TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Menu
ru: Меню

en: User
ru: Пользователь

en: Shortcut
ru: Ярлык

en: Dashboard
ru: Панель управления
