TWBS (7.x-3.0-unstable3) - en to sl translation catalogue (181 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Next
sl: Naslednja

en: Pages
sl: Strani

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: not verified
sl: ni nepreverjeno

en: new
sl: novo

en: Categories
sl: Kategorije

en: Download
sl: Prenesi

en: view
sl: pogled

en: File information
sl: Informacije o datoteki

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Message
sl: Sporočilo

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: up
sl: gor

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Preview
sl: Predogled

en: Default
sl: Privzeto

en: Update
sl: Posodobitev

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Format
sl: Oblika

en: Modules
sl: Moduli

en: Region
sl: Regija

en: Display
sl: Prikaz

en: never
sl: nikoli

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: read more
sl: preberi več

en: no screenshot
sl: ni posnetka zaslona

en: Attachment
sl: Priponka

en: n/a
sl: n/d

en: User
sl: Uporabnik

en: Error
sl: Napaka

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: Done
sl: Opravljeno

en: Last post
sl: Zadnja objava

en: Block
sl: Blok

en: Check manually
sl: Ročno preveri

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: Update available
sl: Razpoložljiva posodobitev

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Location
sl: Mesto

en: Vocabulary name
sl: Ime besedišča

en: Severity
sl: Resnost

en: Warning
sl: Opozorilo

en: active
sl: aktiven

en: N/A
sl: N/D

en: Categorize
sl: Kategoriziraj

en: Updated:
sl: Posodobljeno:

en: %ago ago
sl: %ago nazaj

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: Prev
sl: Prej

en: Code
sl: Koda

en: Mon
sl: Pon

en: Tue
sl: Tor

en: Wed
sl: Sre

en: Thu
sl: Čet

en: Fri
sl: Pet

en: Sat
sl: Sob

en: Sun
sl: Ned

en: January
sl: januar

en: February
sl: februar

en: March
sl: marec

en: April
sl: april

en: May
sl: Maj

en: June
sl: Junij

en: July
sl: julij

en: August
sl: avgust

en: September
sl: september

en: October
sl: oktober

en: November
sl: november

en: December
sl: december

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Referrer
sl: Posrednik

en: 1 vote | @count votes
sl[0]: 1 glas
sl[1]: @count glasova
sl[2]: @count glasovi
sl[3]: @count glasov

en: Uninstall
sl: Odstrani

en: Order
sl: Vrstni red

en: 1 new | @count new
sl[0]: 1 nov
sl[1]: @count nova
sl[2]: @count novi
sl[3]: @count novih

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: published
sl: objavljeno

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: Topics
sl: Tematike

en: Today
sl: Danes

en: Oct
sl: Okt

en: Posts
sl: Prispevki

en: Choice
sl: Možnost

en: Su
sl: ned

en: Mo
sl: pon

en: Tu
sl: tor

en: We
sl: sre

en: Th
sl: čet

en: Fr
sl: pet

en: Sa
sl: sob

en: Info
sl: Podatki

en: revert
sl: povrni

en: No forums defined
sl: Ni definiranih forumov

en: This topic has been moved
sl: Ta tematika je bila premaknjena

en: Themes
sl: Teme

en: not published
sl: ni objavljeno

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Go to page @number
sl: Pojdi na stran %number

en: English name
sl: Angleško ime

en: Native name
sl: Domače ime

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Show descriptions
sl: Pokaži opise

en: @user's picture
sl: Slika za %user

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: More help
sl: Več pomoči

en: Preview trimmed version
sl: Predogled skrajšane različice

en: Preview full version
sl: Predogled popolne različice

en: Expand
sl: Razširi

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Loading
sl: Nalagam

en: No comments available.
sl: Ni komentarjev.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
sl: @site_name - zbrani viri v kategoriji @title

en: @site_name - aggregated feeds
sl: @site_name - zbrani viri

en: @site_name aggregator
sl: @site_name zbiralnik virov

en: Revoked!
sl: Preklicano!

en: Security update required!
sl: Zahtevana je varnostna posodobitev!

en: Not supported!
sl: Ni podprto!

en: Also available:
sl: Tudi na voljo:

en: Factor
sl: Faktor

en: Expand layout to include descriptions.
sl: Razširite pogled, da bo vseboval opise.

en: Hide descriptions
sl: Skrij opise

en: Effect
sl: Učinek

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: edit permissions
sl: uredi dovoljenja

en: original
sl: prvotna

en: done
sl: opravljeno

en: edit role
sl: uredi vlogo

en: Direction
sl: Smer

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Help topics
sl: Teme pomoči

en: No blocks in this region
sl: V tem področju ni blokov

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
sl: Skrajšana oblika vaše objave prikazuje, kako bo ta izgledal, ko bo objavljen na prvi strani oziroma v RSS objavi. <span class="no-js">V kolikor hočete sami določiti mesto reza, lahko ročno dodate "&lt;!--break--&gt;" (brez navednic).</span>

en: Total votes: @votes
sl: Prejetih glasov: @votes

en: Vote count
sl: Št. glasov

en: Search form
sl: Iskalnik

en: Last checked: never
sl: Zadnjič preverjeno: nikoli

en: Includes: %includes
sl: Vsebuje: %includes

en: Disabled modules
sl: Onemogočeni moduli

en: Disabled themes
sl: Onemogočene teme
