TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Menu
hr: Izbornik

en: User
hr: Korisnik

en: Shortcut
hr: Kratica

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča
