TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable3) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Menu
de: Menü

en: User
de: Benutzer

en: Shortcut
de: Verknüpfung

en: Devel
de: Devel-Modul
