TWBS (7.x-3.0-unstable3) - en to pa translation catalogue (64 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: new
pa: ਨਵਾਂ

en: Categories
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: up
pa: ਉੱਤੇ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: Sunday
pa: ਐਤਵਾਰ

en: Monday
pa: ਸੋਮਵਾਰ

en: Tuesday
pa: ਮੰਗਲ਼ਵਾਰ

en: Wednesday
pa: ਬੁੱਧਵਾਰ

en: Thursday
pa: ਵੀਰਵਾਰ

en: Friday
pa: ਸ਼ੁੱਕਰਵਾਰ

en: Modules
pa: ਮੋਡੀਊਲ

en: never
pa: ਕਦੇ ਨਹੀਂ

en: read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Last post
pa: ਆਖਰੀ ਪੋਸਟ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: active
pa: ਚਾਲੂ

en: %ago ago
pa: %ago ਪਹਿਲਾਂ

en: This field is required.
pa: ਇਹ ਖੇਤਰ ਲਾਜ਼ਮੀ ਹੈ।

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Uninstall
pa: ਅਣ-ਇੰਸਟਾਲ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: View user profile.
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਪਰੋਫਾਇਲ ਵੇਖੋ

en: @time ago
pa: @time ਪਹਿਲਾਂ

en: Your search yielded no results
pa: ਤੁਹਾਡੀ ਖੋਜ ਦੇ ਕੋਈ ਨਤੀਜੇ ਨਹੀ ਨਿਕਲ਼ੇ

en: Topics
pa: ਵਿਸ਼ੇ

en: Posts
pa: ਪੋਸਟ

en: Go to first page
pa: ਪਹਿਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to last page
pa: ਆਖਰੀ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to page @number
pa: ਸਫਾ @number 'ਤੇ ਜਾਓ

en: @user's picture
pa: @user ਦੀ ਤਸਵੀਰ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: !title feed
pa: !title ਫੀਡ

en: Search form
pa: ਖੋਜ ਫਾਰਮ
