TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Menu
ca: Menú

en: User
ca: Usuari

en: Shortcut
ca: Enllaç directe

en: Dashboard
ca: Tauler
