TWBS (7.x-3.0-unstable3) - en to se translation catalogue (62 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Pages
se: Siiddut

en: delete
se: sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: new
se: ođđa

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Go to previous page
se: Mana ovddit siidui

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Update
se: Ođasmahte

en: Sunday
se: Sotnabeaivi

en: Monday
se: Vuossárga

en: Tuesday
se: Maŋŋebárga

en: Wednesday
se: Gaskavahkku

en: Thursday
se: Duorastat

en: Friday
se: Bearjadat

en: Saturday
se: Lávvardat

en: Format
se: Formáhtta

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Attachment
se: Mielddus

en: User
se: Geavaheaddji

en: January
se: Ođđajagimánnu

en: February
se: Guovvamánnu

en: March
se: Njukčamánnu

en: April
se: Cuoŋománnu

en: May
se: Miessemánnu

en: June
se: Geassemánnu

en: July
se: Suoidnemánnu

en: August
se: Borgemánnu

en: September
se: Čákčamánnu

en: October
se: Golggotmánnu

en: November
se: Skápmamánnu

en: December
se: Juovlamánnu

en: Order
se: Diŋgo

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: published
se: almmuhuvvon

en: Search results
se: Ohcanbohtosat

en: Your search yielded no results
se: Du ohcamis eai lean bohtosat

en: Topics
se: Fáttát

en: Jan
se: Ođđ

en: Feb
se: Guo

en: Mar
se: Nju

en: Jun
se: Gea

en: Jul
se: Suo

en: Aug
se: Bor

en: Sep
se: Čak

en: Nov
se: Ská

en: Dec
se: Juo

en: not published
se: ii almmuhuvvon

en: Go to first page
se: Mana vuosttaš siidui

en: Go to last page
se: Mana maŋemus siidui

en: Go to page @number
se: Mana @number siidui

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
