TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Menu
sv: Meny

en: User
sv: Användare

en: Shortcut
sv: Genväg

en: Dashboard
sv: Översiktspanel
