TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Menu
ja: メニュー

en: User
ja: ユーザー

en: Shortcut
ja: ショートカット

en: Dashboard
ja: ダッシュボード
