TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Menu
be: Меню

en: User
be: Карыстальнік

en: Shortcut
be: Цэтлік

en: Devel
be: Распрацоўка

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў
