TWBS (7.x-3.0-unstable4) - en to bo translation catalogue (279 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Next
bo: འོག་མ

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: not verified
bo: ར་སྤྲོད་བྱས་མེད་པ

en: new
bo: གསར་བ

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: File information
bo: ཡིག་ཆའི་ཆ་འཕྲིན

en: Release notes
bo: པར་གཞིའི་གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: up
bo: ཡར

en: Go to parent page
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་ངོས་སུ་འགྲོ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Sunday
bo: ཉི་མ

en: Monday
bo: ཟླ་བ

en: Tuesday
bo: མིག་དམར

en: Wednesday
bo: ལྷག་པ

en: Thursday
bo: ཕུར་བུ

en: Friday
bo: པ་སངས

en: Saturday
bo: སྤེན་པ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: Modules
bo: མ་དཔེ

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Display
bo: མངོན་འཆར

en: never
bo: ནམ་ཡང་མིན

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: read more
bo: དེ་ལས་མང་བར་ཀློག་པ

en: no screenshot
bo: འཆར་ངོས་པར་མེད་པ

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Check manually
bo: ལག་སྒུལ་གྱིས་ལྟ་བཤེར་བྱེད་པ

en: Up to date
bo: ཆེས་གསར་ཤོས་ཡིན

en: Update available
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ།

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Vocabulary name
bo: སྤྱི་མིང་གི་མིང

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Overridden
bo: བརྗེས་ཚར་བ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: active
bo: སྤྱོད་བཞིན་ཡོད་པ

en: Categorize
bo: ཁྱབ་ཁོངས་དབྱེ་བ

en: URL:
bo: དྲ་གནས།

en: Updated:
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ།

en: %ago ago
bo: %ago་སྔོན་དུ

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: Prev
bo: གོང་མ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: Mon
bo: ཟླ

en: Tue
bo: མིག

en: Wed
bo: ལྷག

en: Thu
bo: ཕུར

en: Fri
bo: སངས

en: Sat
bo: སྤེན

en: Sun
bo: ཉི

en: January
bo: ཟླ་དང་པོ

en: February
bo: ཟླ་གཉིས་པ

en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ

en: April
bo: ཟླ་བཞི་བ

en: May
bo: ཟླ་༥་བ

en: June
bo: ཟླ་དྲུག་པ

en: July
bo: ཟླ་བདུན་པ

en: August
bo: ཟླ་བརྒྱད་པ

en: September
bo: ཟླ་དགུ་བ

en: October
bo: ཟླ་བཅུ་བ

en: November
bo: ཟླ་བཅུ་གཅིག་པ

en: December
bo: ཟླ་བཅུ་གཉིས་པ

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Referrer
bo: མཚམས་སྦྱོར་མཁན

en: 1 vote | @count votes
bo[0]: འདེམས་ཤོག་@count

en: Uninstall
bo: ཕྱིར་འདོར

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: 1 new | @count new
bo[0]: གསར་བ་@count

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: View user profile.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ངོ་སྤྲོད་ཀློག་པ།

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Your search yielded no results
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་བཤེར་ལ་མཇུག་འབྲས་གང་ཡང་ཐོན་མ་ཐུབ

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Jan
bo: ཟླ་༡་པོ

en: Feb
bo: ཟླ་༢་པ

en: Mar
bo: ཟླ་༣་པ

en: Apr
bo: ཟླ་༤་བ

en: Jun
bo: ཟླ་༦་པ

en: Jul
bo: ཟླ་༧་པ

en: Aug
bo: ཟླ་༨་པ

en: Sep
bo: ཟླ་༩་བ

en: Oct
bo: ཟླ་༡༠་བ

en: Nov
bo: ཟླ་༡༡་པ

en: Dec
bo: ཟླ་༡༢་པ

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Empty
bo: སྟོང་པ

en: Choice
bo: གདམ་ཚན

en: Su
bo: ཉི

en: Mo
bo: ཟླ

en: Tu
bo: མིག

en: We
bo: ལྷག

en: Th
bo: ཕུར

en: Fr
bo: སངས

en: Sa
bo: སྤེན

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: No forums defined
bo: གྲོས་ར་གཏན་འབེབས་བྱས་མེད

en: This topic has been moved
bo: གླེང་གཞི་འདི་སྤོས་ཟིན

en: New comments
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ

en: New
bo: གསར་བ

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི

en: not published
bo: སྤེལ་མེད་པ

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Go to page @number
bo: དྲ་ངོས་@number་ལ་སྐྱོད་པ

en: English name
bo: དབྱིན་སྐད་ཀྱི་མིང

en: Native name
bo: རང་སྐད་ཀྱི་མིང

en: Permalink
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྦྲེལ་ཐག

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Show descriptions
bo: གསལ་བཤད་འཆར་བ

en: @user's picture
bo: @user་ཡི་པར

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ

en: Preview trimmed version
bo: བཅད་བཟོའི་པར་གཞི་ལ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ

en: Preview full version
bo: ཆ་ཚང་བའི་པར་གཞི་ལ་སྔོན་ལྟ

en: Expand
bo: རྒྱ་སྐྱེད

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: No comments available.
bo: སྤྱོད་རུང་པའི་དཔྱད་གཏམ་མི་འདུག

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
bo: @site_name་ནས་བྱུང་བའི་བསྡུས་བརྗོད་དག་ཁྱབ་ཁོངས་@title་ནང་དུ་མཉམ་རུག་བྱེད་པ

en: @site_name - aggregated feeds
bo: @site_name-མཉམ་རུག་བྱས་པའི་བསྡུས་བརྗོད

en: @site_name aggregator
bo: @site_name-མཉམ་རུག་ལག་ཆ

en: !title feed
bo: བསྡུས་བརྗོད་!title

en: Revoked!
bo: ཕྱིར་འཐེན་བྱས་ཚར

en: Security update required!
bo: བདེ་འཇགས་ཐད་ཀྱི་གསར་སྒྱུར་བྱེད་དགོས།

en: Not supported!
bo: རྒྱབ་སྐྱོར་མི་བྱེད།

en: Recommended version:
bo: འོས་སྦྱོར་གྱི་པར་གཞི།

en: Security update:
bo: བདེ་འཇགས་ཐད་ཀྱི་གསར་སྒྱུར།

en: Latest version:
bo: པར་གཞི་གསར་ཤོས།

en: Development version:
bo: གསར་སྤེལ་བྱེད་བཞིན་པའི་པར་གཞི།

en: Also available:
bo: ད་དུང་སྤྱོད་རུང་བ་ལ།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Factor
bo: རྒྱུ་རྐྱེན

en: Expand layout to include descriptions.
bo: བཟོ་བཀོད་རྒྱ་བསྐྱེད་ནས་གསལ་བཤད་སྟོན་པ།

en: Hide descriptions
bo: གསལ་བཤད་སྦས་པ

en: Compress layout by hiding descriptions.
bo: བཟོ་བཀོད་སྡུད་སྒྲིག་བྱས་ནས་གསལ་གཤད་སྦས་པ།

en: New posts
bo: ནང་དོན་གསར་བ

en: mm/dd/yy
bo: ཟླ/ཚེས/ལོ

en: Effect
bo: སྣང་བརྙན

en: edit permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ལ་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ

en: original
bo: ཐོག་མ

en: edit role
bo: འགན་ནུས་བཟོ་བཅོས་རྒྱག་པ

en: Direction
bo: ཁ་ཕྱོགས

en: Drupal core
bo: Drupal ནང་སྙིང

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Help topics
bo: རོགས་རམ་གྱི་བརྗོད་བྱ

en: Help is available on the following items:
bo: གཤམ་གསལ་ནང་ཚན་ལ་རོགས་རམ་གྱི་ཡིག་ཆ་ཡོད།

en: No tests to display.
bo: འཆར་རྒྱུའི་ཚོད་ལྟ་མེད།

en: No fields available.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་གནས་ཁོངས་མེད།

en: Not in menu
bo: འདེམས་བྱང་ནང་དུ་མེད

en: No blocks in this region
bo: གནས་ཁུལ་འདི་རུ་ལྷུ་ལག་མེད

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
bo: བཅད་བཟོ་བྱས་པའི་པར་གཞི་དེས་ཁྱེད་ཀྱི་གསར་སྤེལ་དེ་གཙོ་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱེད་དུས་འཆར་སྟངས་གང་འདྲ་ཡོད་པའམ། མཉམ་འབྲེལ་ལ་ཕྱི་འདྲེན་བྱེད་པའི་སྐབས་ལ་མཁོ། <span class="no-js"> ཁྱེད་ཀྱིས་བར་མཚམས་དབྱེ་རྟགས་འདི་དག"&lt;!--break--&gt;"༼འདྲེན་རྟགས་མིན་པ༽སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་གསར་སྤེལ་གང་ནས་མཚམས་དབྱེ་དགོས་ལེགས་སྒྲིག་བྱས་ཆོག</span>

en: Total votes: @votes
bo: འདེམས་ཤོག་སྡོམ་པས་@votes

en: Vote count
bo: འདེམས་ཤོག་གི་གྲངས་ཀ

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
bo: ཁྱབ་ཁོངས་འདིའི་ཁྲོད་དུ་གནས་ཁོངས་མེད། གལ་སྲིད་ཉར་ཚགས་བྱེད་སྐབས་ད་དུང་སྟོང་བ་ཡིན་ན་དེ་བསུབ་ངེས།

en: Search form
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་གནས

en: No modules are available to uninstall.
bo: ཕྱིར་འདོར་བྱེད་དགོས་པའི་མ་དཔེ་མེད་པ།

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
bo: བརྗོད་གཞི་འདི་ལ་PHP ཡི་པར་གཞི་@php_required་དགོས་པས། PHP པར་གཞི་!php_versionདང་མཐུན་སྦྱོར་མ་རེད།

en: Last checked: @time ago
bo: ཐེངས་སྔོན་མར་བལྟས་པའི་དུས་ཚོད། @time་སྔོན་ལ

en: Last checked: never
bo: ཐེངས་སྔོན་མར་བལྟས་པའི་དུས་ཚོད། གཏན་ནས་མེད།

en: Includes: %includes
bo: %includes་འདུས་ཡོད།

en: Disabled modules
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་བའི་མ་དཔེ

en: Disabled themes
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་བའི་བརྗོད་གཞི

en: No new posts
bo: གསར་སྤེལ་མེད་པ

en: Sticky topic
bo: གོང་དུ་སྦྱར་བའི་གླེང་གཞི

en: Show shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ་སྟོན་པ

en: width @width
bo: ཞེང་ཚད་ལ་@width

en: height @height
bo: མཐོ་ཚད་ལ་@height

en: upscaling allowed
bo: ཆེ་སྒྱུར་བྱས་ཆོག

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
bo: -@degrees&deg་དང་@degrees&deg་བར་གྱི་གང་རུང་ཞིག

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
bo: སྤྱོད་དབང་འདི་ཆོག་མཆན་ཐོབ་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་འགན་ནུས་ནས་རྒྱུད་འཛིན་བྱས་པ་རེད།

en: Submitted by !username on !datetime
bo: !datetime་ཐོག་!username་ཡིས་ཡར་སྤྲད་པ

en: Other blocks
bo: ལྷུ་ལག་གཞན

en: (active tab)
bo: ༼སྤྱོད་བཞིན་པའི་ཤོག་བྱང༽

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: HTTP Result Code: !status
bo: HTTP མཇུག་འབྲས་ཀྱི་ཨང་རྟགས། !status

en: StatusText: !statusText
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་ཡི་གེ !statusText

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
bo: <a href="@login">ནང་འཇུག</a>་ཡང་ན་<a href="@register">ཐོ་འགོད་</a>བྱས་ནས་དཔྱད་གཏམ་སྤེལ་བ།

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
bo: <a href="@login">ནང་འཇུག་</a>བྱས་ནས་དཔྱད་གཏམ་སྤེལ།

en: Customize dashboard
bo: རང་མོས་ཀྱིས་ཆ་འཕྲིན་ངོས་སྒྲིག་པ

en: Hide summary
bo: གནད་བསྡུས་སྦས་པ

en: Edit summary
bo: གནད་བསྡུས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Files must be less than !size.
bo: ཡིག་ཆ་ངེས་པར་དུ་!size་ལས་ཆུང་དགོས།

en: Allowed file types: !extensions.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་ཡིག་ཆའི་རིགས། !extensions།

en: Images must be exactly !size pixels.
bo: པར་རིས་ངེས་པར་དུ་བརྙན་རྒྱུ་!size་ཡིན་དགོས།

en: Images must be between !min and !max pixels.
bo: པར་རིས་ངེས་པར་དུ་བརྙན་རྒྱུ་!min་དང་!max་གཉིས་ཀྱི་བར་ཡིན་དགོས།

en: Images must be larger than !min pixels.
bo: པར་རིས་ངེས་པར་དུ་བརྙན་རྒྱུ་!min་ལས་ཆེ་དགོས།

en: Images must be smaller than !max pixels.
bo: པར་རིས་ངེས་པར་དུ་བརྙན་རྒྱུ་!max་ལས་ཆུང་དགོས།

en: More information about text formats
bo: ཡི་གེའི་རྣམ་གཞག་སྐོར་དེ་ལས་མང་བ

en: By !author @time ago
bo: !author་ནས་@time་སྔོན་དུ

en: Style name
bo: བཟོ་ལྟའི་མིང

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
bo: མིག་སྔར་བཟོ་ལྟ་མེད་པས། <a href="!url">བཟོ་ལྟ་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད།</a>

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
bo: བཟོ་ལྟ་འདིའི་ནང་མིག་སྔར་སྣང་བརྙན་མེད་པས། གཤམ་གྱི་འདེམས་ཚན་བདམས་ནས་སྣང་བརྙན་ཁ་སྣོན་བྱོས།

en: view actual size
bo: ཆེ་ཆུང་དངོས་ལ་ལྟ་བ

en: Sample original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས་དཔེ་མཚོན

en: Sample modified image
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་ཟིན་པའི་པར་རིས་དཔེ་མཚོན

en: Detection method
bo: རྟོགས་ཞིབ་བྱེད་ཐབས།

en: Date type
bo: ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རིགས

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་རིགས་གསར་བཟོ་བྱས་མེད་པས། <a href="@create-content">ནང་དོན་རིགས་གསར་བཟོ</a>་ཡི་དྲ་ངོས་ནས་ནང་དོན་རིགས་ཁ་སྣོན་བྱེད་ཐུབ།

en: @title dialog
bo: གླེང་སྒྲོམ་@title

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
bo: པར་གཞི་འདི་དང་Drupal !core_version་མཐུན་སྦྱོར་མིན།

en: Requires: !module-list
bo: !module-list་དགོས་ངེས་ཡིན།

en: Required by: !module-list
bo: དགོས་མཁན། !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
bo: <a href="@poweredby">Drupal ཡིས་</a>མཁོ་སྤྲོད་བྱས།

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་སྤྱི་མིང་མེད། <a href="@link">སྤྱི་མིང་ཁ་སྣོན</a>།

en: Includes:
bo: འདིའི་ནང་དུ་ཡོད་པ།

en: Enabled: %includes
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཚར་བ། %includes

en: Disabled: %disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཚར་བ། %disabled

en: %base_theme (!base_label)
bo: %base_theme ༼!base_label༽

en: Depends on: !basethemes
bo: !basethemes་ལ་གཞི་བརྟེན་དགོས།

en: Required by: %subthemes
bo: %subthemes་ལ་མཁོ་དགོས་ཡོད

en: Show more content
bo: ནང་དོན་དེ་ལས་མང་བ་སྟོན

en: Collapse
bo: ཚུར་བསྡུ

en: @name <em>(locked)</em>
bo: @name <em>༼ཟྭ་བརྒྱབ་ཡོད༽</em>

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་ཡིག་ཆ་%filename་ཡར་སྤྲོད་བྱས་མ་ཐུབ། གཤམ་གྱི་རྒྱ་སྐྱེད་མིང་ཡིན་པའི་ཡིག་ཆ་ཡར་སྤྲོད་བྱས་ཆོག %extensions།

en: Close overlay
bo: ཕྱི་རིམ་ཁ་རྒྱག

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
bo: གཤམ་གྱི་ཚན་པའི་ནང་དུ་ལྷུ་ལག་འདི་དག་དྲུད་ནས་འཇོག་དགོས། བསྒྱུར་བཅོས་རྣམས་རང་འགུལ་གྱིས་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ་ཡིན། དེ་ལས་མང་བའི་གདམ་ཚན་<a href="@dashboard-url">སྒྲིག་འགོད་དྲ་ངོས་</a>སུ་ཡོད།

en: - Select a value -
bo: - ཐོབ་གྲངས་ཤིག་གདམ་པ-

en: Undefined language (@langcode)
bo: ངོས་འཛིན་བྱས་མེད་པའི་སྐད་རིགས༼@langcode༽

en: Text Formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག

en: Hot topic, new comments
bo: དར་སྲོལ་ཆེ་བའི་གླེང་གཞི་དང་ནང་དོན་གསར་བ

en: Hot topic
bo: དར་སྲོལ་ཆེ་བའི་གླེང་གཞི

en: Normal topic
bo: སྤྱི་བཏང་གི་གླེང་གཞི

en: Closed topic
bo: སྒོ་བརྒྱབ་ཚར་བའི་གླེང་གཞི

en: Add other blocks
bo: ལྷུ་ལག་གཞན་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ

en: Options for the administrative overlay
bo: དོ་དམ་པའི་ཕྱི་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
bo[0]: @module་ཕྱིར་འདོར་བྱེད་པར། ཐོག་མར་གཤམ་གྱི་མ་དཔེ་ངེས་པར་དུ་ཕྱིར་འདོར་བྱེད་དགོས། @required_modules

en: Hide shortcuts
bo: མགྱོགས་མཐེབ་སྦས་པ

en: (Machine name: @type)
bo: ༼འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང་ལ་@type༽

en: Enable !title
bo: !title་ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Set !title as default
bo: !title་སྔར་ཡོད་དུ་སྒྲིག་པ

en: No shortcuts available. <a href="@link">Add a shortcut</a>.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་མགྱོགས་མཐེབ་མེད། <a href="@link">མགྱོགས་མཐེབ་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱེད</a>།

en: No book content available.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་དེབ་ཀྱི་ནང་དོན་མི་འདུག
