TWBS (7.x-3.0-unstable4) - en to ka translation catalogue (152 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Pages
ka: გვერდები

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: More
ka: მეტი

en: not verified
ka: შეუმოწმებელი

en: new
ka: ახალი

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: view
ka: ნახვა

en: File information
ka: ინფორმაცია ფაილზე

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Test
ka: ტესტი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: up
ka: ზემოთ

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Format
ka: ფორმატი

en: Modules
ka: მოდულები

en: Region
ka: რეგიონი

en: Display
ka: ჩვენება

en: never
ka: არასდროს

en: Updated
ka: განახლებულია

en: read more
ka: დაწვრილებით

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Error
ka: შეცდომა

en: Done
ka: დასრულება

en: Last post
ka: ბოლო პოსტი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Check manually
ka: ხელით შემოწმება

en: Up to date
ka: განახლებულია

en: Update available
ka: განახლება შესაძლებელია

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Roles
ka: როლები

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Vocabulary name
ka: ლექსიკონის სახელი

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: active
ka: აქტიური

en: Categorize
ka: კატეგორიებად დაყოფა

en: Updated:
ka: განახლებულია:

en: %ago ago
ka: %ago წინ

en: This field is required.
ka: ეს ველი სავალდებულოა.

en: Prev
ka: წინა

en: Code
ka: კოდი

en: Mon
ka: ორშ

en: Tue
ka: სამშ

en: Wed
ka: ოთხ

en: Thu
ka: ხუთ

en: Fri
ka: პარ

en: Sat
ka: შაბ

en: Sun
ka: კვი

en: January
ka: იანვარი

en: February
ka: თებერვალი

en: March
ka: მარტი

en: April
ka: აპრილი

en: May
ka: მაისი

en: June
ka: ივნისი

en: July
ka: ივლისი

en: August
ka: აგვისტო

en: September
ka: სექტემბერი

en: October
ka: ოქტომბერი

en: November
ka: ნოემბერი

en: December
ka: დეკემბერი

en: Forum
ka: ფორუმი

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: 1 vote | @count votes
ka[0]: 1 ხმა
ka[1]: @count ხმა

en: 1 new | @count new
ka[0]: 1 ახალი
ka[1]: @count ახალი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: @time ago
ka: @time წინ

en: Your search yielded no results
ka: ვერაფერი მოიძებნა.

en: Today
ka: დღეს

en: Jan
ka: იან

en: Feb
ka: თებ

en: Mar
ka: მარ

en: Apr
ka: აპრ

en: Jun
ka: ივნ

en: Jul
ka: ივლ

en: Aug
ka: აგვ

en: Sep
ka: სექ

en: Oct
ka: ოქტ

en: Nov
ka: ნოე

en: Dec
ka: დეკ

en: Posts
ka: პოსტები

en: Empty
ka: ცარიელი

en: Su
ka: კვი

en: Mo
ka: ორშ

en: Tu
ka: სამ

en: We
ka: ოთხ

en: Th
ka: ხუთ

en: Fr
ka: პარ

en: Sa
ka: შაბ

en: Info
ka: ინფო

en: revert
ka: დაბრუნება

en: No forums defined
ka: ფორუმები არ არსებობს

en: This topic has been moved
ka: ეს თემა გადატანილია

en: New comments
ka: ახალი კომენტარები

en: New
ka: ახალი

en: Themes
ka: თემები

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: English name
ka: სახელი ინგლისურად

en: Permission
ka: უფლება

en: Show descriptions
ka: აღწერების ჩვენება

en: Language neutral
ka: ნეიტრალური ენა

en: More help
ka: მეტი დახმარება

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Loading
ka: იტვირთება

en: No comments available.
ka: კომენტარები არ არსებობს.

en: Recommended version:
ka: რეკომენდირებული ვერსია:

en: Security update:
ka: უსაფრთხოების განახლება:

en: Latest version:
ka: ბოლო ვერსია:

en: Effect
ka: ეფექტი

en: Style name
ka: სტილის სახელი

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები

en: Hot topic, new comments
ka: პოპულარული თემა, ახალი კომენტარები

en: Hot topic
ka: პოპულარული თემა

en: Normal topic
ka: ჩვეულებრივი თემა

en: Closed topic
ka: დახურული თემა
