TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Menu
hu: Menü

en: User
hu: Felhasználó

en: Shortcut
hu: Gyorshivatkozás

en: Devel
hu: Fejleszt

en: Dashboard
hu: Irányítópult
