TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Menu
et: Menüü

en: User
et: Kasutaja

en: Shortcut
et: Otsetee

en: Devel
et: Arendus

en: Dashboard
et: Töölaud
