TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Menu
fi: Valikko

en: User
fi: Käyttäjä

en: Shortcut
fi: Oikopolku

en: Dashboard
fi: Työpöytä
