TWBS (7.x-3.0-unstable4) - en to km translation catalogue (292 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Pages
km: ទំព័រ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: More
km: បន្ថែម

en: not verified
km: មិន​បាន​ផ្ទៀងផ្ទាត់

en: new
km: ថ្មី

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Download
km: ទាញយក

en: view
km: មើល​

en: File information
km: ព័ត៌មាន​ឯកសារ

en: Release notes
km: ឯកសារ​ចេញផ្សាយ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Size
km: ទំហំ

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Message
km: សារ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: up
km: ​ឡើង​លើ

en: Go to parent page
km: ទៅ​កាន់​ទំព័រ​មេ​

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Sunday
km: អាទិត្យ

en: Monday
km: ច័ន្ទ

en: Tuesday
km: អង្គារ

en: Wednesday
km: ពុធ

en: Thursday
km: ព្រហស្បតិ៍

en: Friday
km: សុក្រ

en: Saturday
km: សៅរ៍

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Region
km: តំបន់

en: Display
km: បង្ហាញ

en: never
km: កុំ​

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: read more
km: អាន​បន្ថែម

en: no screenshot
km: គ្មាន​រូបថត​អេក្រង់

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: n/a
km: គ្មាន

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Error
km: កំហុស

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Last post
km: ការ​ប្រកាស​ចុង​ក្រោយ

en: Block
km: ប្លុក

en: Check manually
km: ពិនិត្យមើល​ដោយ​ដៃ

en: Up to date
km: ទាន់​សម័យ

en: Update available
km: មាន​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Location
km: ទីតាំង

en: Vocabulary name
km: ឈ្មោះ​វាក្យសព្ទ

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: active
km: សកម្ម

en: N/A
km: គ្មាន

en: OK
km: យល់ព្រម

en: Categorize
km: ដាក់​​ជា​ប្រភេទ

en: URL:
km: URL ៖

en: Updated:
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ៖

en: %ago ago
km: កន្លង​ទៅ​ %ago

en: This field is required.
km: វាល​នេះ​ត្រូវ​បាន​ទាមទារ ។

en: Prev
km: មុន

en: Code
km: កូដ

en: Mon
km: ច

en: Tue
km: អ

en: Wed
km: ព

en: Thu
km: ព្រ

en: Fri
km: សុ

en: Sat
km: ស

en: Sun
km: អា

en: January
km: មករា

en: February
km: កុម្ភៈ

en: March
km: មីនា

en: April
km: មេសា

en: May
km: ឧសភា

en: June
km: មិថុនា

en: July
km: កក្កដា

en: August
km: សីហា

en: September
km: កញ្ញា

en: October
km: តុលា

en: November
km: វិច្ឆិកា

en: December
km: ធ្នូ

en: Forum
km: វេទិកា

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Referrer
km: ភាគី​យោង

en: 1 vote | @count votes
km[0]: @count សំឡេង

en: Uninstall
km: លុប

en: Order
km: លំដាប់

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: 1 new | @count new
km[0]: ថ្មី @count​

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: View user profile.
km: មើល​ទម្រង់​អ្នក​ប្រើ ។

en: published
km: បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ

en: @time ago
km: @time កន្លង​ទៅ

en: Search results
km: លទ្ធផល​ស្វែងរក

en: Your search yielded no results
km: ការ​ស្វែងរក​របស់​អ្នក​គ្មាន​លទ្ធផល

en: Topics
km: ប្រធានបទ

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Jan
km: មករា

en: Feb
km: កុម្ភៈ

en: Mar
km: មីនា

en: Apr
km: មេសា

en: Jun
km: មិថុនា

en: Jul
km: កក្កដា

en: Aug
km: សីហា

en: Sep
km: កញ្ញា

en: Oct
km: តុលា

en: Nov
km: វិច្ឆិកា

en: Dec
km: ធ្នូ

en: Posts
km: ប្រកាស

en: Empty
km: ទទេ

en: Choice
km: ជម្រើស

en: Su
km: អា

en: Mo
km: ច

en: Tu
km: អ

en: We
km: ព

en: Th
km: ព្រ

en: Fr
km: សុ

en: Sa
km: ស

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: No forums defined
km: គ្មាន​វេទិកា​បាន​កំណត់

en: This topic has been moved
km: ប្រធានបទ​នេះ​ត្រូវ​បាន​ផ្លាស់​ទី

en: New comments
km: មតិ​យោបល់​ថ្មីៗ

en: Themes
km: ស្បែក

en: not published
km: មិន​បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: You are here
km: អ្នក​នៅទីនេះ​

en: Please wait...
km: សូម​រង់ចាំ...

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Go to page @number
km: ទៅ​ទំព័រ​ទី​ @number

en: English name
km: ឈ្មោះ​ជា​ភាសា​អង់គ្លេស

en: Native name
km: ឈ្មោះ​ជា​ភាសា​ជាតិ

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: Show descriptions
km: បង្ហាញ​សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: @user's picture
km: រូបភាព​របស់ @user

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា

en: More help
km: ជំនួយ​បន្ថែម

en: Preview trimmed version
km: មើល​កំណែ​ដែល​បាន​តម្រឹម​ជា​មុន

en: Preview full version
km: មើល​កំណែ​ទាំងស្រុង​ជាមុន

en: Expand
km: ពង្រីក

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Loading
km: ផ្ទុក

en: No comments available.
km: គ្មាន​មតិយោបល់ ។

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
km: @site_name - មតិព័ត៌មាន​សរុប​ក្នុង​ប្រភេទ @title

en: @site_name - aggregated feeds
km: @site_name - មតិព័ត៌មាន​សរុប

en: @site_name aggregator
km: កម្មវិធី​ប្រមូល​ផ្ដុំ @site_name

en: !title feed
km: មតិព័ត៌មាន​ !title

en: Revoked!
km: បាន​ដកហូត​វិញ !

en: Security update required!
km: តម្រូវ​ឲ្យ​មានភាពទាន់សម័យ​ផ្នែក​សុវត្ថិភាព​ !

en: Not supported!
km: មិន​គាំទ្រ !

en: Recommended version:
km: កំណែ​ដែល​ត្រូវ​បាន​ផ្ដល់​អនុសាសន៍ ៖

en: Security update:
km: បច្ចុប្បន្នភាព​សុវត្ថិភាព ៖

en: Latest version:
km: កំណែ​ចុងក្រោយ​បំផុត ៖

en: Development version:
km: កំណែ​អភិវឌ្ឍន៍ ៖

en: Also available:
km: មាន​ផងដែរ ៖

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Factor
km: កត្តា

en: Expand layout to include descriptions.
km: ពង្រីក​ប្លង់​ដែល​ត្រូវ​រួម​បញ្ចូលសេចក្តី​ពិពណ៌នា ។

en: Hide descriptions
km: លាក់​សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Compress layout by hiding descriptions.
km: បង្ហាប់​ប្លង់​ដោយ​លាក់​សេ​ចក្តី​ពិពណ៌នា ។

en: New posts
km: ការ​ប្រកាស​ថ្មីៗ

en: Effect
km: បែប​ផែន

en: Error message
km: សារ​កំហុស

en: edit permissions
km: កែសម្រួល​​សិទ្ធិ

en: original
km: ដើម

en: done
km: ធ្វើ​រួច

en: edit role
km: កែសម្រួល​តួនាទី

en: Direction
km: ទិស

en: Drupal core
km: សារៈសំខាន់​របស់ Drupal

en: Warning message
km: សារ​ព្រមាន

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Help topics
km: ប្រធាន​បទ​ជំនួយ

en: Help is available on the following items:
km: ជំនួយ​អាចរកបាន​លើ​ធាតុ​ដូច​ខាងក្រោម​ ៖

en: No tests to display.
km: គ្មាន​ការ​សាក​ល្បង​ដែល​ត្រូវ​បង្ហាញ​ទេ ។

en: No fields available.
km: គ្មាន​វាល​ ។

en: Not in menu
km: មិន​មែន​នៅ​ក្នុង​ម៉ឺនុយ

en: No blocks in this region
km: គ្មាន​ប្លុក​ក្នុង​តំបន់​នេះទេ

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
km: កំណែ​ដែល​បាន​តម្រឹម​នៃ​ប្រកាស​របស់​អ្នក​បង្ហាញ​នូវ​អ្វី​ដែល​ប្រកាស​របស់​អ្នក​មើល​ទៅ​ដូចនៅ​ពេល​ត្រូវ​បាន​ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មេ​ ឬ​ពេល​ត្រូវ​បាន​នាំចេញ​សម្រាប់ប្រមូល​ ។<span class="no-js">អ្នក​អាច​បញ្ចូល​សញ្ញា​កំណត់​ព្រំដែន "&lt;!--break--&gt;" (ដោយ​គ្មាន​សម្រង់) ដើម្បី​​​លៃ​តម្រូវ​កន្លែង​ដែល​ប្រកាស​របស់​អ្នក​ត្រូវ​ពុះ ។</span>

en: Total votes: @votes
km: សំឡេង​ឆ្នោត​សរុប​ ៖ @votes

en: Vote count
km: ចំនួន​ការ​បោះឆ្នោត

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
km: គ្មាន​វាល​ក្នុង​ប្រភេទ​នេះ ។ បើសិនជា​ប្រភេទ​នេះ​នៅតែ​ទទេ​ពេល​រក្សាទុក វា​នឹង​ត្រូវ​បាន​យក​ចេញ ។

en: Search form
km: សំណុំ​បែបបទ​ស្វែងរក

en: No modules are available to uninstall.
km: គ្មាន​ម៉ូឌុល​ត្រូវ​លុប​ទេ ។

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
km: ស្បែក​នេះ​តម្រូវ​ឲ្យ​មាន​កំណែ PHP @php_required ហើយ​មិន​ឆប​គ្នា​ជាមួយកំណៃ PHP !php_version ។

en: Last checked: @time ago
km: បាន​ពិនិត្យ​មើល​ចុងក្រោយ ៖ @time កន្លង​ទៅ

en: Last checked: never
km: ការពិនិត្យ​ចុងក្រោយ ៖ គ្មាន

en: Includes: %includes
km: រួម​បញ្ចូល ៖ %includes

en: Disabled modules
km: បាន​បិទ​ម៉ូឌុល

en: Disabled themes
km: បាន​បិទ​ស្បែក

en: No new posts
km: គ្មាន​ការ​ប្រកាស​ថ្មីៗ

en: Sticky topic
km: ប្រធានបទ​ដែល​ពិបាក​ដោះស្រាយ

en: Show shortcuts
km: បង្ហាញ​ផ្លូវ​កាត់

en: width @width
km: ទទឹង​ @width

en: height @height
km: កម្ពស់​ @height

en: upscaling allowed
km: ការ​ធ្វើ​ឲ្យ​ប្រសើរ​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
km: ចៃដន្យ​រវាង​ -@degrees&deg ​និង​ @degrees&deg

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
km: សិទ្ធិ​នេះ​ត្រូវ​បានទទួល​បន្ត​ពី​តួនាទី​អ្នក​ប្រើ​ដែល​បាន​ផ្ទៀង​ផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹម​ត្រូវ​ ។

en: Submitted by !username on !datetime
km: បាន​ដាក់​ស្នើ​ដោយ​ !username ​នៅ​ថ្ងៃ​ !datetime

en: Other blocks
km: ប្លុក​ផ្សេងៗ​ទៀត

en: (active tab)
km: (ផ្ទាំង​សកម្ម)

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​

en: An AJAX HTTP error occurred.
km: កំហុស​ AJAX HTTP ​បាន​កើត​ឡើង​ ។

en: HTTP Result Code: !status
km: កូដ​លទ្ធ​ផល​ HTTP ​៖ !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
km: សំណើ​ AJAX HTTP ​ត្រូវ​បាន​លុបខុស​ពី​ធម្មតា ។

en: Debugging information follows.
km: ការ​ធ្វើ​តាម​ព័ត៌មាន​បំបាត់​កំហុស​ ។

en: Path: !uri
km: ផ្លូវ​ ៖ !uri

en: StatusText: !statusText
km: អត្ថបទ​ស្ថាន​ភាព ៖ !statusText

en: ResponseText: !responseText
km: អត្ថបទ​ឆ្លើយ​តប ៖ !responseText

en: ReadyState: !readyState
km: ស្ថាន​ភាព​រួច​រាល់​ ៖ !readyState

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
km: <a href="@login">ចូល​</a> ឬ​ <a href="@register">ចុះ​ឈ្មោះ​</a> ​ដើម្បី​ប្រកាស​មតិយោបល់​

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
km: <a href="@login">ចូល​</a> ​ដើម្បី​ប្រកាស​មតិយោបល់

en: Customize dashboard
km: ប្តូរ​ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង​តាម​បំណង

en: Hide summary
km: លាក់​សង្ខេប

en: Edit summary
km: កែ​សម្រួល​សង្ខេប

en: Files must be less than !size.
km: ឯកសារ​ត្រូវ​តែ​តូច​ជាង​ !size ។

en: Allowed file types: !extensions.
km: ប្រភេទ​ឯកសារ​ដែល​អនុញ្ញាត​ ៖ !extensions ។

en: Images must be exactly !size pixels.
km: រូបភាព​ត្រូវ​តែ​ជា​ភីកសែល​ !size ​ពិត​ប្រាកដ​ ។

en: Images must be between !min and !max pixels.
km: រូបភាព​ត្រូវ​តែស្ថិត​នៅ​ចន្លោះ​ភីកសែល​ !min និង​ !max ​។

en: Images must be larger than !min pixels.
km: រូប​ភាព​ត្រូវ​តែ​ធំជាង​ភីកសែល​ !min ​។

en: Images must be smaller than !max pixels.
km: រូបភាព​ត្រូវ​តែ​តូច​ជាង​ភីកសែល​ !max ​។

en: More information about text formats
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម​អំពី​ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: By !author @time ago
km: តាម​ !author @time កន្លង​

en: Style name
km: ឈ្មោះ​រចនាប័ទ្ម

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
km: បច្ចុប្បន្ន​​គ្មាន​រចនាប័ទ្ម​ទេ ។ <a href="!url">បន្ថែម​រចនាប័ទ្ម​ថ្មី​</a> ។

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
km: បច្ចុប្បន្ន​គ្មាន​បែប​ផែន​នៅ​ក្នុង​រចនាប័ទ្ម​នេះ​ទេ ។ បន្ថែម​រចនាប័ទ្ម​ដោយ​ជ្រើស​ជម្រើស​ខាង​ក្រោម ។

en: view actual size
km: មើល​ទំហំ​ជាក់​ស្តែង

en: Sample original image
km: រូបភាព​ដើម​ជា​គំរូ

en: Sample modified image
km: រូប​ភាព​ដែល​កែ​ជា​គំរូ

en: Detection method
km: វិធីសាស្ត្រ​រក​

en: Date type
km: ប្រភេទ​កាល​បរិច្ឆេទ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
km: អ្នក​មិន​ទាន់​បាន​បង្កើត​ប្រភេទ​មាតិ​កា​ណា​មួយ​ឡើយ​ ។ សូម​ទៅ​កាន់​ <a href="@create-content">ទំព័រ​បង្កើត​ប្រភេទ​មាតិកា​</a> ដើម្បី​បន្ថែម​ប្រភេទ​មាតិកា​ថ្មី ។

en: @title dialog
km: ប្រអប់ @title

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
km: កំណែ​នេះ​មិន​ឆប​គ្នា​ជា​មួយ​ !core_version ​របស់​  Drupal ហើយ​អាច​នឹង​ត្រូវ​បាន​ជំនួស ។

en: Requires: !module-list
km: ទាម​ទារ ៖ !module-list

en: Required by: !module-list
km: ទាម​ទារ​ដោយ ៖ !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
km: ដំណើរ​ការ​ដោយ​ <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
km: គ្មាន​វាក្យសព្ទ​ទេ ។ <a href="@link">បន្ថែម​វាក្យសព្ទ​</a>។

en: Includes:
km: រួម​មាន​ ៖

en: Enabled: %includes
km: បាន​បើក​ ៖ %includes

en: Disabled: %disabled
km: បាន​បិទ​ ៖ %disabled

en: Depends on: !basethemes
km: អាស្រ័យ​លើ​ ៖ !basethemes

en: Required by: %subthemes
km: ទាម​ទារ​ដោយ​ ៖ %subthemes

en: Show more content
km: បង្ហាញ​មាតិកា​ផ្សេង​ទៀត

en: Collapse
km: វេញ

en: @name <em>(locked)</em>
km: @name <em>(ជាប់​សោ)</em>

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
km: អ្នក​មិន​អាច​ផ្ទុក​ឡើង​ឯកសារ %filename ដែល​បាន​ជ្រើស​ទេ ។ មានតែ​ឯកសារ​ដែល​មាន​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដូច​ខាងក្រោម​ប៉ុណ្ណោះ ដែល​ត្រូវ​បាន​អនុញ្ញាត ៖ %extensions ។

en: Close overlay
km: បិទ​ភាព​ត្រួតគ្នា

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
km: អូស និង​ទម្លាក់​ប្លុក​ទាំងនេះ​ទៅកាន់​ជួរឈរ​ខាងក្រោម ។ ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ត្រូវ​បាន​រក្សាទុក​ដោយ​ស្វ័យប្រវត្តិ ។ ជម្រើស​ផ្សេងទៀត​ដែល​អាច​ប្រើ​បាន​មាន​នៅ​លើ <a href="@dashboard-url">ទំព័រ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ</a> ។

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -

en: Undefined language (@langcode)
km: ភាសា​ដែល​មិន​បាន​កំណត់ (@langcode)

en: Text Formats
km: ទ្រង់ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Hot topic, new comments
km: ប្រធានបទ​សំខាន់ មតិ​យោបល់​ថ្មីៗ

en: Hot topic
km: ប្រធានបទ​សំខាន់

en: Normal topic
km: ប្រធានបទ​ធម្មតា

en: Closed topic
km: ប្រធានបទ​មិន​សំខាន់

en: Add other blocks
km: បន្ថែម​ប្លុក​ផ្សេងទៀត

en: Options for the administrative overlay
km: ជម្រើស​សម្រាប់​ភាព​ត្រួត​គ្នា​បែប​គ្រប់គ្រង

en: Autocomplete popup
km: លេចឡើង​ការ​បំពេញ​ស្វ័យប្រវត្តិ

en: Searching for matches...
km: កំពុង​ស្វែងរក​អ្វី​ដែល​ផ្គូផ្គង...

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
km[0]: ដើម្បី​លុប @module អ្នក​ត្រូវតែ​លុប​ម៉ូឌុល​បន្ទាប់​នេះ​ជា​មុន​សិន ៖ @required_modules
km[1]: ដើម្បី​លុប @module អ្នក​ត្រូវតែ​លុប​ម៉ូឌុល​បន្តបន្ទាប់​នេះ​ជាមុន​សិន ៖ @required_modules

en: Hide shortcuts
km: លាក់​ផ្លូវកាត់

en: (Machine name: @type)
km: (ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន ៖ @type)

en: Enable !title
km: បើក !title

en: Set !title as default
km: កំណត់ !title ជា​លំនាំ​ដើម

en: No shortcuts available. <a href="@link">Add a shortcut</a>.
km: មិន​មាន​ផ្លូវកាត់​ទេ ។ <a href="@link">បន្ថែម​ផ្លូវកាត់</a> ។
