TWBS (7.x-3.0-unstable4) - en to os translation catalogue (49 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Comments
os: Комментари

en: More
os: Ноджы

en: not verified
os: ничи йæ сраст кодта

en: new
os: ног

en: Categories
os: Категоритæ

en: Download
os: Рахæсс

en: view
os: бакаст

en: File information
os: Файлы информаци

en: Release notes
os: Версимæ фиппайнæгтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: Test
os: Тест

en: Message
os: Хъусинаг

en: No log messages available.
os: Системон журналы хъусинæгтæ нæй.

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: up
os: Хæрдмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд

en: Sunday
os: хуыцаубон

en: Monday
os: къуырисæр

en: Tuesday
os: дыццæг

en: Wednesday
os: æртыццæг

en: Thursday
os: цыппæрæм

en: Friday
os: майрæмбон

en: Saturday
os: сабат

en: Format
os: Формат

en: Modules
os: Модултæ
