TWBS (7.x-3.0-unstable3) - en to sr translation catalogue (62 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: More
sr: Више

en: not verified
sr: није потврђен

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Update
sr: Ажурирање

en: Sunday
sr: Недеља

en: Monday
sr: Понедељак

en: Tuesday
sr: Уторак

en: Wednesday
sr: Среда

en: Thursday
sr: Четвртак

en: Friday
sr: Петак

en: Saturday
sr: Субота

en: Region
sr: Регион

en: Display
sr: Приказ

en: never
sr: никада

en: n/a
sr: нема

en: User
sr: Корисник

en: Error
sr: Грешка

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге

en: active
sr: активан

en: Updated:
sr: Ажурирано:

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: Code
sr: Кôд

en: Order
sr: Редослед

en: View user profile.
sr: Преглед профила корисника

en: @time ago
sr: Пре @time

en: Please wait...
sr: Молим сачекајте...

en: English name
sr: Енглески назив

en: Native name
sr: Оригинални назив

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: done
sr: готово

en: Direction
sr: Смер

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Status message
sr: Статусна порука

en: Images must be larger than !min pixels.
sr: Слике морају бити веће од !min пиксела.

en: - Select a value -
sr: - Одабери -
