TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Menu
gl: Menú

en: User
gl: Usuario/a

en: Shortcut
gl: Atallo

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: Dashboard
gl: Panel de control
