TWBS (7.x-3.0-unstable3) - en to pl translation catalogue (289 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Next
pl: Dalej

en: Pages
pl: Strony

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Comments
pl: Komentarze

en: More
pl: Więcej

en: not verified
pl: niezweryfikowany

en: new
pl: nowy

en: Categories
pl: Kategorie

en: Download
pl: Pobierz

en: view
pl: przeglądaj

en: File information
pl: Informacje o pliku

en: Release notes
pl: Informacje o wydaniu

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: up
pl: w górę

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Preview
pl: Podgląd

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Modules
pl: Moduły

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: never
pl: nigdy

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: read more
pl: czytaj więcej

en: no screenshot
pl: brak zrzutu

en: Attachment
pl: Załącznik

en: n/a
pl: n.d.

en: User
pl: Użytkownik

en: Error
pl: Błąd

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Done
pl: Gotowe

en: Last post
pl: Ostatni wpis

en: Block
pl: Blok

en: Check manually
pl: Sprawdź teraz

en: Up to date
pl: Aktualne

en: Update available
pl: Dostępna jest zaktualizowana wersja

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Custom
pl: Własne

en: Roles
pl: Role

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: Location
pl: Położenie

en: Vocabulary name
pl: Nazwa słownika

en: Severity
pl: Priorytet

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: active
pl: aktywny

en: N/A
pl: niedostępne

en: Categorize
pl: Przypisz do kategorii

en: Updated:
pl: Zaktualizowano:

en: %ago ago
pl: %ago temu

en: This field is required.
pl: To pole jest wymagane.

en: Prev
pl: Poprzedni

en: Code
pl: Kod

en: Mon
pl: pon.

en: Tue
pl: wt.

en: Wed
pl: śr.

en: Thu
pl: czw.

en: Fri
pl: pt.

en: Sat
pl: sob.

en: Sun
pl: ndz.

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: 1 vote | @count votes
pl[0]: 1 głos
pl[1]: @count głosy
pl[2]: @count głosów

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Order
pl: Kolejność

en: Operation
pl: Czynność

en: 1 new | @count new
pl[0]: 1 nowy
pl[1]: @count nowe
pl[2]: @count nowych

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: View user profile.
pl: Wyświetl profil użytkownika.

en: published
pl: opublikowany

en: @time ago
pl: @time temu

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Your search yielded no results
pl: Nic nie znaleziono

en: Topics
pl: Tematy

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Jan
pl: sty

en: Feb
pl: lut

en: Mar
pl: mar

en: Apr
pl: kwi

en: Jun
pl: cze

en: Jul
pl: lip

en: Aug
pl: sie

en: Sep
pl: wrz

en: Oct
pl: paź

en: Nov
pl: lis

en: Dec
pl: gru

en: Posts
pl: Wpisy

en: Empty
pl: Pusty

en: Choice
pl: Opcje

en: Su
pl: Ni

en: Mo
pl: Po

en: Tu
pl: Wt

en: We
pl: Śr

en: Th
pl: Cz

en: Fr
pl: Pi

en: Sa
pl: So

en: Info
pl: Informacja

en: revert
pl: przywróć

en: No forums defined
pl: Brak forów

en: This topic has been moved
pl: Ten temat został przeniesiony

en: New comments
pl: Nowe komentarze

en: New
pl: Nowy

en: Themes
pl: Skórki

en: not published
pl: nieopublikowany

en: You are here
pl: Jesteś tutaj

en: Please wait...
pl: Proszę czekać...

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Go to page @number
pl: Przejdź do strony @number

en: English name
pl: Angielska nazwa

en: Native name
pl: Nazwa natywna

en: Permalink
pl: Adres

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Show descriptions
pl: Pokaż opisy

en: @user's picture
pl: Obrazek użytkownika @user

en: Language neutral
pl: Język niesprecyzowany

en: More help
pl: Więcej pomocy

en: Preview trimmed version
pl: Podgląd wersji skróconej

en: Preview full version
pl: Podgląd pełnej wersji

en: Expand
pl: Rozwiń

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Loading
pl: Ładowanie

en: No comments available.
pl: Brak dostępnych komentarzy.

en: Read
pl: Przeczytane

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
pl: @site_name - subskrybowane kanały z kategorii @title

en: @site_name - aggregated feeds
pl: @site_name - subskrybowane kanały

en: @site_name aggregator
pl: Subskrybent witryny @site_name

en: !title feed
pl: Kanał !title

en: Revoked!
pl: Projekt anulowany!

en: Security update required!
pl: Ze względów bezpieczeństwa wymagana aktualizacja!

en: Not supported!
pl: Pomoc techniczna nie jest udzielana!

en: Recommended version:
pl: Zalecana wersja:

en: Security update:
pl: Wersja poprawiająca bezpieczeństwo:

en: Latest version:
pl: Najnowsza wersja:

en: Development version:
pl: Wersja testowa:

en: Also available:
pl: Inne dostępne wersje:

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Factor
pl: Czynnik

en: Expand layout to include descriptions.
pl: Zajmujący więcej miejsca tryb, w którym wyświetlane są opisy.

en: Hide descriptions
pl: Ukryj opisy

en: Compress layout by hiding descriptions.
pl: Zajmujący mniej miejsca tryb, w którym opisy nie są wyświetlane.

en: New posts
pl: Nowe wpisy

en: mm/dd/yy
pl: dd.mm.yy

en: Effect
pl: Efekt

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: edit permissions
pl: edytuj uprawnienia

en: original
pl: oryginał

en: done
pl: zrobione

en: edit role
pl: edytuj rolę

en: Direction
pl: Kierunek

en: Drupal core
pl: Rdzeń Drupala

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Help topics
pl: Zagadnienia

en: Help is available on the following items:
pl: Dostępne są informacje na temat następujących składników:

en: No tests to display.
pl: Brak testów do pokazania.

en: No fields available.
pl: Brak dostępnych pól.

en: Not in menu
pl: Nie ma w menu

en: No blocks in this region
pl: Brak bloków w tym regionie

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
pl: Podgląd wersji skróconej pokazuje, jak wpis będzie wyglądać na głównej stronie lub w kanałach informacyjnych.<span class="no-js"> Miejsce skrócenia można określić za pomocą delimitera "&lt;!--break--&gt;" (bez cudzysłowów).</span>

en: Total votes: @votes
pl: Razem głosów: @votes

en: Vote count
pl: Liczba głosów

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
pl: Brak pól w tej kategorii. Puste kategorie są usuwane.

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: No modules are available to uninstall.
pl: Brak modułów, które można by odinstalować.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
pl: Skórka wymaga PHP w wersji @php_required. Nie jest kompatybilna z aktualnie zainstalowaną wersją !php_version.

en: Last checked: @time ago
pl: Informacje pobrano: @time temu

en: Last checked: never
pl: Nigdy dotąd nie pobierano informacji

en: Includes: %includes
pl: Obejmuje: %includes

en: Disabled modules
pl: Wyłączone moduły

en: Disabled themes
pl: Wyłączone skórki

en: No new posts
pl: Brak nowych wpisów

en: Sticky topic
pl: Temat przyklejony

en: Show shortcuts
pl: Pokaż skróty

en: width @width
pl: szerokość @width

en: height @height
pl: wysokość @height

en: upscaling allowed
pl: dozwolone powiększanie

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
pl: losowo między -@degrees&deg i @degrees&deg

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
pl: Te uprawnienia są dziedziczone według roli zalogowanego użytkownika.

en: Submitted by !username on !datetime
pl: Wysłane przez !username w !datetime

en: Other blocks
pl: Inne bloki

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Status message
pl: Komunikat

en: An AJAX HTTP error occurred.
pl: Wystąpił błąd w AJAX HTTP.

en: HTTP Result Code: !status
pl: Błąd HTTP: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
pl: Zapytanie AJAX HTTP zostało przerwane.

en: Debugging information follows.
pl: Informacje diagnostyczne.

en: Path: !uri
pl: Ścieżka: !uri

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
pl: <a href="@login">Zaloguj się</a> albo <a href="@register">zarejestruj</a> aby dodać komentarz

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
pl: <a href="@login">Zaloguj się</a> aby dodać komentarz.

en: Customize dashboard
pl: Dostosuj kokpit

en: Hide summary
pl: Ukryj podsumowanie

en: Edit summary
pl: Edycja podsumowania

en: Files must be less than !size.
pl: Pliki muszą mieć mniej niż !size.

en: Allowed file types: !extensions.
pl: Dozwolone typy plików: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
pl: Obrazki muszą mieć dokładnie !size pikseli.

en: Images must be between !min and !max pixels.
pl: Rozdzielczość obrazka powinna się mieścić między !min a !max.

en: Images must be larger than !min pixels.
pl: Ilość pikseli na obrazkach musi być większa niż !min.

en: Images must be smaller than !max pixels.
pl: Ilość pikseli na obrazkach musi być mniejsza niż !max.

en: More information about text formats
pl: WIęcej informacji o formatach tekstu

en: By !author @time ago
pl: Przez !author, @time temu.

en: Style name
pl: Nazwa stylu

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
pl: Obecnie nie ma styli. <a href="!url">Dodaj nowy styl</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
pl: Obecnie nie ma efektów dla tego stylu. Dodaj nowy wybierając opcję poniżej.

en: view actual size
pl: zobacz faktyczny rozmiar

en: Sample original image
pl: Przykładowy oryginał obrazka

en: Sample modified image
pl: Przykładowa modyfikacja obrazka

en: Detection method
pl: Metoda wykrywania

en: Date type
pl: Typ daty

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
pl: Nie utworzono jeszcze rodzajów zawartości. Należy udać się na <a href="@create-content">stronę tworzenia rodzaju zawartości</a> i dodać tam nowy rodzaj.

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
pl: Obecna wersja nie jest kompatybilna z Drupalem !core_version i powinna zostać nadpisana.

en: Requires: !module-list
pl: Wymaga: !module-list

en: Required by: !module-list
pl: Wymagany przez: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
pl: Stronę napędza <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
pl: Brak dostępnych słowników. <a href="@link">Dodaj słownik</a>.

en: Includes:
pl: Zawiera:

en: Enabled: %includes
pl: Włączony: %includes

en: Disabled: %disabled
pl: Wyłączony: %disabled

en: Depends on: !basethemes
pl: Zależy od: !basethemes

en: Required by: %subthemes
pl: Wymagana przez: %subthemes

en: Show more content
pl: Pokaż więcej

en: Collapse
pl: Zwiń

en: @name <em>(locked)</em>
pl: @name <em>(zablokowano)</em>

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
pl: Wybrany plik %filename nie mógł zostać wysłany. Dozwolone są jedynie następujące rozszerzenia: %extensions.

en: Close overlay
pl: Zamknij nakładkę

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
pl: Układ kokpitu można dostosować przeciągając dostępne bloki na poniższe kolumny. Zmiany zapisywane są automatycznie. Więcej opcji jest dostępnych na <a href="@dashboard-url">stronie z konfiguracją</a>.

en: - Select a value -
pl: - Wybierz wartość -

en: Undefined language (@langcode)
pl: Niezidentyfikowany język (@langcode)

en: Text Formats
pl: Formaty tekstów

en: Hot topic, new comments
pl: Gorący temat, nowe komentarze

en: Hot topic
pl: Gorący temat

en: Normal topic
pl: Temat zwyczajny

en: Closed topic
pl: Temat zamknięty

en: Add other blocks
pl: Dodaj inne bloki

en: Options for the administrative overlay
pl: Opcje nakładki administracyjnej

en: Autocomplete popup
pl: Okienko autouzupełniania

en: Searching for matches...
pl: Wyszukiwanie pasujących...

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
pl[0]: Aby odinstalować @module, następujący moduł musi zostać najpierw odinstalowany: @required_modules
pl[1]: Aby odinstalować @module, następujące moduły muszą zostać najpierw odinstalowane: @required_modules
pl[2]: Aby odinstalować @module, następujące moduły muszą zostać najpierw odinstalowane: @required_modules

en: Hide shortcuts
pl: Ukryj skróty

en: (Machine name: @type)
pl: (Nazwa systemowa: @type)

en: Enable !title
pl: Włącz !title

en: Set !title as default
pl: Ustaw !title jako domyślne

en: No shortcuts available. <a href="@link">Add a shortcut</a>.
pl: Brak dostępnych skrótów. <a href="@link">Dodaj skrót</a>.

en: Subscribe to !feed-title
pl: Subskrybuj !feed-title

en: No book content available.
pl: Brak treści książki.
