TWBS (7.x-3.0-unstable4) - en to lo translation catalogue (21 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Sunday
lo: ວັນອາທິດ

en: Monday
lo: ວັນຈັນ

en: Tuesday
lo: ວັນອັງຄານ

en: Wednesday
lo: ວັນພຸດ

en: Thursday
lo: ວັນພະຫັດ

en: Friday
lo: ວັນສຸກ

en: Saturday
lo: ວັນເສົາ

en: Modules
lo: ໂມດູລ

en: This field is required.
lo: ຂໍ້ມູນໃນຊ່ອງນີ້ແມ່ນຈຳເປັນ.

en: @time ago
lo: @time ທີ່ຜ່ານມາ

en: Skip to main content
lo: ຂ້າມໄປຫາເນື້ອໃນຕົ້ນຕໍ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ

en: Search form
lo: ແບບຟອມການຄົ້ນຫາ

en: (active tab)
lo: (ແຖບທີ່ກຳລັງໃຊ້ງານ)

en: Status message
lo: ຂໍ້ຄວາມບອກສະຖານະພາບ

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
lo: ລະບົບປະຕິບັດການຫຼັກໂດຍ <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: Options for the administrative overlay
lo: ທາງເລືອກສຳລັບການສະແດງຂໍ້ມູນການບໍລິຫານແບບ overlay
