TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Menu
sl: Meni

en: User
sl: Uporabnik

en: Shortcut
sl: Bližnjica

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
