TWBS (7.x-3.0-unstable3) - en to oc translation catalogue (277 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Next
oc: Seguent

en: Pages
oc: Paginas

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Comments
oc: Comentaris

en: More
oc: Mai

en: not verified
oc: pas verificat

en: new
oc: novèl

en: Categories
oc: Categorias

en: Download
oc: Telecargament

en: view
oc: veire

en: File information
oc: Informacion del fichièr

en: Release notes
oc: Nòtas de version

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Test
oc: Testar

en: Message
oc: Messatge

en: No log messages available.
oc: Cap d'entrada del jornal es pas disponibla.

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: up
oc: naut

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Preview
oc: Apercebut

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Modules
oc: Moduls

en: Display
oc: Afichatge

en: never
oc: pas jamai

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: read more
oc: ne legir mai

en: no screenshot
oc: pas de captura d'ecran

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: n/a
oc: n/d

en: User
oc: Utilizaire

en: Update options
oc: Metre a jorn las opcions

en: Done
oc: Acabat

en: Last post
oc: Darrièra contribucion

en: Block
oc: Blòt

en: Check manually
oc: Verificar manualament

en: Up to date
oc: A jorn

en: Update available
oc: Mesa a jorn disponibla

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: Custom
oc: Personalizat

en: Roles
oc: Ròtles

en: Hostname
oc: Nom d'òste

en: Location
oc: Emplaçament

en: Vocabulary name
oc: Nom del vocabulari

en: Severity
oc: Importància

en: Overridden
oc: Espotit

en: Warning
oc: Avertiment

en: active
oc: actiu(s)

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Categorize
oc: Classar

en: URL:
oc: URL  :

en: Updated:
oc: Mes a jorn  :

en: %ago ago
oc: i a %ago

en: This field is required.
oc: Aqueste camp es obligatòri.

en: Prev
oc: Prec.

en: Code
oc: Còde

en: Mon
oc: lun

en: Tue
oc: mar

en: Wed
oc: mèc

en: Thu
oc: jòu

en: Fri
oc: ven

en: Sat
oc: sab

en: Sun
oc: dim

en: January
oc: Genièr

en: February
oc: Febrièr

en: March
oc: Març

en: April
oc: Abril

en: May
oc: Mai

en: June
oc: Junh

en: July
oc: Julhet

en: August
oc: Agost

en: September
oc: Setembre

en: October
oc: Octobre

en: November
oc: Novembre

en: December
oc: Decembre

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Referrer
oc: Referent

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: Order
oc: Òrdre

en: Operation
oc: Operacion

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: View user profile.
oc: Veire lo perfil d'utilizaire.

en: published
oc: publicat

en: @time ago
oc: i a @time

en: Search results
oc: Resultats de la recèrca

en: Your search yielded no results
oc: Vòstra recèrca a pas donat cap de resultat

en: Topics
oc: Subjèctes

en: Today
oc: Uèi

en: Jan
oc: gen.

en: Feb
oc: feb.

en: Mar
oc: mar.

en: Apr
oc: abr.

en: Jun
oc: jun.

en: Jul
oc: jul.

en: Aug
oc: ago.

en: Sep
oc: set.

en: Oct
oc: oct.

en: Nov
oc: nov.

en: Dec
oc: dec.

en: Posts
oc: Contribucions

en: Empty
oc: Void

en: Choice
oc: Causida

en: Su
oc: Dg

en: Mo
oc: Lu

en: Tu
oc: Ma

en: We
oc: Me

en: Th
oc: Jò

en: Fr
oc: Ve

en: revert
oc: restablir

en: No forums defined
oc: Cap de forum pas definit

en: This topic has been moved
oc: Aqueste subjècte es estat desplaçat

en: New comments
oc: Novèls comentaris

en: New
oc: Novèl

en: Themes
oc: Tèmas

en: not published
oc: pas publicat

en: You are here
oc: Sètz aicí

en: Please wait...
oc: Pacientatz...

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Go to page @number
oc: Anar sus la pagina @number

en: English name
oc: Nom anglés

en: Native name
oc: Nom natiu

en: Permalink
oc: Ligam permanent

en: Permission
oc: Dreit

en: Show descriptions
oc: Afichar las descripcions

en: @user's picture
oc: Retrait de @user

en: Language neutral
oc: Independent de la lenga

en: More help
oc: Mai d'ajuda

en: Preview trimmed version
oc: Apercebut de la version abreujada

en: Preview full version
oc: Apercebut de la version completa

en: Expand
oc: Desplegar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Loading
oc: En cors de cargament

en: No comments available.
oc: Cap de comentari pas disponible.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
oc: @site_name - fluxes agregats dins la categoria @title

en: @site_name - aggregated feeds
oc: @site_name - fluxes agregats

en: @site_name aggregator
oc: @site_name - agregador

en: !title feed
oc: flux !title

en: Revoked!
oc: Revocada !

en: Security update required!
oc: Mesa a jorn de seguretat necessària !

en: Not supported!
oc: Pas supòrtada !

en: Recommended version:
oc: Version recomandada :

en: Security update:
oc: Mesa a jorn de seguretat :

en: Latest version:
oc: Darrièra version :

en: Development version:
oc: Version de desvolopament :

en: Also available:
oc: Tanben disponible :

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Expand layout to include descriptions.
oc: Produtz una mesa en pagina mens compacta qu'inclutz de descripcions.

en: Hide descriptions
oc: Amagar las descripcions

en: Compress layout by hiding descriptions.
oc: Produtz una mesa en pagina mai compacta en amagant las descripcions.

en: mm/dd/yy
oc: mm/dd/aa

en: Effect
oc: Effet

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: edit permissions
oc: modificar los dreches d'accès

en: done
oc: fet

en: edit role
oc: modificar lo ròtle

en: Direction
oc: Direccion

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Warning message
oc: Messatge d'avertiment

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Help topics
oc: Seccions

en: Help is available on the following items:
oc: L'ajuda es disponibla suls subjèctes seguents :

en: No tests to display.
oc: I a pas cap de tèsts a afichar.

en: No fields available.
oc: Aucun camp disponible.

en: Not in menu
oc: Pas dins lo menú

en: No blocks in this region
oc: Pas cap de blòt dins aquela region

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
oc: La version retalhada de vòstres mandadisses fa veire quin aspècte an los que son promolguts sus la pagina d'acuèlh o quand son exportats per una sindicacion. <span class="no-js"> Podètz inserir lo delimitador "&amp;lt;!--break--&amp;gt;;" (sens las verguetas) per apondre lo punt de talh del mandadís.</span>

en: Total votes: @votes
oc: Vots totals : @votes

en: Vote count
oc: Recompte de vòtes

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
oc: I a pas cap de camps en aquesta categoria. Se continua buida en enregistrar-la, s'escafarà.

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: No modules are available to uninstall.
oc: Cap de modul pòt pas èsser desinstallat.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
oc: Aqueste tèma requerís la version @php_required de PHP e es incompatible amb la version !php_version.

en: Last checked: @time ago
oc: Darrièra verificacion : i a @time

en: Last checked: never
oc: Darrièra verificacion : pas jamai

en: Includes: %includes
oc: Inclutz : %includes

en: Disabled modules
oc: Moduls desactivats

en: Disabled themes
oc: Tèmas desactivats

en: Sticky topic
oc: Subjècte espingolat

en: Show shortcuts
oc: Afichar les raccourcis

en: width @width
oc: largor @width

en: height @height
oc: nautor @height

en: upscaling allowed
oc: agrandiment autorizat

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
oc: Generacion aleatòria entre -@degrees&deg e @degrees&deg

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
oc: Aqueste dreit es ereitat del ròtle de l'utilizaire autentificat.

en: Submitted by !username on !datetime
oc: Somés per !username lo !datetime

en: Other blocks
oc: Autres blòts

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Status message
oc: Messatge d'estat

en: An AJAX HTTP error occurred.
oc: Una error HTTP AJAX s'es produita.

en: HTTP Result Code: !status
oc: Còde d'estatut HTTP : !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
oc: Una requèsta HTTP AJAX s'es acabada anormalament.

en: Debugging information follows.
oc: Informacions de desbugatge çaijós.

en: Path: !uri
oc: Camin : !uri

en: StatusText: !statusText
oc: StatusText : !statusText

en: ResponseText: !responseText
oc: ResponseText : !responseText

en: ReadyState: !readyState
oc: ReadyState : !readyState

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
oc: <a href="@login">Connectatz-vos</a> o <a href="@register">enregistramentu-vos</a> per mandar comentaris

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
oc: <a href="@login">Connectatz-vos</a> per mandar comentaris

en: Customize dashboard
oc: Personalizar lo tablèu de bòrd

en: Hide summary
oc: Amagar lo resumit

en: Edit summary
oc: Modificar lo resumit

en: Files must be less than !size.
oc: Los fichièrs an de pesar mens de !size.

en: Allowed file types: !extensions.
oc: Extensions autorizadas : !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
oc: Los imatges devon èsser exactament de !size pixèls.

en: Images must be between !min and !max pixels.
oc: Los imatges devon èsser d'entre !min e !max pixèls.

en: Images must be larger than !min pixels.
oc: Los imatges devon èsser de mai de !min pixèls.

en: Images must be smaller than !max pixels.
oc: Los imatges devon èsser de mens de !max pixèls.

en: More information about text formats
oc: Mai d'entresenhas suls formats de tèxte

en: By !author @time ago
oc: Per !author fa @time

en: Style name
oc: Nom de l'estil

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
oc: Actualment no e a cap estil. <a href="!url">Apondètz-ne un</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
oc: Actualment no e a efièits en aqueste estil. Apondètz-ne un seleccionant una opcion de sota.

en: view actual size
oc: veure en talha real

en: Sample original image
oc: Image original d'exemple

en: Sample modified image
oc: Image modificada d'exemple

en: Detection method
oc: Metòde de deteccion

en: Date type
oc: Tipe de data

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
oc: No heu creat encara cap tipe de contengut. Anatz a la <a href="@create-content">pagina de creacion de tipe de contengut</a> per apondre-ne un novèl.

en: @title dialog
oc: dialòg de @title

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
oc: Aquesta version es pas compatible amb lo Drupal !core_version e cal que sigui substituïda.

en: Requires: !module-list
oc: Requesís : !modul-list

en: Required by: !module-list
oc: Requis per : !modul-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
oc: Propulsat per <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
oc: I a pas cap de vocabularis disponibles. <a href="@link">Apondètz-ne un</a>.

en: Includes:
oc: Inclutz :

en: Enabled: %includes
oc: Activat : %includes

en: Disabled: %disabled
oc: Desactivat : %disabled

en: Depends on: !basethemes
oc: Depèn de : !basethemes

en: Required by: %subthemes
oc: Requerit per : %subthemes

en: Show more content
oc: Aficha mai contengut

en: Collapse
oc: Collapsa

en: @name <em>(locked)</em>
oc: @name <em>(blocat)</em>

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
oc: Es pas estat possible de cargar lo fichièr %filename seleccionat. Només son permeses los fichièrs amb las extensions seguentas : %extensions.

en: Close overlay
oc: Tampar l'avant plan

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
oc: Lisatz e depausatz aquestes blòts a las colomnas de sota. Los canvis s'enregistraràn automaticament. I a mai d'opcions disponiblas a la <a href="@dashboard-url">pagina de configuracion</a>.

en: - Select a value -
oc: - Seleccionatz una valor -

en: Undefined language (@langcode)
oc: Lenga pas definida (@langcode)

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte

en: Hot topic, new comments
oc: Subjècte actiu, comentaris novèls

en: Hot topic
oc: Subjècte actiu

en: Normal topic
oc: Tèma normal

en: Closed topic
oc: Tèma tampat

en: Add other blocks
oc: Apondètz autres blòts

en: Options for the administrative overlay
oc: Opcion de l'avant plan

en: Autocomplete popup
oc: Autocomplecion en finestra emergent

en: Searching for matches...
oc: Buscant coincidències...

en: Hide shortcuts
oc: Amagar los acorchis
