TWBS (7.x-3.0-unstable3) - en to ug translation catalogue (129 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Pages
ug: بەت

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: More
ug: داۋامى

en: not verified
ug: تەستىقلانمىغان

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: view
ug: كۆرۇش

en: File information
ug: ھۆججەت ئۇچۇرلىرى

en: Release notes
ug: نەشىر ئۇچۇرلىرى

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Test
ug: سىناق

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: never
ug: زىيارەت قىلمىغان

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: read more
ug: داۋامى

en: Error
ug: خاتالىق

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Done
ug: تۈگىدى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Up to date
ug: يېڭىلاش

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Location
ug: ئورنى

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: active
ug: كۆپ كەلگەنلەر

en: OK
ug: جەزملەش

en: Categorize
ug: كاتىگورىيىگە ئايرىش

en: URL:
ug: :ئادرىسURL:

en: Updated:
ug: :يېڭىلاندى

en: %ago ago
ug: بۇرۇن%ago

en: Code
ug: كود

en: Mon
ug: دۈ

en: Tue
ug: سە

en: Wed
ug: چا

en: Thu
ug: پە

en: Fri
ug: جۈ

en: Sat
ug: شە

en: Sun
ug: يە

en: January
ug: يانۋار

en: February
ug: فېۋرال

en: March
ug: مارت

en: April
ug: ئاپرېل

en: May
ug: ماي

en: June
ug: ئىيۇن

en: July
ug: ئىيۇل

en: August
ug: ئاۋغۇست

en: September
ug: سېنتەبىر

en: October
ug: ئۆكتەبىر

en: November
ug: نويابىر

en: December
ug: دېكابىر

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Uninstall
ug: ئۆچۈرۈش

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: View user profile.
ug: ئەزا ئارخىبىنى كۆرۇش

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Search results
ug: ئىزدەش نەتىجىسى

en: Your search yielded no results
ug: ھىچنىمىنى تاپالمىدى

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Choice
ug: تاللاش

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Please wait...
ug: ساقلاپ تۇرۇڭ...

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: English name
ug: ئېنگلىزچە نامى

en: Native name
ug: ئۆزلۈك نامى

en: @user's picture
ug: user نىڭ باش سۈرىتى@

en: Language neutral
ug: ھەممەباپ تىل

en: More help
ug: ياردەم

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Loading
ug: ئىچىلىۋاتىدۇ

en: No comments available.
ug: ئىنكاس يوق.

en: Development version:
ug: پروگرامما نەشىرى

en: Hide descriptions
ug: قىسقىچە مەزمۇنىنى يوشۇرۇش

en: Error message
ug: خاتالىق

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Not in menu
ug: تىزىملىكتە يوق

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى

en: No modules are available to uninstall.
ug: قاچىلايدىغان مودۇل يوق.

en: Last checked: never
ug: تەكشۈرۈلدى: ھازىرغىچە زىيارەت قىلىنمىغان.

en: Disabled modules
ug: تاقالغان مودۇللار

en: Disabled themes
ug: تاقالغان ئۇسلۇبلار

en: Show shortcuts
ug: تىز ئۇلىنىشنى كۆرسىتىش

en: Submitted by !username on !datetime
ug: !username يوللىغۇچى !datetime

en: An AJAX HTTP error occurred.
ug: خاتالىقى كۆرۈلدىAJAX HTTP

en: HTTP Result Code: !status
ug: HTTP !status قايتقان كودى:

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
ug: ئىنكاس يوللاش ئۈچۈن <a href="@login">كىرىش</a>  ياكى <a href="@register">تىزىملىنىش</a>

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
ug: ئىنكاس يوللاش ئۈچۈن<a href="@login">كىرىش</a>

en: Hide summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنىنى يوشۇرۇش

en: Edit summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنىنى تەھرىرلەش

en: @title dialog
ug: دىيالوگ@title

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
ug: <a href="@poweredby">Drupal</a>  سۇپىسىدىن پايدىلىنىپ قۇرۇلدى.

en: Text Formats
ug: تېكىست فورماتى

en: Hot topic, new comments
ug: يېڭى ئىنكاسلىق تېما

en: Hot topic
ug: كۆپ كۆرۈلگەن تېما

en: Normal topic
ug: يېڭى تېما

en: Closed topic
ug: تاقالغان تېما

en: Hide shortcuts
ug: تىز ئۇلىنىشنى يوشۇرۇش
