TWBS (7.x-3.0-unstable3) - en to sk translation catalogue (288 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Next
sk: Ďalej

en: Pages
sk: Stránky

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: not verified
sk: bez overenia

en: new
sk: nové

en: Categories
sk: Kategórie

en: Download
sk: Prevziať

en: view
sk: zobraziť

en: File information
sk: Informácie o súbore

en: Release notes
sk: Poznámky k vydaniu

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: up
sk: hore

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Preview
sk: Náhľad

en: Default
sk: Predvolené

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Format
sk: Formát

en: Modules
sk: Moduly

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Display
sk: Zobraziť

en: never
sk: nikdy

en: Updated
sk: Aktualizované

en: read more
sk: čítať ďalej

en: no screenshot
sk: bez ukážky

en: Attachment
sk: Príloha

en: n/a
sk: nie je

en: User
sk: Používateľ

en: Error
sk: Chyba

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Done
sk: Hotovo

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Block
sk: Blok

en: Check manually
sk: Skontrolovať ručne

en: Up to date
sk: Aktuálne

en: Update available
sk: Dostupná aktualizácia

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Vocabulary name
sk: Názov slovníka

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Warning
sk: Varovanie

en: active
sk: aktívny

en: Categorize
sk: Kategorizovať

en: Updated:
sk: Aktualizácie:

en: %ago ago
sk: pred %ago

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: Prev
sk: Predch

en: Code
sk: Kód

en: Mon
sk: Po

en: Tue
sk: Ut

en: Wed
sk: St

en: Thu
sk: Št

en: Fri
sk: Pi

en: Sat
sk: So

en: Sun
sk: Ne

en: January
sk: január

en: February
sk: február

en: March
sk: marec

en: April
sk: apríl

en: May
sk: máj

en: June
sk: jún

en: July
sk: júl

en: August
sk: august

en: September
sk: september

en: October
sk: október

en: November
sk: november

en: December
sk: december

en: Forum
sk: Fórum

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: 1 vote | @count votes
sk[0]: @count hlas
sk[1]: @count hlasy
sk[2]: @count hlasov

en: Uninstall
sk: Odinštalovať

en: Order
sk: Poradie

en: Operation
sk: Operácia

en: 1 new | @count new
sk[0]: 1 nový
sk[1]: @count nové
sk[2]: @count nových

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: View user profile.
sk: Zobraziť profil používateľa.

en: published
sk: zverejnené

en: @time ago
sk: pred @time

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: Topics
sk: Témy

en: Today
sk: Dnes

en: Jan
sk: jan

en: Feb
sk: feb

en: Mar
sk: mar

en: Apr
sk: apr

en: Jun
sk: jún

en: Jul
sk: júl

en: Aug
sk: aug

en: Sep
sk: sep

en: Oct
sk: okt

en: Nov
sk: nov

en: Dec
sk: dec

en: Posts
sk: Príspevky

en: Empty
sk: Prázdne

en: Choice
sk: Možnosť

en: Su
sk: Ne

en: Mo
sk: Po

en: Tu
sk: Ut

en: We
sk: St

en: Th
sk: Št

en: Fr
sk: Pi

en: Sa
sk: So

en: revert
sk: vrátiť

en: No forums defined
sk: Nie sú definované žiadne diskusie

en: This topic has been moved
sk: Táto téma bola presunutá

en: New comments
sk: Nové komentáre

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: not published
sk: nezverejnené

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Go to page @number
sk: Prejsť na stranu @number

en: English name
sk: Anglický názov

en: Native name
sk: Pôvodné meno

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Show descriptions
sk: Zobraziť popisy

en: @user's picture
sk: Obrázok používateľa @user

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: More help
sk: Ďalšia pomoc

en: Preview trimmed version
sk: Náhľad skrátenej verzie

en: Preview full version
sk: Náhľad plnej verzie

en: Expand
sk: Rozbaliť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: No comments available.
sk: Žiadne komentáre nie sú dostupné.

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
sk: @site_name - agregované kanály správ v kategórii @title

en: @site_name - aggregated feeds
sk: @site_name - agregované kanály správ

en: @site_name aggregator
sk: @site_name agregátor

en: !title feed
sk: kanál správ !title

en: Revoked!
sk: Odvolané!

en: Security update required!
sk: Je potrebná bezpečnostná aktualizácia!

en: Not supported!
sk: Bez podpory!

en: Recommended version:
sk: Odporúčaná verzia:

en: Security update:
sk: Bezpečnostná aktualizácia:

en: Latest version:
sk: Najnovšia verzia:

en: Development version:
sk: Testovacia verzia:

en: Also available:
sk: Tiež dostupné:

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Factor
sk: Faktor

en: Expand layout to include descriptions.
sk: Rozšíriť výpis zobrazením popisov.

en: Hide descriptions
sk: Skryť popisy

en: Compress layout by hiding descriptions.
sk: Skrátiť výpis skrytím popisov.

en: New posts
sk: Nové príspevky

en: mm/dd/yy
sk: mm/dd/rr

en: Effect
sk: Efekt

en: Error message
sk: Chybová správa

en: edit permissions
sk: upraviť oprávnenia

en: original
sk: pôvodný

en: done
sk: hotovo

en: edit role
sk: upraviť kategóriu používateľov

en: Direction
sk: Smer

en: Drupal core
sk: Jadro Drupalu

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Help topics
sk: Témy pomocníka

en: Help is available on the following items:
sk: Pomocník je dostupný pre nasledujúce položky:

en: No tests to display.
sk: Žiadne testy k zobrazeniu.

en: No fields available.
sk: Nie sú dostupné žiadne položky.

en: Not in menu
sk: Nie je v menu

en: No blocks in this region
sk: Bez blokov v tejto oblasti

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
sk: Náhľad príspevku ukazuje, ako sa príspevok zobrazí na titulnej stránke alebo pri exporte do čítačky správ. <span class="no-js">Oddeľovač „&lt;!--break--&gt;“ (bez úvodzoviek) použite na mieste, kde má byť váš príspevok rozdelený.</span>

en: Total votes: @votes
sk: Celkový počet hlasov: @votes

en: Vote count
sk: Počet hlasov

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
sk: V tejto kategórii nie je žiadne pole. Ak bude táto kategória pri uložení prázdna, tak bude odstránená.

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: No modules are available to uninstall.
sk: Žiadne moduly pre odinštaláciu nie sú k dispozícii.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
sk: Táto téma vzhľadu požaduje PHP verziu @php_required a je nekompatibilná s PHP verziou !php_version.

en: Last checked: @time ago
sk: Naposledy skontrolované pred: @time

en: Last checked: never
sk: Naposledy kontrolované: nikdy

en: Includes: %includes
sk: Obsahuje: %includes

en: Disabled modules
sk: Vypnuté moduly

en: Disabled themes
sk: Vypnuté témy

en: No new posts
sk: Bez nových príspevkov

en: Sticky topic
sk: Prilepená téma

en: Show shortcuts
sk: Zobraziť skratky

en: width @width
sk: šírka @width

en: height @height
sk: výška @height

en: upscaling allowed
sk: zväčšovanie povolené

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
sk: náhodne medzi -@degrees&deg a @degrees&deg

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
sk: Toto oprávnenie sa dedí z kategórie Prihlásený používateľ.

en: Submitted by !username on !datetime
sk: Pridané používateľom !username dňa !datetime

en: Other blocks
sk: Ostatné bloky

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Status message
sk: Stavová správa

en: An AJAX HTTP error occurred.
sk: Vyskytla sa chyba AJAX HTTP.

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
sk: Abnormálne ukončenie AJAX HTTP požiadavky.

en: Debugging information follows.
sk: Nasleduje výpis ladiacich informácií.

en: Path: !uri
sk: Cesta: !uri

en: StatusText: !statusText
sk: Stavový text: !statusText

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
sk: Ak chcete komentovať, <a href="@login">prihláste sa</a> alebo <a href="@register">zaregistrujte</a>

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
sk: <a href="@login">Prihlásiť sa</a> pre odoslanie komentárov

en: Customize dashboard
sk: Prispôsobiť nástenku

en: Hide summary
sk: Skryť zhrnutie

en: Edit summary
sk: Upraviť zhrnutie

en: Files must be less than !size.
sk: Subory musia mať menej ako !size.

en: Allowed file types: !extensions.
sk: Povolené typy súborov: !extensions.

en: Images must be exactly !size pixels.
sk: Obrázky musia mať presne !size pixelov.

en: Images must be between !min and !max pixels.
sk: Obrázky musia mať medzi !min a !max pixelov.

en: Images must be larger than !min pixels.
sk: Obrázky musia mať viac ako !min pixelov.

en: Images must be smaller than !max pixels.
sk: Obrázky musia mať menej ako !max pixelov.

en: More information about text formats
sk: Viac informácií o textových formátoch

en: By !author @time ago
sk: !author pred @time

en: Style name
sk: Názov štýlu

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
sk: Aktuálne neexistujú žiadne štýly. <a href="!url">Pridať nový</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
sk: Tento štýl nemá zatiaľ žiadne efekty. Pridajte jeden výberom z nižšie uvedených možností.

en: view actual size
sk: zobraziť aktuálnu veľkosť

en: Sample original image
sk: Ukážkový originálny obrázok

en: Sample modified image
sk: Ukážkový modifikovaný obrázok

en: Detection method
sk: Metóda detekcie

en: Date type
sk: Typ dátumu

en: @title dialog
sk: @title dialóg

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
sk: Táto verzia nie je kompatibilná s Drupalom !core_version a mala by byť nahradená.

en: Requires: !module-list
sk: Požaduje: !module-list

en: Required by: !module-list
sk: Požadované modulmi: !module-list

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
sk: Beží na <a href="@poweredby">Drupale</a>

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
sk: Nie sú dostupné žiadne slovníky. <a href="@link">Pridať slovník</a>.

en: Includes:
sk: Zahŕňa:

en: Enabled: %includes
sk: Povolené: %includes

en: Disabled: %disabled
sk: Zakázané: %disabled

en: Depends on: !basethemes
sk: Závisí na: !basethemes

en: Required by: %subthemes
sk: Vyžadované od: %subthemes

en: Show more content
sk: Ukázať ďalší obsah

en: Collapse
sk: Zbaliť

en: @name <em>(locked)</em>
sk: @name <em>(uzamknuté)</em>

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
sk: Zvolený súbor %filename nie je možné nahrať. Povolené sú len súbory s týmito príponami: %extensions.

en: Close overlay
sk: Zatvoriť vrstvu

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
sk: Chyťte a presuňte tieto bloky do stĺpcov nižšie. Zmeny sa automaticky uložia. Viac nastavení je dostupných na <a href="@dashboard-url">stránke s nastaveniami</a>.

en: - Select a value -
sk: - Zvoľte hodnotu -

en: Undefined language (@langcode)
sk: Nedefinovaný jazyk (@langcode)

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Hot topic, new comments
sk: Aktívna téma, nové komentáre

en: Hot topic
sk: Aktívna téma

en: Normal topic
sk: Normálna téma

en: Closed topic
sk: Zatvorená téma

en: Add other blocks
sk: Pridať ďalšie bloky

en: Options for the administrative overlay
sk: Možnosti pre vrstvu na správu

en: Autocomplete popup
sk: Pole s automatickým doplňovaním

en: Searching for matches...
sk: Hľadajú sa zhody...

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
sk[0]: Pre odinštalovanie modulu @module, je potrebné, ako prvé, odinštalovať nasledujúci modul: @required_modules
sk[1]: Pre odinštalovanie modulu @module, je potrebné, ako prvé, odinštalovať nasledujúce moduly: @required_modules
sk[2]: Pre odinštalovanie modulu @module, je potrebné, ako prvé, odinštalovať nasledujúce moduly: @required_modules

en: Hide shortcuts
sk: Skryť skratky

en: (Machine name: @type)
sk: (strojový názov: @type)

en: Enable !title
sk: Povoliť !title

en: Set !title as default
sk: Nastaviť !title ako predvolené

en: No shortcuts available. <a href="@link">Add a shortcut</a>.
sk: Nie sú dostupné žiadne skratky. <a href="@link">Pridať skratku</a>.

en: Subscribe to !feed-title
sk: Odoberať !feed-title
