TWBS Navbar (7.x-3.0-unstable3) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Shortcut
km: ផ្លូវ​កាត់

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង
