TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Menu
uk: Меню

en: User
uk: Користувач

en: Shortcut
uk: Швидка кнопка

en: Dashboard
uk: Панель керування
