TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Menu
fa: منو

en: User
fa: کاربر

en: Shortcut
fa: میان‌بر

en: Dashboard
fa: میزکار
