TWBS (7.x-3.0-unstable4) - en to cs translation catalogue (285 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Next
cs: Další

en: Pages
cs: Stránky

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Comments
cs: Komentáře

en: More
cs: Více

en: not verified
cs: neověřeno

en: new
cs: novinka

en: Categories
cs: Kategorie

en: Download
cs: Stáhnout

en: view
cs: zobrazit

en: File information
cs: Informace o souboru

en: Release notes
cs: Poznámky k vydání

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: up
cs: o úroveň výš

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Preview
cs: Náhled

en: Default
cs: Výchozí

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Format
cs: Formát

en: Modules
cs: Moduly

en: Display
cs: Zobrazit

en: never
cs: nikdy

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: read more
cs: číst dál

en: no screenshot
cs: bez ukázky

en: Attachment
cs: Příloha

en: n/a
cs: není

en: User
cs: Uživatel

en: Error
cs: Chyba

en: Done
cs: Hotovo

en: Last post
cs: Poslední

en: Block
cs: Blok

en: Check manually
cs: Zjistit ručně

en: Up to date
cs: Aktuální

en: Update available
cs: Dostupná aktualizace

en: Menu link
cs: Položka menu

en: Custom
cs: Vlastní

en: Roles
cs: Role

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Location
cs: Místo

en: Vocabulary name
cs: Název slovníku

en: Severity
cs: Vážnost

en: Overridden
cs: Překryto

en: Warning
cs: Varování

en: active
cs: aktivní

en: Categorize
cs: Kategorizovat

en: Updated:
cs: Aktualizace:

en: %ago ago
cs: %ago zpět

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Prev
cs: Předchozí

en: Code
cs: Kód

en: Mon
cs: Po

en: Tue
cs: Út

en: Wed
cs: St

en: Thu
cs: Čt

en: Fri
cs: Pá

en: Sat
cs: So

en: Sun
cs: Ne

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: Forum
cs: Fórum

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: 1 vote | @count votes
cs[0]: @count hlas
cs[1]: @count hlasy
cs[2]: @count hlasů

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: Operation
cs: Operace

en: 1 new | @count new
cs[0]: 1 nový
cs[1]: @count nové
cs[2]: @count nových

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: View user profile.
cs: Zobrazit profil uživatele.

en: published
cs: zveřejněno

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: Topics
cs: Témata

en: Today
cs: Dnes

en: Jan
cs: Led

en: Feb
cs: Úno

en: Mar
cs: Bře

en: Apr
cs: Dub

en: Jun
cs: Čer

en: Jul
cs: Črv

en: Aug
cs: Srp

en: Sep
cs: Zář

en: Oct
cs: Říj

en: Nov
cs: Lis

en: Dec
cs: Pro

en: Posts
cs: Příspěvků

en: Empty
cs: Prázdný

en: Choice
cs: Možnost

en: Su
cs: Ne

en: Mo
cs: Po

en: Tu
cs: Út

en: We
cs: St

en: Th
cs: Čt

en: Fr
cs: Pá

en: Sa
cs: So

en: revert
cs: vrátit

en: No forums defined
cs: Nejsou určeny žádné diskuse

en: This topic has been moved
cs: Toto téma bylo přesunuto

en: New comments
cs: Nové komentáře

en: New
cs: Nové

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: not published
cs: skryto

en: You are here
cs: Jste zde

en: Please wait...
cs: Prosím čekejte...

en: Go to first page
cs: Přejít na první stranu

en: Go to last page
cs: Přejít na poslední stranu

en: Go to page @number
cs: Přejít na stranu @number

en: English name
cs: Anglický název

en: Native name
cs: Vlastní název

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Show descriptions
cs: Zobrazit popisy

en: @user's picture
cs: Obrázek uživatele @user

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: More help
cs: Více nápovědy

en: Preview trimmed version
cs: Náhled zkrácené verze

en: Preview full version
cs: Náhled plné verze

en: Expand
cs: Rozbalit

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Loading
cs: Načítání

en: No comments available.
cs: Bez komentářů.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
cs: @site_name - agregované zdroje v kategorii @title

en: @site_name - aggregated feeds
cs: @site_name - agregované zdroje

en: @site_name aggregator
cs: Agregátor @site_name

en: !title feed
cs: zdroj !title

en: Revoked!
cs: Revokováno!

en: Security update required!
cs: Je nutná bezpečnostní aktualizace!

en: Not supported!
cs: Nepodporováno!

en: Recommended version:
cs: Doporučená verze:

en: Security update:
cs: Bezpečnostní aktualizace:

en: Latest version:
cs: Poslední verze:

en: Development version:
cs: Vývojová verze:

en: Also available:
cs: Také dostupné:

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Factor
cs: Faktor

en: Expand layout to include descriptions.
cs: Rozšířit rozvržení zahrnutím popisů.

en: Hide descriptions
cs: Schovat popisy

en: Compress layout by hiding descriptions.
cs: Upravit rozvržení skrytím popisů.

en: New posts
cs: Nové příspěvky

en: Effect
cs: Efekt

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: edit permissions
cs: upravit oprávnění

en: original
cs: originál

en: done
cs: hotovo

en: edit role
cs: upravit roli

en: Direction
cs: Směr

en: Drupal core
cs: Jádro Drupalu

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Help topics
cs: Témata nápovědy

en: Help is available on the following items:
cs: Nápověda je dostupná pro tyto položky:

en: No tests to display.
cs: Nejsou dostupné žádné testy.

en: No fields available.
cs: Žádná pole nejsou dostupná.

en: Not in menu
cs: Není v menu

en: No blocks in this region
cs: V této oblasti nejsou žádné bloky.

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
cs: Náhled příspěvku ukazuje, jak se příspěvek zobrazí na úvodní stránce nebo při exportu do syndikovaného kanálu. <span class="no-js">Pro přesné oddělení můžete vložit oddělovač „&lt;!--break--&gt;“ (bez uvozovek).</span>

en: Total votes: @votes
cs: Celkem hlasů: @votes

en: Vote count
cs: Počet hlasů

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
cs: V této kategorii není žádné pole. Pokud tato kategorie bude při uložení prázdná, pak bude odstraněna.

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: No modules are available to uninstall.
cs: Žádné moduly pro odinstalaci nejsou k dispozici

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
cs: Toto téma vyžaduje PHP ve verzi @php_required a je nekompatibilní s verzí !php_version jazyka PHP.

en: Last checked: @time ago
cs: Poslední kontrola: @time zpět

en: Last checked: never
cs: Poslední kontrola: nikdy

en: Includes: %includes
cs: Zahrnuje: %includes

en: Disabled modules
cs: Vypnuté moduly

en: Disabled themes
cs: Vypnutá témata vzhledu

en: No new posts
cs: Žádné nové příspěvky

en: Sticky topic
cs: Přilepené téma

en: Show shortcuts
cs: Zobrazit zkratky

en: width @width
cs: šířka @width

en: height @height
cs: výška @height

en: upscaling allowed
cs: zvětšování povoleno

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
cs: náhodný mezi -@degrees&deg; a @degrees&deg;

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
cs: Práva byla zděděna z ověřené uživatelské role.

en: Submitted by !username on !datetime
cs: Napsal uživatel !username dne !datetime.

en: Other blocks
cs: Jiné bloky

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: An AJAX HTTP error occurred.
cs: Objevila se AJAX HTTP chyba.

en: HTTP Result Code: !status
cs: Výsledný kód HTTP je: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
cs: AJAX HTTP požadavek skončil neobvykle.

en: Debugging information follows.
cs: Následují informace pro ladění.

en: Path: !uri
cs: Cesta: !uri

en: StatusText: !statusText
cs: Text stavu: !statusText

en: ResponseText: !responseText
cs: Text odpovědi:  !responseText

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
cs: Pro psaní komentářů se <a href="@login">přihlaste</a> nebo <a href="@register">zaregistrujte</a>.

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
cs: Pro psaní komentářů se <a href="@login">přihlaste</a>.

en: Customize dashboard
cs: Přizpůsobit ovládací panel

en: Hide summary
cs: Skrýt souhrn

en: Edit summary
cs: Upravit souhrn

en: Files must be less than !size.
cs: Soubory musí být menší než !size.

en: Allowed file types: !extensions.
cs: Povolené typy souborů: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
cs: Obrázek musí mít velikost přesně !size pixelů.

en: Images must be between !min and !max pixels.
cs: Velikost obrázku musí být mezi !min a !max pixely.

en: Images must be larger than !min pixels.
cs: Obrázek musí mít velikost více než !min pixelů.

en: Images must be smaller than !max pixels.
cs: Obrázek musí být menší než !max pixelů.

en: More information about text formats
cs: Více informací o formátech textů

en: By !author @time ago
cs: Vložil autor !author před @time

en: Style name
cs: Název stylu

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
cs: Nejsou přidány žádné styly. <a href="!url">Přidat nový styl</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
cs: V tomto stylu nejsou žádné efekty. Přidejte jej vybráním možnosti, která je uvedena níže.

en: view actual size
cs: zobrazit aktuální velikost

en: Sample original image
cs: Ukázka původního obrázku

en: Sample modified image
cs: Ukázka upraveného obrázku

en: Detection method
cs: Metoda zjištění

en: Date type
cs: Typ data

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
cs: Nebyl vytvořen žádný typ obsahu. Jděte na <a href="@create-content">stránku pro vytváření typů obsahu</a> a přidejte jej.

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
cs: Tato verze není kompatibilní s Drupalem !core_version a měla by být nahrazena.

en: Requires: !module-list
cs: Vyžaduje: !module-list

en: Required by: !module-list
cs: Vyžadováno: !module-list

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
cs: Žádné slovníky nejsou k dispozici. <a href="@link">Přidat slovník</a>.

en: Includes:
cs: Obsahuje:

en: Enabled: %includes
cs: Zapnout: %includes

en: Disabled: %disabled
cs: Vypnuto: %disabled

en: Depends on: !basethemes
cs: Závisí na: !basethemes

en: Required by: %subthemes
cs: Požadovaný: %subthemes

en: Show more content
cs: Zobrazit více obsahu

en: Collapse
cs: Sbalit

en: @name <em>(locked)</em>
cs: @name <em>(uzamčen)</em>

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
cs: Vybraný soubor %filename nelze nahrát. Jsou povoleny pouze soubory s těmito příponami: %extensions.

en: Close overlay
cs: Zavřít překryv

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
cs: Přetáhněte tyto bloky do sloupců níže. Změny se ukládají automaticky. Více možností je k dispozici na <a href="@dashboard-url">stránce konfigurace</a>.

en: - Select a value -
cs: -Vybrat hodnotu -

en: Undefined language (@langcode)
cs: Nedefinovaný jazyk (@langcode)

en: Text Formats
cs: Textové formáty

en: Hot topic, new comments
cs: Žhavé téma, nové komentáře

en: Hot topic
cs: Žhavé téma

en: Normal topic
cs: Normální téma

en: Closed topic
cs: Uzavřené téma

en: Add other blocks
cs: Přidat jiné bloky

en: Options for the administrative overlay
cs: Možnosti administračního překryvu

en: Autocomplete popup
cs: Vyskakovací okno automatického dokončování

en: Searching for matches...
cs: Hledám shody...

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
cs[0]: Pro odinstalaci @module je nutné nejprve odinstalovat @required_modules
cs[1]: Pro odinstalaci @module je nutné nejprve odinstalovat @required_modules

en: Hide shortcuts
cs: Skrýt zkratky

en: (Machine name: @type)
cs: (Strojové jméno: @type)

en: Enable !title
cs: Zapnout !title

en: Set !title as default
cs: Nastavit !title jako výchozí

en: No shortcuts available. <a href="@link">Add a shortcut</a>.
cs: Žádné zkraty nejsou k dispozici. <a href="@link">Přidat zkratku</a>.

en: Subscribe to !feed-title
cs: Přihlásit se k odběru !feed-title

en: No book content available.
cs: Žádný obsah typu "kniha" není dostupný.
