TWBS (7.x-3.0-unstable4) - en to mk translation catalogue (24 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Comments
mk: Коментари

en: Categories
mk: Категории

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: edit
mk: промени

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота

en: Modules
mk: Модули

en: Roles
mk: Улоги

en: Location
mk: Локација

en: Uninstall
mk: Деинсталација

en: ‹ previous
mk: ‹ претходно

en: Themes
mk: Теми

en: « first
mk: « прв

en: last »
mk: последно »
