TWBS (7.x-3.0-unstable4) - en to or translation catalogue (35 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Next
or: ପର

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: never
or: କେବେ ବି ନୁହେଁ

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: active
or: ସକ୍ରିୟ

en: This field is required.
or: ଏହି କ୍ଷେତ୍ରଟି ଆବଶ୍ୟକ।

en: Code
or: ସଂକେତ

en: published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: @time ago
or: @time ପୁର୍ବରୁ

en: revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ

en: English name
or: ଇଂରାଜୀ ନାମ

en: Native name
or: ସ୍ଥାନୀୟ ନାମ

en: Show descriptions
or: ବର୍ଣ୍ଣନାଗୁଡିକୁ ଦର୍ଶାଅ

en: Preview full version
or: ପୂର୍ଣ୍ଣସଂସ୍କରଣ ର ପ୍ରାକଦର୍ଶନ

en: Hide descriptions
or: ବର୍ଣ୍ଣନାଗୁଡିକୁ ଲୁକ୍କାୟିତ କର

en: Direction
or: ଦିଗ

en: No blocks in this region
or: ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ବ୍ଲକ ନାହିଁ

en: Last checked: @time ago
or: ଶେଷ ଯାଞ୍ଚ: @time ପୁର୍ବରୁ
