TWBS (7.x-3.0-unstable4) - en to mn translation catalogue (111 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Next
mn: Дараах

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: not verified
mn: батлагдаагүй

en: new
mn: шинэ

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Download
mn: Татах

en: view
mn: харах

en: Release notes
mn: Хувилбарын тэмдэглэлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Message
mn: Зурвас

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Parent
mn: Эх

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Format
mn: Бүтэц

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Region
mn: Бүс

en: Display
mn: Харуулах

en: never
mn: хэзээ ч үгүй

en: read more
mn: дэлгэрүүлж унших

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Error
mn: Алдаа

en: Block
mn: Хавтан

en: Up to date
mn: Шинэ

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Location
mn: Байрлал

en: Updated:
mn: Шинэчилсэн:

en: %ago ago
mn: %ago өмнө

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: Code
mn: Код

en: Thu
mn: Пүрэв

en: Fri
mn: Баасан

en: Sat
mn: Бямба

en: Sun
mn: Ням

en: May
mn: 5-р сар

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Referrer
mn: Хандагч

en: Order
mn: Дараалал

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: View user profile.
mn: Хэрэглэгчийн мэдээлэл харах

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: @time ago
mn: @time өмнө

en: Your search yielded no results
mn: Таны хайлт үр дүнгүй гарлаа

en: Jan
mn: 1-р сар

en: Feb
mn: 2-р сар

en: Mar
mn: 3-р сар

en: Apr
mn: 4-р сар

en: Oct
mn: 10-р сар

en: Nov
mn: 11-р сар

en: Dec
mn: 12-р сар

en: Empty
mn: Хоосон

en: Choice
mn: Сонголт

en: revert
mn: буцаах

en: New comments
mn: Шинэ сэтгэгдэлүүд

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй

en: Go to page @number
mn: @number хуудас руу

en: English name
mn: Англи нэр

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: No comments available.
mn: Сэтгэгдэлүүд байхгүй байна.

en: Revoked!
mn: Хүчингүй болсон!

en: Security update required!
mn: Хамгаалалтын шинэчлэлт шаардлагатай!

en: Not supported!
mn: Дэмжигдээгүй!

en: Security update:
mn: Хамгаалалтын шинэчлэлт:

en: Latest version:
mn: Сүүлийн хувилбар:

en: original
mn: эх

en: Direction
mn: Чиглэл

en: Total votes: @votes
mn: Нийт санал: @votes

en: Vote count
mn: Саналын тоо

en: Show shortcuts
mn: Тушаал өгөх дөт аргуудыг харуулах

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
mn: Сэтлэгдэл оруулахын тулд <a href="@login">нэвтрээрэй</a> эсвэл <a href="@register">бүртгүүлээрэй</a>

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
mn: Сэтлэгдэл оруулахын тулд <a href="@login">нэвтрээрэй</a>

en: More information about text formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүдийн тухай илүү мэдээлэл

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд

en: Hide shortcuts
mn: Тушаал өгөх дөт аргуудыг далдлах
