TWBS (7.x-3.0-unstable4) - en to lt translation catalogue (284 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Next
lt: Kitas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: not verified
lt: nepatvirtina

en: new
lt: naujas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: view
lt: peržiūrėti

en: File information
lt: Failo informacija

en: Release notes
lt: Laidos naujienos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Format
lt: Formatas

en: Modules
lt: Moduliai

en: Region
lt: Sritis

en: Display
lt: Rodymas

en: never
lt: niekada

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: no screenshot
lt: nėra vaizdo

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: n/a
lt: n/d

en: User
lt: Narys

en: Error
lt: Klaida

en: Done
lt: Atlikta

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Block
lt: Blokas

en: Check manually
lt: Tikrinti rankiniu būdu

en: Up to date
lt: Galioja

en: Update available
lt: Atnaujinimas prieinamas

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Location
lt: Vieta

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: active
lt: aktyvus

en: N/A
lt: N/D

en: OK
lt: Gerai

en: Categorize
lt: Kategorizuoti

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: %ago ago
lt: prieš %ago

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: Code
lt: Kodas

en: Mon
lt: Pir

en: Tue
lt: Ant

en: Wed
lt: Tre

en: Thu
lt: Ket

en: Fri
lt: Pen

en: Sat
lt: Šeš

en: Sun
lt: Sek

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Forum
lt: Forumas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: 1 vote | @count votes
lt[0]: @count balsas
lt[1]: @count balsai
lt[2]: @count[2] balsų

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Order
lt: Tvarka

en: Operation
lt: Veiksmai

en: 1 new | @count new
lt[0]: @count naujas
lt[1]: @count nauji
lt[2]: @count naujų

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: published
lt: paskelbtas

en: @time ago
lt: prieš @time

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Topics
lt: Temos

en: Today
lt: Šiandien

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Sep
lt: Rug

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gru

en: Posts
lt: Įrašai

en: Empty
lt: Tuščia

en: Choice
lt: Pasirinkimas

en: Su
lt: Se

en: Mo
lt: Pr

en: Tu
lt: An

en: We
lt: Tr

en: Th
lt: Ke

en: Fr
lt: Pe

en: Sa
lt: Še

en: Info
lt: Informacija

en: revert
lt: sugrąžinti

en: No forums defined
lt: Nėra apibrėžtų forumų

en: This topic has been moved
lt: Ši tema perkelta

en: New comments
lt: Nauji komentarai

en: New
lt: Naujas

en: Themes
lt: Temos

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: English name
lt: Angliškas pavadinimas

en: Native name
lt: Projekto pavadinimas:

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Permission
lt: Leidimai

en: Show descriptions
lt: Rodyti aprašymus

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: More help
lt: Daugiau pagalbos

en: Preview trimmed version
lt: Peržiūrėti santrauką

en: Preview full version
lt: Peržiūrėti pilną versiją

en: Expand
lt: Išplėsti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Loading
lt: Kraunama

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
lt: @site_name - surinkti tiekimai kategorijoje @title

en: @site_name - aggregated feeds
lt: @site_name - surinkti tiekimai

en: @site_name aggregator
lt: @site_name surinkėjas

en: !title feed
lt: !title tiekimas

en: Revoked!
lt: Atšaukta!

en: Security update required!
lt: Saugumo atnaujinimas būtinas!

en: Not supported!
lt: Nepalaikoma!

en: Recommended version:
lt: Rekomenduojama versija:

en: Security update:
lt: Saugumo atnaujinimas:

en: Latest version:
lt: Naujausia versija:

en: Development version:
lt: Vystoma versija:

en: Also available:
lt: Taip pat prieinama:

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Factor
lt: Faktorius

en: Expand layout to include descriptions.
lt: Išplėsti išdėstymą įterpient aprašymus.

en: Hide descriptions
lt: Slėpti aprašymus

en: Compress layout by hiding descriptions.
lt: Suspausti išdėstymą paslepiant aprašymus.

en: New posts
lt: Nauji įrašai

en: mm/dd/yy
lt: mm/dd/MM

en: Effect
lt: Efektas

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: edit permissions
lt: redaguoti teises

en: original
lt: originalas

en: done
lt: atlikta

en: edit role
lt: redaguoti rolę

en: Direction
lt: Kryptis

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Help topics
lt: Žinyno temos

en: Help is available on the following items:
lt: Žinynas apima šiuos elementus:

en: No tests to display.
lt: Nėra testų.

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.

en: Not in menu
lt: Ne meniu

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šioje srityje

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
lt: Sutrumpinta įrašo versija rodo, kaip paskelbas įrašas bus vaizduojamas pagrindiniame puslapyje ar eksportuotas sindikacijai. <span class="no-js"> Jūs galite įterpti skirtuką "&lt;!--break--&gt;" (be kabučių), norėdami nurodyti, kurioje vietoje įrašas bus perskirtas.</span>

en: Total votes: @votes
lt: Iš viso balsų: @votes

en: Vote count
lt: Balsų skaičius

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
lt: Šioje kategorijoje nėra laukelių. Jei kategorija bus tuščia saugojant, ji bus pašalinta.

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: No modules are available to uninstall.
lt: Nėra ką pašalinti.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
lt: Šiai temai reikia @php_required PHP versijos nes modulis nesuderinamas su !php_version PHP versija

en: Last checked: @time ago
lt: Paskutinį kartą tikrinta: prieš @time

en: Last checked: never
lt: Paskutinį kartą tikrinta: niekada

en: Includes: %includes
lt: Apima: %includes

en: Disabled modules
lt: Išjungti moduliai

en: Disabled themes
lt: Išjungtos temos

en: No new posts
lt: Nėra naujų įrašų

en: Sticky topic
lt: Prikabinta tema

en: Show shortcuts
lt: Rodyti trumpinius

en: width @width
lt: plotis @width

en: height @height
lt: aukštis @height

en: upscaling allowed
lt: didinimas leidžiamas

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
lt: atsitiktinis tarp -@degrees° ir @degrees°

en: @degrees&deg
lt: @degrees°

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
lt: Šios teisės yra paveldėtos iš prisijungusio nario rolės.

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Other blocks
lt: Kiti blokai

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: An AJAX HTTP error occurred.
lt: AJAX HTTP klaida.

en: HTTP Result Code: !status
lt: HTTP rezultato kodas: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
lt: AJAX HTTP užklausa nutraukta nenormaliai.

en: Debugging information follows.
lt: Tikrinimo informacija seka.

en: Path: !uri
lt: Kelias: !uri

en: StatusText: !statusText
lt: BūsenosTekstas: !statusText

en: ResponseText: !responseText
lt: AtsakymoTekstas: !responseText

en: ReadyState: !readyState
lt: PasiruošęsBūsena: !readyState

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
lt: Norėdami komentuoti <a href="@login">prisijunkite</a> arba <a href="@register">užsiregistruokite</a>

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
lt: Norėdami komentuoti<a href="@login">prisijunkite</a>

en: Customize dashboard
lt: Tvarkyti darbastalį

en: Hide summary
lt: Slėpti įžangą

en: Edit summary
lt: Redaguoti įžangą

en: Files must be less than !size.
lt: Failas turi būtu mažesnis nei !size.

en: Allowed file types: !extensions.
lt: Leidžiami failų tipai: !extensions.

en: Images must be between !min and !max pixels.
lt: Paveikslėliai turi būt tarp !min ir !max pikselių.

en: Images must be larger than !min pixels.
lt: Paveikslėlis turi būt didesnis nei !min pikselių.

en: More information about text formats
lt: Daugiau informacijos apie teksto formatus

en: By !author @time ago
lt: !author prieš @time

en: Style name
lt: Stiliaus pavadinimas

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
lt: Šiuo metu šis stilius neturi efektų. Pridėkite pasirinkę vieną iš galimų žemiau.

en: view actual size
lt: peržiūrėti tikrą dydį

en: Detection method
lt: Aptikimo metodas

en: Date type
lt: Datos tipas

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lt: Jūs dar nesukūrėte jokio turinio tipo. Tai galite atlikti <a href="@create-content">turinio tipo kūrimo puslapyje</a>.

en: Requires: !module-list
lt: Reikia: !module-list

en: Required by: !module-list
lt: Reikalingas: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
lt: Svetainė naudoja <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: Includes:
lt: Apima:

en: Enabled: %includes
lt: Įgalinti: %includes

en: Disabled: %disabled
lt: Išjungti: %disabled

en: Depends on: !basethemes
lt: Priklauso nuo: !basethemes

en: Required by: %subthemes
lt: Reikalinga: %subthemes

en: Show more content
lt: Rodyti daugiau turinio

en: Collapse
lt: Sutraukti

en: @name <em>(locked)</em>
lt: @name <em>(užrakinta)</em>

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lt: Pasirinktas failas %filename negali būti įkeltas. Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %extensions.

en: Close overlay
lt: Uždaryti sluoksnį

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
lt: Vilkite ir paleiskite šiuos blokus į žemiau esančius stulpelius. Pakeitimai automatiškai išsaugomi. Daugiau parinkčių yra <a href="@dashboard-url">konfigūravimo puslapyje</a>.

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: Undefined language (@langcode)
lt: Nenurodyta kalba (@langcode)

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Hot topic, new comments
lt: Karšta tema, nauji komentarai

en: Hot topic
lt: Karšta tema

en: Normal topic
lt: Normali tema

en: Closed topic
lt: Uždaryta tema

en: Add other blocks
lt: Pridėti kitus blokus

en: Options for the administrative overlay
lt: Administracinio sluoksnio pasirinkimai

en: Autocomplete popup
lt: Autoužbaigimo popupas

en: Searching for matches...
lt: Ieškoma atitikmenų...

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
lt[0]: Norit išdiegti @module, pirmiausia reikia išdiegti : @required_modules
lt[1]: Norit išdiegti @module, pirmiausia reikia išdiegti šiuos modulius: @required_modules
lt[2]: Norit išdiegti @module, pirmiausia reikia išdiegti šiuos modulius: @required_modules

en: Hide shortcuts
lt: Paslėpti trumpinius

en: (Machine name: @type)
lt: (Mašininis pavadinimas: @type)

en: Subscribe to !feed-title
lt: Užsiprenumeruoti !feed-title

en: No book content available.
lt: Nėra knygos turinio.
