TWBS (7.x-3.0-unstable4) - en to ast translation catalogue (124 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Comments
ast: Comentarios

en: More
ast: Más

en: not verified
ast: ensin comprobar

en: new
ast: nuevu

en: Categories
ast: Categoríes

en: Download
ast: Baxar

en: view
ast: vista

en: File information
ast: Información del ficheru

en: Release notes
ast: Notes de la versión

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Test
ast: Preba

en: Message
ast: Mensax

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Parent
ast: Padre

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: up
ast: arriba

en: Go to parent page
ast: Dir a la páxina padre

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: Sunday
ast: Domingu

en: Monday
ast: Llunes

en: Tuesday
ast: Martes

en: Wednesday
ast: Miércoles

en: Thursday
ast: Xueves

en: Friday
ast: Vienres

en: Saturday
ast: Sábadu

en: Format
ast: Formatu

en: Modules
ast: Preseos

en: Region
ast: Rexón

en: Display
ast: Pantalla

en: never
ast: nunca

en: Updated
ast: Anováu

en: read more
ast: lleer más

en: no screenshot
ast: ensin captura

en: Attachment
ast: Axuntu

en: n/a
ast: n/d

en: User
ast: Usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Done
ast: Fechu

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Block
ast: Bloque

en: Check manually
ast: Comprobar manualmente

en: Up to date
ast: Anováu

en: Update available
ast: Hai una versión nueva

en: Menu link
ast: Enllaz del menú

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Location
ast: Llugar

en: Vocabulary name
ast: Nome de vocabulariu

en: Severity
ast: Severidá

en: active
ast: activu

en: N/A
ast: N/D

en: Updated:
ast: Anováu:

en: %ago ago
ast: hai %age

en: This field is required.
ast: Esti campu ye obligatoriu.

en: Code
ast: Códigu

en: Mon
ast: Llu

en: Tue
ast: Mar

en: Wed
ast: Mié

en: Thu
ast: Xue

en: Fri
ast: Vie

en: Sat
ast: Sáb

en: Sun
ast: Dom

en: January
ast: Xineru

en: February
ast: Febreru

en: March
ast: Marzu

en: April
ast: Abril

en: May
ast: Mayu

en: June
ast: Xunu

en: July
ast: Xunetu

en: August
ast: Agostu

en: September
ast: Setiembre

en: October
ast: Ochobre

en: November
ast: Payares

en: December
ast: Avientu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Referrer
ast: Esin referencies

en: Uninstall
ast: Desinstalar

en: Order
ast: Orde

en: Operation
ast: Operación

en: 1 new | @count new
ast[0]: 1 nuevu
ast[1]: @count nuevos

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: View user profile.
ast: Amosar perfil del usuariu.

en: published
ast: espublizáu

en: @time ago
ast: hai @time

en: Search results
ast: Resultaos de la gueta

en: Your search yielded no results
ast: La gueta nun dió con resultaos

en: Topics
ast: Asuntos

en: Jan
ast: Xin

en: Apr
ast: Abr

en: Jun
ast: Xun

en: Jul
ast: Xnt

en: Aug
ast: Ago

en: Sep
ast: Set

en: Oct
ast: Och

en: Nov
ast: Pay

en: Dec
ast: Avi

en: Posts
ast: Artículos

en: Empty
ast: Ermu

en: Choice
ast: Esbilla

en: revert
ast: desfacer

en: No forums defined
ast: Nun hai foros definíos
