;!--break--&gt;" (zonder aanhalingstekens) invoeren als scheidingsteken om aan te geven waar uw tekst wordt gesplitst.</span>

en: Total votes: @votes
nl: Totaal aantal stemmen: @votes

en: Vote count
nl: Stemtelling

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
nl: Geen velden in deze categorie. Als deze categorie leeg wordt opgeslagen zal ze worden verwijderd.

en: Search form
nl: Zoekveld

en: No modules are available to uninstall.
nl: Geen modules beschikbaar voor deïnstallatie.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
nl: Dit thema vereist PHP-versie @php_required en is niet verenigbaar met PHP-versie !php_version.

en: Last checked: @time ago
nl: Laatste controle: @time geleden

en: Last checked: never
nl: Laatste controle: nog nooit

en: Includes: %includes
nl: Bevat: %includes

en: Disabled modules
nl: Uitgeschakelde modules

en: Disabled themes
nl: Uitgeschakelde thema's

en: No new posts
nl: Geen nieuwe berichten

en: Sticky topic
nl: Vast onderwerp

en: Show shortcuts
nl: Snelkoppelingen weergeven

en: width @width
nl: breedte @width

en: height @height
nl: hoogte @height

en: upscaling allowed
nl: vergroten toestaan

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
nl: willekeurig tussen -@degrees&deg en @degrees&deg

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
nl: Dit toegangsrecht is overgenomen van de rol 'geverifieerde gebruiker'.

en: Submitted by !username on !datetime
nl: Door !username op !datetime

en: Other blocks
nl: Andere blokken

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Status message
nl: Statusbericht

en: An AJAX HTTP error occurred.
nl: Er is een AJAX HTTP fout opgetreden.

en: HTTP Result Code: !status
nl: HTTP-resultaatcode: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
nl: Een AJAX HTTP-aanvraag is onverwacht afgebroken

en: Debugging information follows.
nl: Debug informatie volgt.

en: Path: !uri
nl: Pad: !uri

en: StatusText: !statusText
nl: Statustekst: !statusText

en: ResponseText: !responseText
nl: Antwoordtekst: !responseText

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
nl: <a href="@login">Login</a> of <a href="@register">registreer</a> om te kunnen reageren

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
nl: <a href="@login">Login</a> om te reageren

en: Customize dashboard
nl: Dashboard aanpassen

en: Hide summary
nl: Samenvatting verbergen

en: Edit summary
nl: Samenvatting bewerken

en: Files must be less than !size.
nl: Bestanden moeten kleiner zijn dan !size.

en: Allowed file types: !extensions.
nl: Toegestane bestandstypen: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
nl: Afbeeldingen moeten exact !size pixels zijn.

en: Images must be between !min and !max pixels.
nl: Afbeeldingen moeten tussen !min en !max pixels zijn.

en: Images must be larger than !min pixels.
nl: Afbeeldingen moeten groter zijn dan !min pixels.

en: Images must be smaller than !max pixels.
nl: Afbeeldingen moeten kleiner zijn dan !max pixels.

en: More information about text formats
nl: Meer informatie over tekstopmaak

en: By !author @time ago
nl: Door !author, @time geleden

en: Style name
nl: Stijlnaam

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
nl: Er zijn momenteel geen stijlen. <a href="!url">Voeg een stijl toe</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
nl: Deze stijl bevat momenteel geen bewerkingen. Voeg een bewerking toe met een van de onderstaande opties.

en: view actual size
nl: op werkelijke grootte bekijken

en: Sample original image
nl: Voorbeeldweergave originele afbeelding

en: Sample modified image
nl: Voorbeeldweergave bewerkte afbeelding

en: Detection method
nl: Detectiemethode

en: Date type
nl: Data type

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: U heeft nog geen inhoudstypen aangemaakt. <a href="@create-content">Inhoudstype toevoegen</a>.

en: @title dialog
nl: @title dialoog

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
nl: Deze versie is niet compatibel met Drupal !core_version en zou vervangen moeten worden.

en: Requires: !module-list
nl: Vereist: !module-list

en: Required by: !module-list
nl: Vereist voor: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
nl: Gebouwd met <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
nl: Geen woordenboek beschikbaar. <a href="@link">Voeg woordenboek toe</a>.

en: Includes:
nl: Bevat:

en: Enabled: %includes
nl: Ingeschakeld: %includes

en: Disabled: %disabled
nl: Uitgeschakeld: %disabled

en: Depends on: !basethemes
nl: Afhankelijk van !basethemes

en: Required by: %subthemes
nl: Vereist door %subthemes

en: Show more content
nl: Meer inhoud weergeven

en: Collapse
nl: Inklappen

en: @name <em>(locked)</em>
nl: @name <em>(vergrendeld)</em>

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
nl: Het bestand %filename kan niet geüpload worden. Alleen bestanden met de volgende extensies zijn toegestaan: %extensions.

en: Close overlay
nl: Overlay sluiten

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
nl: Sleep deze blokken naar de onderstaande kolommen. Wijzigingen worden automatisch opgeslagen. Meer opties zijn beschikbaar op de <a href="@dashboard-url">instellingenpagina</a>.

en: - Select a value -
nl: - Selecteer een waarde -

en: Undefined language (@langcode)
nl: Niet-gedefinieerde taal (@langcode)

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Hot topic, new comments
nl: Populaire discussie, nieuwe reacties

en: Hot topic
nl: Populaire discussie

en: Normal topic
nl: Normale discussie

en: Closed topic
nl: Gesloten discussie

en: Add other blocks
nl: Andere blokken toevoegen

en: Options for the administrative overlay
nl: Opties voor de beheeroverlay

en: Autocomplete popup
nl: Popup voor automatisch aanvullen

en: Searching for matches...
nl: Zoeken naar overeenkomsten...

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
nl[0]: Om de @module-module te deïnstalleren, moet eerst de volgende module gedeïnstalleerd worden: @required_modules
nl[1]: Om de @module-module te deïnstalleren, moeten eerst de volgende modules gedeïnstalleerd worden: @required_modules

en: Hide shortcuts
nl: Snelkoppelingen verbergen

en: (Machine name: @type)
nl: (Systeemnaam: @type)

en: Enable !title
nl: !title inschakelen

en: Set !title as default
nl: !title als standaardwaarde gebruiken

en: No shortcuts available. <a href="@link">Add a shortcut</a>.
nl: Geen snelkoppeling beschikbaar. <a href="@link">Voeg een snelkoppeling toe</a>.

en: Subscribe to !feed-title
nl: Abonneren op !feed-title

en: No book content available.
nl: Geen boekinhoud beschikbaar.
