TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable3) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Menu
he: תפריט

en: User
he: משתמש

en: Shortcut
he: קיצור דרך

en: Dashboard
he: לוח הבקרה
