TWBS (7.x-3.0-unstable4) - en to dz translation catalogue (131 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: not verified
dz: བདེན་སྦྱོར་མ་འབད་བས།

en: new
dz: གསརཔ།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: view
dz: སྟོན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: up
dz: ཡར།

en: Go to parent page
dz: རྩ་ལག་ཤོག་ལེབ་ལུ་སོང་།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: read more
dz: ཧེང་བཀལ་ ལྷག

en: no screenshot
dz: གསལ་གཞིའི་པར་མིན་འདུག

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Last post
dz: མཐའ་མཇུག་ལུ་འགྲེམ་སྐྱེལ་འབད་ཡོད་མི།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Up to date
dz: དུས་དང་མཐུན་པ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Vocabulary name
dz: མིང་ཚིག་གི་ཐོའི་མིང་།

en: Severity
dz: འཚུབ་ཆ།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: Categorize
dz: དབྱེ་རིམ་བཟོ།

en: URL:
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ:

en: Updated:
dz: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོད:

en: %ago ago
dz: %agoགི་ཧེ་མ།

en: This field is required.
dz: ས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Mon
dz: མིག

en: Tue
dz: ལྷག

en: Wed
dz: ཕུར།

en: Thu
dz: པ།

en: Fri
dz: སྤེན།

en: Sat
dz: ཉིམ།

en: Sun
dz: ཟླ།

en: Forum
dz: གྲོས་གནས།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།

en: 1 vote | @count votes
dz[0]: གདམ་ཁ་ ༡
dz[1]: %count གི་གདམ་ཁ།

en: Uninstall
dz: གཞི་བཙུགས་བཤོལ་ནི་

en: 1 new | @count new
dz[0]: གསརཔ་ ༡།
dz[1]: %count གསརཔ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: View user profile.
dz: ལག་ལེན་པའི་  གསལ་སྡུད་དེ་སྟོན།

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: @time ago
dz: @time གི་ཧེ་མ།

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།

en: Your search yielded no results
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་ཐོན་འབྲས་འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་མེདཔ།

en: Topics
dz: གནད་དོན་ཚུ།

en: Jan
dz: ཟླཝ་དངམ།

en: Feb
dz: ཟླཝ་གཉིསཔ།

en: Mar
dz: ཟླཝ་གསུམཔ།

en: Apr
dz: ཟླཝ་བཞིཔ།

en: Jun
dz: ཟླཝ་དྲུགཔ།

en: Jul
dz: ཟླཝ་བདུནམ།

en: Aug
dz: ཟླཝ་བརྒྱདཔ།

en: Sep
dz: ཟླཝ་དགུཔ།

en: Oct
dz: ཟླཝ་བཅུཔ།

en: Nov
dz: ཟླཝ་བཅུ་གཅིགཔ།

en: Dec
dz: ཟླཝ་བུ་གཉིསཔ།

en: Posts
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ།

en: Su
dz: ཟླ།

en: Mo
dz: མིག

en: Tu
dz: ལྷག

en: We
dz: ཕུར།

en: Th
dz: པ།

en: Fr
dz: སྤེན།

en: Sa
dz: ཉི།

en: revert
dz: རྒྱབ་ལོག།

en: No forums defined
dz: གྲོས་གནས་ཚུ་ངེས་འཛིན་མ་འབདཝ།

en: This topic has been moved
dz: གནད་དོན་འདི་རྩ་བསྐྲད་གཏང་ཡོདཔ།

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་

en: not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབད་མི།

en: Go to first page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པམ་ནང་འགྱོ།

en: Go to last page
dz: མཇུག་གི་ཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: Go to page @number
dz: @numberཤོག་ལེབ་ནང་འགྱོ།

en: English name
dz: ཨིང་ལིཤ་མིང་།

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: Show descriptions
dz: གྲལ་བཤད་ཚུ་སྟོན་

en: @user's picture
dz: @user's་གི་ པར།

en: Preview trimmed version
dz: རྩེ་སྙོམ་ཡོད་པའི་ཐོན་རིམ་སྔོན་ལྟ་འབད།

en: Preview full version
dz: ཐོན་རིམ་ཆ་མཉམ་སྔོན་ལྟ་འབད།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: No comments available.
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་ཐོབ་མ་ཚུགསཔ།

en: Factor
dz: ཆ་རྐྱེན།

en: Hide descriptions
dz: གྲལ་བཤད་ཚུ་སྦ་བཞག་

en: edit permissions
dz: གནང་བ་ཚུ་ཞུན་དག་འབད་

en: edit role
dz: ལས་འགན་ཞུན་དག་འབད།

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག

en: No modules are available to uninstall.
dz: གཞི་བཙུགས་བཤོལ་ནི་ལུ་  ཚད་གཞི་ཚུ་ཐོབ་ཚུགས་མེད།

en: By !author @time ago
dz: བཀོད་མི་ !author @time གི་ཧེ་མ།
