TWBS (7.x-3.0-unstable4) - en to af translation catalogue (143 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Next
af: Volgende

en: Pages
af: Bladsye

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Comments
af: Kommentaar

en: More
af: Meer

en: not verified
af: nie geverifieër nie

en: new
af: nuut

en: Categories
af: Kategorieë

en: Download
af: Laai af

en: view
af: bekyk

en: File information
af: Lêerinligting

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Parent
af: Voorganger

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: up
af: op

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag

en: never
af: nooit

en: read more
af: lees meer

en: no screenshot
af: geen skermskoot

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: User
af: Gebruiker

en: Error
af: Fout

en: Last post
af: Laaste pos

en: Block
af: Blok

en: Check manually
af: Kontroleer handmatig

en: Up to date
af: Op datum

en: Roles
af: Rolle

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Location
af: Ligging

en: Vocabulary name
af: Woordeskatnaam

en: Severity
af: Strengheid

en: Overridden
af: Oorheers

en: Warning
af: Waarskuwing

en: active
af: aktief

en: Categorize
af: Kategoriseer

en: Updated:
af: Opgedateer:

en: %ago ago
af: %ago gelede

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: Code
af: Kode

en: Mon
af: Ma

en: Tue
af: Di

en: Wed
af: Wo

en: Thu
af: Do

en: Fri
af: Vr

en: Sat
af: Sa

en: Sun
af: So

en: January
af: Januarie

en: February
af: Februarie

en: March
af: Maart

en: May
af: Mei

en: June
af: Junie

en: July
af: Julie

en: August
af: Augustus

en: October
af: Oktober

en: December
af: Desember

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Referrer
af: Verwyser

en: 1 vote | @count votes
af[0]: 1 stem
af[1]: @count stemme

en: Uninstall
af: Deïnstalleer

en: Order
af: Bestelling

en: Operation
af: Operasie

en: 1 new | @count new
af[0]: 1 nuut
af[1]: @count nuut

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: View user profile.
af: Bekyk gebruikersprofiel

en: published
af: gepubliseerd

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Topics
af: Onderwerpe

en: Oct
af: Okt

en: Dec
af: Des

en: Posts
af: Posstukke

en: Su
af: So

en: Mo
af: Ma

en: Tu
af: Di

en: We
af: Wo

en: Th
af: Do

en: Fr
af: Vr

en: revert
af: rol terug

en: No forums defined
af: Geen forums gedefinieër nie

en: This topic has been moved
af: Die onderwerp is verskuif

en: Themes
af: Temas

en: not published
af: nie gepubliseerd

en: Please wait...
af: Wag asseblief...

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: English name
af: Engelse naam

en: Permission
af: Permissie

en: @user's picture
af: @user se prentjie

en: Preview trimmed version
af: Voorskou verkorte weergawe

en: Preview full version
af: Voorskou volle weergawe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: No comments available.
af: Geen kommentaar beskikbaar.

en: Not supported!
af: Nie ondersteun nie!

en: Recommended version:
af: Aanbevole weergawe:

en: Latest version:
af: Nuutste weergawe:

en: Development version:
af: Ontwikkelingsweergawe

en: Also available:
af: Ook beskikbaar:

en: Factor
af: Faktor

en: edit role
af: redigeer rol

en: Direction
af: Rigting

en: Drupal core
af: Drupal kern

en: Help topics
af: Helponderwerpe

en: Help is available on the following items:
af: Hulp is vir die volgende items beskikbaar:

en: No fields available.
af: Geen velde beskikbaar nie.

en: Total votes: @votes
af: Totale stemme: @votes

en: Search form
af: Soekvorm

en: Last checked: @time ago
af: Laas gekontroleer: @time gelede

en: Last checked: never
af: Laas gekontroleer: nog nooit nie

en: Disabled modules
af: Gedeaktiveerde modules

en: Disabled themes
af: Gedeaftiveerde temas

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime
