TWBS (7.x-3.0-unstable4) - en to hy translation catalogue (164 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Pages
hy: Էջեր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: More
hy: Ավելին

en: not verified
hy: չի ստուգվել

en: new
hy: նոր

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Download
hy: Բեռնել

en: File information
hy: ֆայլի մասին ինֆորմացիա

en: Release notes
hy: թողարկման նշումներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Size
hy: Չափ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: up
hy: վերև

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: never
hy: երբեք

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: read more
hy: կարդալ ավելին

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Error
hy: Սխալ

en: Done
hy: Կատարված է

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Block
hy: Բլոկ

en: Check manually
hy: Ստուգել ձեռքով

en: Up to date
hy: Արդիական

en: Update available
hy: Թարմացումը հասանելի է

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Roles
hy: Դերեր

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Vocabulary name
hy: Բառարանի անունը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: active
hy: ակտիվ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Updated:
hy: Թարմացված է`

en: %ago ago
hy: %ago առաջ

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: Prev
hy: Նախորդ

en: Code
hy: Կոդ

en: Mon
hy: Երկ

en: Tue
hy: Երք

en: Wed
hy: Չոր

en: Thu
hy: Հնգ

en: Fri
hy: Ուրբ

en: Sat
hy: Շաբ

en: Sun
hy: Կիր

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: published
hy: հրատարակված

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Search results
hy: Որոնման արդյունքները

en: Today
hy: Այսօր

en: Jan
hy: Հուն

en: Feb
hy: Փետ

en: Mar
hy: Մար

en: Apr
hy: Ապր

en: Jun
hy: Հուն

en: Jul
hy: Հուլ

en: Aug
hy: Օգս

en: Sep
hy: Սեպ

en: Oct
hy: Հոկ

en: Nov
hy: Նոյ

en: Dec
hy: Դեկ

en: Info
hy: Ինֆո

en: This topic has been moved
hy: Այս թեման  տեղափոխվել է

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: Show descriptions
hy: Ցուցադրել նկարագրությունները

en: @user's picture
hy: @user-ի նկարը

en: Language neutral
hy: Չեզոք լեզու

en: « first
hy: « առաջինը

en: Loading
hy: Բեռնում

en: No comments available.
hy: Մեկնաբանություններ չկան:

en: Latest version:
hy: Վերջին տարբերակը՝

en: Expand layout to include descriptions.
hy: Ընդլարձակել էջը նկարագրությունները ընդգրկելու համար։

en: Hide descriptions
hy: Թաքցնել նկարագրությունները

en: Compress layout by hiding descriptions.
hy: Կրճատել էջը թաքցնելով նկարագրությունները:

en: New posts
hy: Նոր գրառումներ

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: original
hy: օրիգինալ

en: done
hy: կատարված է

en: edit role
hy: խմբագրել դերը

en: Direction
hy: Ուղղություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: Not in menu
hy: Չկա մենյույի մեջ

en: No blocks in this region
hy: Այս ռեգիոնում բլոկեր չկան

en: Total votes: @votes
hy: Ընդամենը @votes ձայն

en: Last checked: @time ago
hy: Ստուգվել է @time առաջ

en: Last checked: never
hy: Վերջին անգամ ստուգվել է:  երբեք

en: No new posts
hy: Չկան նոր գրառումներ

en: (active tab)
hy: (ակտիվ թաբ)

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: An AJAX HTTP error occurred.
hy: AJAX HTTP սխալ է տեղի  ունեցել:

en: HTTP Result Code: !status
hy: HTTP արդյունքի կոդ: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
hy: AJAX HTTP հարցումը դադարեցվել է սխալի պատճառով

en: StatusText: !statusText
hy: Կարգավիճակի տեքստ: !statusText

en: ResponseText: !responseText
hy: Արձագանքման տեքստ: !responseText

en: By !author @time ago
hy: !author-ի կողմից @time առաջ

en: view actual size
hy: դիտել իրական չափը

en: Detection method
hy: Հայտնաբերման մեթոդ

en: Date type
hy: Տվյալների տիպ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create-content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:

en: Collapse
hy: Փակել

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ

en: Hot topic, new comments
hy: Թեժ թեմա, նոր մեկնաբանություններ

en: Hot topic
hy: Թեժ թեմա

en: Normal topic
hy: Նորմալ թեմա

en: Closed topic
hy: Փակ թեմա

en: Enable !title
hy: Ակտիվացնել !title

en: Set !title as default
hy: !title դնել լռելյայն արժեք

en: Subscribe to !feed-title
hy: Բաժանորդագրվել !feed-title-ին

en: No book content available.
hy: Որևէ գրքի բովանդակություն հասանելի չէ:
